12 راه علمی به اثبات رسیده برای جذب جنس مخالف چاپ ايميل
نوشته شده توسط مسعودی   
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵

Image

 
آیا قصد جذب کردن جنس مخالف خود را دارید؟ ما به شما دوازده روش علمی به اثبات رسیده معرفی می‏ کنیم.
 
علم تأیید می‏ کند که افراد جذاب در زندگی دارای برتری هایی هستند. مردم با رغبت بیشتری به نظرات آنان گوش می‏کنند چرا که به خودی خود باهوشتر و معتبرتر به نظر می‏رسند.
به هر حال، موضوع جلب توجه جنس مخالف است و لازم نیست برگ برنده ای را در این قرعه کشی ژنتیکی بیرون بکشیم.
با قدردانی از تحقیقات و پژوهش های به عمل آمده در این زمینه، از این 12 ترفند کوچک بهره می‏گیریم:
 
 1- دندان های سفید مرواریدی
پژوهش های علمی نشان داده است که دندان‌های سفید و مرتب می‏تواند فرد را بسیار جذاب تر سازد. دانشمندان دانشگاه‌های مرکزی و لیدز بریتانیا به این نتیجه رسیده‌اند که"دندان‌ها مانند دم طاووس هستند". دندان‌ها بیانگر سلامت و ژنتیک خوب-نشانه‌ای برای نسل آینده- هستند.
 
2- میوه‌جات و سبزیجات بیشتری بخورید تا پوستی سالمتر داشته باشید:
مطابق با پژوهشی که در مجلۀ علمی PLOS ONE منتشر یافت، خوردن میوه‌ها و سبزی‌ها فراوان راهی طبیعی است برای جذابتر کردن پوست.
میوه‌ها و سبزی‌ها حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان‌ها و رنگدانه‌هایی هستند که به پوست رنگ و لعاب سالمی می‏‌بخشند.
علاوه بر این، دستیابی به چنین نتیجه‌ای زیاد طول نمی‌کشد. شرکت کنندگان در این تحقیق با گونۀ سرخ و پوست سالم ظاهر شدند که این دستاورد حاصل مصرف روزانۀ تنها بخشی از میوه‌ها و سبزی‌ها بود.
 
3- بانوان- لبخند بیشتر
تحقیقات نشان داده است که یک لبخند می‏تواند بانوان را برای آقایان جذابتر نماید. 
 
4- آقایان- با نگاه متفکر
براساس مطالعۀ انجام شده توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا، بانوان فکر می‏کنند که نگاه متفکر و مهم آقایان جذابتر از لبخندزدن است. آقایانی که شاد به نظر می‏ رسند، تمایل زیادی به خانم‌ها نشان نمی‌دهند.
با این حال محققان اشاره کرده‌اند که موارد فوق تنها منوط به جاذبۀ جنسی می‏شود و نه مربوط به انتخاب دوست پسر یا شوهر.
 
5- خانمی که متکی به عشوه‌های زودگذرست- تظاهر به احمق بودن برایش می‏‌ارزد
مطالعه‌ای که در مجلۀ "تکامل و رفتار انسان" به چاپ رسیده بیانگر این حقیقت تلخ است. در این آزمایش، آقایانی که علاقمند به ارتباط "یک شبه" هستند، خانم‌ها "مست" یا "احمق" را ترجیح می‌دهند.
خانم باهوش و هوشیار در نظر آنان کمتر جذابیت فیزیکی دارد. خوشبختانه وقتی مردی دوست دختری را برای یک رابطۀ جدی انتخاب می‏کند، مبنای انتخاب وی مخالف این امر تغییر می‏یابد.
 
6- آقایان- ریش خود را اصلاح کنند
در مطالعۀ اخیر، که نتایج آن در "مجلۀ آکسفورد" منتشر شد، مشخص شد که آقایانی که صورت اصلاح نشده دارند از نظر خانم‌ها جذابیت کمتری نسبت به اصلاح کرده‌ها دارند.
معلوم شد که مرد ریشو تهاجمی‌تر به نظر می‏رسد و اگر چه به ظاهر موقعیت اجتماعی‌شان را بالاتر قرار می‏دهد، در میان خانم‌ها متقاضی ندارند.
 
