خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49105 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MichaelSig
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چطور باید مطرح کرد  (دفعات بازدید: 5571 بار)
ilya masoudi
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 10

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 19 آبان 1387,ساعت 20:18:34 »

سلام می خوام بدونم اگه یکی یه پسر مذهبی ،از اونای که اصلا نمی شه نزدیکشون شد، خوشش بیاد و بخواد باهاش ازدواج کنه باید چیکار کنه ،هیچ گونه ارتباطی با هم نداریم و فقط یه بار یکی منو بهش پیشنهاد داده که طرف گفته قصد ازدواج ندارم،منم یه اس ام اس بهش دادم که شاید به خاطر اینکه من کلا از این شخصیت خوشم می آد و تعریفشو می کنم بچه ها دچار سوء تفاهم شدن و این موضوع رو به تو گفتن اونم جوابمو نداد ،بعد از یه مدت سوالی برام پیش اومد که اون باید جواب می داد و خیلی خوب و راحت جوابمو داد حالا من چطوری باید بهش برسونم که واقعا برای ازدواج می خوامش
خارج شده است
محمد بهبودی
LIFE
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 903

تشكر
اهدا شده: 80
دريافت شده: 111

« پاسخ #1 : 19 آبان 1387,ساعت 20:50:47 »

سلام

دوست خوبم شاید ایشون واقعاً در شرایطی نباشن که بخوان ازدواج کنند و همین طور شما فرمودید خیلی آدم مذهبی هم هستن، پس مطمئناً پیشنهاد دوستی شمارو هم قبول نخواهند کرد .

و یه نکته رو شما مدنظر داشته باشید که :

قرار نیست ما از هر کی خوشمون اُمد، طرف مقابل هم از ما خوشش بیاد .

بهرحال اگر روی این موضوع اصرار دارید، می تونید مستقیماً با خود ایشون صحبت کنید و یا اس ام اس بفرستید به این صورت که به ایشون بگید :

آقای فلانی من از شخصیت، منش و رفتار شما خیلی خوشم اُمده و چون اهل دوستی با پسری نیستم، به فکر ازدواج با شما افتادم، اگر مایل به آشنائی بیشتر هستید می تونیم در مورد این موضوع با اطلاع خانواده ها صحبت کنیم .

موفق باشید
خارج شده است

با تشکر از حضور و همکاری شما
لطفاً قوانین انجمن را به دقت مطالعه فرمائید .
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
من آموختم که هیچ گاه برای بهتر شدن دیر نیست ...!!
hana
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 414

تشكر
اهدا شده: 39
دريافت شده: 16

« پاسخ #2 : 20 آبان 1387,ساعت 10:34:42 »

سلام دوست عزیز

ایشون که گفتن قصد ازدواج ندارن!!

یعنی شما فکر می کنید با این پیشنهاد ممکنه نظرش عوض شه؟

یا کلا تمایلی به شما نشون دادن؟

خارج شده است

آزاد زندگی کن !
لحظه به لحظه زندگی کن !
ilya masoudi
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 20 آبان 1387,ساعت 11:06:23 »

بازم سلام،من اگه با sms با ایشون رابطه بر قرار کنم که فکر می کنه من یه دختر بدم ، بعدم من شاید مستقیم بهش نگفتم دوستت دارم ولی یه جوری بهش رسوندم که من تو رو و اخالاقتو دوس دارم منتهی اولش گفته بودم که همه بچه های مذهبی رو دوس دارم چه پسر و چه دختر ، بعدم فکر نمی کنید این پیشنهادی که به من دادید رو من انجامش بدم باعث بشه ایشون از من متنفر بشن ،از طرفی ایشون مال شهر خودمونم نیستند و راهشون از ما خیلی دور و به خاط همین شاید اصلا به من فکر نمی کنه!اما شخصیت اون همونییه که همیشه آرزوشو داشتم ،در ضمن من دوست ندنارم با ایشون دوس شم و فقط دلم می خواد با اون آشنا بشم که اگه رفتارش اونجوری نیست که من فکر می کنم منم به اون فکر نکنم .از طرفی اون دقیقا می دونه که من از اون بدم نمی آد اما پا پیش نمی ذاره به نظر شما با این رفتارش می خواد بفهمونه که از من خوشش نمی آد؟ من خودمم دلم نمی خواد بهش sms بدم ،دوس دارم اون یه قدم پیش بیاید ،
خارج شده است
black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #4 : 20 آبان 1387,ساعت 11:31:18 »

شما كه اينقدر از اون دوري و هيچ رابطه اي هم نداشتي از كجا اينقدر مطمئني كه اون آقا همونيه كه تو ميخواي؟!!!!

اينو بدون عزيزم براي هميشه هم يادت باشه اين كه ميگن ««« تا نري زير يه سقف با يكي زندگي نكني »»» شعار و شعر نيست حقيقته محضه

تو از كجا اينقدر مطمئني كه اين آقا همونيه كه تو ميخواي؟!!!!
خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
hana
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 414

تشكر
اهدا شده: 39
دريافت شده: 16

« پاسخ #5 : 20 آبان 1387,ساعت 11:32:03 »

دوست عزیزم با این توضیحاتی که شما دادید بهتره شما پیشنهادی ندید.

چون ایشون شخص متعصبی هستند احتمال داره همون درصدیم که ممکنه از شما خوشش اومده باشه رو از دست بدید.

