شرایط استفاده چاپ ايميل
نوشته شده توسط محمد   
۰۵ آبان ۱۳۸۵
لطفا شرايط استفاده از اين سايت، که در زير آمده است، را قبل از ورود و استفاده از سايت به دقت بخوانيد چرا که با استفاده از اين سايت ما فرض می کنيم که شما شرايط زير را پذيرفته و با همه موارد زير کاملا موافق هستيد.

در صورت وجود هرگونه ابهام لطفا با مديريت سايت تماس بگيريد.

۱- استفاده از محتوای اين سايت جهت آموزش و فراگيری مطالب کاملا رايگان است. شایان ذکر است از آغاز سال میلادی 2007 تمامی مطالب این سایت بر اساس قوانین GNU / FDL منتشر میشود.

۲- هرگونه استفاده تجاری از مطالب سايت يا نشر مجدد مطالب در نشريات بدون کسب اجازه از مديريت سايت کاملا آزاد است ولی امیدواریم برای احترام به ما منبع آنرا ذکر کنید.

۳- هيچ چيز در اين سايت تضمين نمی شود و همه مطالب تحت عنوان "همانطور که گفته می شود" يا "AS IS" می باشد بطوريکه مسؤوليت استفاده از کليه مقالات و نوشته های سایت و انجمن و ساير موارد بعهده استفاده کننده است و الزاما دیدگاه این سایت و مدیران آن نیست.

۴- کليه پيوندها به ديگر سايت ها در اين سايت صرفاً جهت اطلاع است و اين سايت کنترلی بر محتوای آنها ندارد لذا مسؤوليت محتوی و استفاده از آنها را بعهده نمی گيرد.

۵- کليه اطلاعات، نظرات، پيشنهادات، سوؤالات، انتقادات و هر آنچه که از جانب شما به هر طريقی به ما ارسال شود محرمانه تلقی نخواهد شد و مديريت سايت در نشر مجدد، استفاده و بکارگيری و يا حذف آنها کاملا آزاد است
 

ورود و خروج


فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

نظرسنجی

نظر شما درباره نحوه فعالیت و خدمات ما چیست؟
 

عکسهای ارسالی کاربران

حاضرین در سایت

حاضرين: 13 مهمان حاضر

آمار کل سایت

خروجی RSS سایت


Founded By Mohammad Shadmani | Hosted By Zagrio Hosting
All Text is Available Under The Terms of The GNU Free Documentation License