7- خانمها-همیشه رژ لب قرمز همراهشان باشد
محققان در دانشگاه منچستر به این نتیجه رسیده‌اند که لبها جذابترین بخش بدن خانمهاست، به خصوص اگر روی آنها رژ لب قرمز استفاده شده باشد.
طی این آزمایش، آقایان به مدت هفت ثانیۀ کامل نگاهشان بر روی لبهای قرمز رنگ خانم‌ها ثابت بوده است و در مقایسه با آن- تنها 95/0 ثانیه به چشمها و 85/0 ثانیه به موها نگاه کرده‌اند.
 
8- آقایان-ابتدا، احساسات خود را نگه دارید
این مطالعه که در مجلۀ "علم روانشناسی"، منتشر شده پیشنهاد می‏کند که خانمی که متوجه تمایل مرد نشده آسانتر نسبت به وی هیجانزده می‏شود.
پژوهش‌ها حاکی از این هستند که اگر خانمی نسبت به علاقۀ مرد به خودش مطمئن نیست، بیشتر به وی فکر می‏کند.
عموماً آقایانی که اوایل ارتباط به طور مبهم به نظر می‌رسند، فرصت بهتری برای برقراری یک رابطۀ جدی دارند.
 
9- آقایان-تیشرتی انتخاب کنید که حرف T درشتی روی آن نوشته شده
این موضوع به قدری غیرعادیست که بیشتر عجیب و غریب به نظر می‏رسد ولی ترفندی کاملاً مؤثرست. محققان دانشگاه ناتینگهام آزمایشی انجام داده‌اند و دریافتند که فقط تیشرت سفید با یک حرفT بزرگ مشکی بر روی آن آقایان را 12 درصد برای جنس مخالف جذابتر نموده است.
دانشمندان بر این باورند که چنین تیشرتی شُبهۀ سرشانه‌های پهن و کمر باریک را ایجاد می‏کند؛ بدان معنی که تداعی کنندۀ شمایلی V-شکل است که بیشترین جذابیت را نزد خانم‌ها دارد.
در قیاس با آن، آقایانی که روی تیشرت خود حرفT واژگون داشتند، یعنی خط افقی آن در سطح کمرشان قرار می‏ گرفت، نزد خانمها نسبت به 12 درصد قبلی جذابیت کمتری داشتند.
 
10- صدای بلندتر [تیزتر] خانم‌ها برای مردان جذابتر به نظر می‏رسد
خانم‌ها لطفاً فراموش کنید هر آنچه را که راجع به صدای گرفتۀ آهسته و خشن-که بسیاری از مردم به تمایلات جنسی مرتبط می‏دانند- به شما آموخته‌اند. به منظور جلب رضایت آقایان سعی کنید با سطح صدای [منظور فرکانس] بالاتری با او صحبت کنید.
پژوهشگران دانشگاه کالج لندن دریافتند که هر چه صدای خانمی ریزتر باشد، آقایان این امر را به شکنندگی و ظرافت رابطه مرتبط می‏دانند، بنابراین برای اغلب ایشان جذاب به نظر می‏رسد.
 
11- آقایان باید پرتوافکن صلح و آرامش باشند
مطابق با مطالعه‌ای که در "مجلۀ انجمن سلطنتی B" انتشار یافته، خانم‌ها کمتر جذب مردانی می‏شوند که تحت اضطراب و فشار ثابت هستند.
برای خانم‌ها سطح پائین اضطراب و استرس بیانگر اینست که مرد با شرایط سخت به راحتی کنار می‌آید و بنابراین صفات و ژن‌های خوبی را به ارث برده است.
 
12- هر دو طرف (خانم و آقا) تحت شرایط مشابهی قرار بگیرند
طبق یک بررسی که شامل بیش از یکهزار نفر داوطلب بود نشان داد که بعد از یک سفر مشترک برای زوج‌هایی که هنوز رابطۀ عاشقانه‌ای نرسیده‌اند، بیش از پیش برای یکدیگر جذابیت داشته‌اند و توجه به این موضوع به نوعی در مورد زوج های بالقوه نیز مصداق دارد.
  

HTTP://KINGWORLDNEWS.COM/12-SCIENTIFICALLY-PROVEN-WAYS-ATTRACT-OPPOSITE-SEX

 
< قبل   بعد >

ورود و خروج


فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت

نظرسنجی

نظر شما درباره نحوه فعالیت و خدمات ما چیست؟
 

عکسهای ارسالی کاربران

حاضرین در سایت

حاضرين: 20 مهمان حاضر

آمار کل سایت

خروجی RSS سایت


Founded By Mohammad Shadmani | Hosted By Zagrio Hosting
All Text is Available Under The Terms of The GNU Free Documentation License