اگر ایشون می دونن که شما اخلاقیاتشو قبول دارین بهتره صبر کنید تا خودش قدمی برداره نه اینکه شما اقدامی کنید.اگر هم شما انتخاب اون آقا نباشید کاری از

دست شما بر نمیاد.

صبور باش دوست من.
« آخرين ويرايش: 20 آبان 1387,ساعت 11:39:15 توسط hana » خارج شده است

آزاد زندگی کن !
لحظه به لحظه زندگی کن !
ilya masoudi
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #6 : 20 آبان 1387,ساعت 11:50:27 »

درسته من با ایشون رابطه ای نداشتم اما یه سری رفتار ها هست که برای من مهمه و اون داره!از طرفی این دوره زمونه پسری مثل این پیدا نمی شه اگه شمام اینو ببینید همون نظر منو پیدا می کنید از طرفی من با هم کلاسی های قدیمش دوستم و چیز بدی از اون نشنیدم ، از هر کسی از دوستاشم می پرسیم می گن خیلی بچه خوبیه و تو فکر ازدواج نیست .در هر صورت دعا کنید اگه اون همونیییه که خدا واسم می خواد جور شه در غیر این صورت منم اصراری ندارم
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #7 : 20 آبان 1387,ساعت 13:24:45 »

نظر من اينه كه مگه چه اشكالي داره كه بعضي وقتها تمايل يك دختر به پسر گفته بشه؟؟؟؟ به نظرم رسم بديه كه همش دخترها بايد منتظر پسرها باشن تا بيان جلو............. حالا نه اينكه خودش و شأنش را لوث كنه ولي به يك طريقي مي تونه علاقه خودش را به ايشون نشان بده ........... البته شناخت كامل هم خيلي مهمه......... و نبايد به خاطر فرضند مذهبي بودن اين فرد حكم به خوب بودن او بكنيم............ بعضي وقتها ممكنه مشكلات شخصيتي ديگري داشته باشه ........... فرضند خسيس بودن ......... بد دل بودن ........... و خيلي چيزهاي ديگه!!!!!!!!! كه ممكنه دوستمون باهاش مشكل پيدا كنه...........

شايد اگر بتوانند خودشون صادقانه به ايشون بگويند كه از وقتي شما را ديدم احساس مي كنم فرد ايده آل ذهني خودم را براي زندگي مشترك پيدا كردم.......... خوب مگه چي ميشه؟؟؟!!! اگر واقعاً تا اين حد بسته باشه كه نتونه اين صداقت گفتاري را هضم كنه پس بهتره اين وصلت انجام نشه............. ولي اگر واقعاً ذهن بازي داشته باشه خيلي راحت مي تونه روي اين قضيه فكر كنه...............

البته مي دانم كه باتوجه به فرهنگ ما كار سختيه و شايد بهتر باشه از طريق شخصي تمايل خودش را به آن فرد برسانه.............. ولي در مورد sms دادن نظر خاصي ندارم............. راستش من هميشه اعتقاد دارم آدم احساسش را از طريق sms يا ايمل نمي تونه ابراز كنه .............. ولي باز هم اين خودش يك روشه كه بعضي ها مي پسندند............

البته به دوستمون توصيه مي كنم اگر خواست تمايل خودش را ابراز كنه فقط به فقط يكبار اين كار را انجام بده اگر جواب مثبت بود كه خودش بايد بياد جلو و الا ديگه خودتان را براي ارتباط بعدي كوچك نكنيد.

به اميد حق - كريمي

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

HIDDEN WAY

خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
ilya masoudi
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 20 آبان 1387,ساعت 14:34:55 »

سلام وممنون از جواب ها ،جناب کریمی مشکل اینجاس که من با یه sms زدم همه چی رو خراب کردم من توی smsام گفتم من شما رو دوس دارم چون شخصیتتون مذهبی ایه و این احساس رو نسبت به بقیه پسر و دختر های مذهبی هم دارم ،و حالا دیگه به غرورم بر می خوره که بهش بگم علاقه ام بهش واقعی ایه ،در حالی که اون کسی ایه که گاهی اوقات با فکر کردن به اون از خیلی کارای نا شایسته بیزار میشم برام این احساس جالبه، واز طرفی اون کسی ایه که ما تقریبا هر روز همدیگرو می بینیم چون توی داشگاه همیم و اگه من چیزی بهش بگم اونوقت دیگه روم نمی شه توی چشماش نگاه کنم ،امیدوارم نوشته های قبلی ایه منو دقیق خونده باشید بعد جوابمو بدید
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #9 : 20 آبان 1387,ساعت 15:04:38 »

دوست عزيز دادن sms توسط شما در حقيقت به منزله دادن همان بقول خارجي ها hint بوده!!!!!! بنابراين شما پيام خودتان و تمايل خودتان را به اين فرد اعلام كرده ايد................. بنابراين بگذاريد ايشون خودشون اقدام بعدي را انجام بدهند.............. شايد واقعاً شرايط ازدواج را نداشته باشند و از آندسته پسرهايي هم نيستند كه بتوانند اين روابط را داشته باشند بنابراين به خودش اجازه نزديكتر شدن نمي دهد........ و يا شايد هم دارند شما را محك مي زنند و رفتار شما را مي سنجند؟؟؟؟؟؟

بنابراين نظر من اينه كه كمي فرصت بدهي و از خدا بخواهي اگر خير شما در اين كار وجود داره .............. راهي براي اين قضيه ساخته بشه...........

كمي صبور باشيد دوست عزيز - انشاءالله كه هرچه خير است براي شما همان اتفاق مي افتد

با احترام - كريمي
خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :