خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 60777 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: Normanuphom
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: شرح حال من  (دفعات بازدید: 4958 بار)
dream2
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 18

تشكر
اهدا شده: 11
دريافت شده: 2

« : 26 دي 1387,ساعت 17:04:21 »

سلام
من حدود 1 ساله که با دختر داییم ارتباط دارم .چون اون ... درس می خونه و من ... همدیگرو خیلی کم می بینیم .
ارتباطی که الان با هم داریم خیلی صمیمیه ، می خوام بگم همدیگرو خیلی دوست داریم . واسه اینکه به همم برسیم خیلی کارا کردیم
الان جوری شده که دل بسته هم شدیم . با هم قول و قرار ازدواج گذاشتیم .
چون من آمادگی شو ندارم و درس می خونم و اونم داره درسشو می خونه ازدواج تا سه سال دیگه ممکن نیست.
از لحاظ اخلاقی ، فرهنگی ، اعتقادی ، آداب و رسوم ، ... با هم می سازیم .
لازم به ذکره که از ارتباط ما الان خانوادهامون خبر ندارن ، چون می ترسیدیم با دوستیمون مخالفت کنند و رابطمون کمرنگ بشه چیزی نگفتیم.

حالا ما تصمیم گرفتیم که من خواهرم رو در جریان بزارم هنوز نزاشتم .

می خوام یکی به من بگه که چه کاری درسته انجام بدم ؟ بگم نگم
اون تا سه سال صبر می کنه . واسه این میگم که چون اون هر موقع خواستگار می یاد خونشون و بعد اینکه ردش میکنه یه دلتنگیه می گیره و دلش واسه من تنگ می شه ، آیا اون می تونه تحمل کنه ، خسته نمی شه؟

بعدش ما الان جوری شده که یه زندگیه اس ام اسی و تلفونی داریم ، شب و روز با sms و تلفون در ارتباطیم . راحت روزی 100 تا اس به هم می دیم .
این اس و تل خرج زیادی واسمون داره ، بیشتر واسه من داره .
واسه منم خیلی سخته که ارتباطم رو کم کنم ، یه بار خواستم امتحان کنم و ارتباطو کم کنم نتونستم .

حالا شما اگه میشه منو راهنمایی کنید.

یه دنیا ممنون
خارج شده است

لحظه ای دیدار نزدیک است
باز من دیوانه ام مستم ....
سایه
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1670

تشكر
اهدا شده: 97
دريافت شده: 244

« پاسخ #1 : 26 دي 1387,ساعت 18:52:10 »

دوست عزیزم همه چیزم گفتی جز سناتون و میشه لطف کنی اونا رو هم بگی
خارج شده است

اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی -- مهاتما گاندی
sogol_666_balaa
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 344

تشكر
اهدا شده: 27
دريافت شده: 100

« پاسخ #2 : 26 دي 1387,ساعت 18:53:28 »

سلام  می شه سنتون هم بگید ؟؟
مرسی سوگل

خارج شده است

من به امار زمین مشکوکم  اگر این سطح پر از ادم هاس پس چرا این همه دلها تنهاس  ؟؟؟؟؟
aida67
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 159

تشكر
اهدا شده: 16
دريافت شده: 30

« پاسخ #3 : 27 دي 1387,ساعت 01:25:15 »

این کارها اگه زیاد طول بکشه نتیجه جالبی نداره. یا خانواده ها رو در جریان بذارین که بر روابط شما نظارت داشته باشن یا اینکه رابطه رو رسمی تر کنین که احتیاج به این خرجها نباشه. یا تا موقعی که آمادگی ازدواج ندارین رابطه رو قطع کنین.
خارج شده است

زندگی رو زیاد سخت نگیر. چون هیچ وقت از توش زنده بیرون نمیای!!
dream2
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 27 دي 1387,ساعت 11:13:38 »

20 با اختلاف 2 ماه من بزرگترم
خارج شده است

لحظه ای دیدار نزدیک است
dream2
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 27 دي 1387,ساعت 11:24:40 »

این کارها اگه زیاد طول بکشه نتیجه جالبی نداره. یا خانواده ها رو در جریان بذارین که بر روابط شما نظارت داشته باشن یا اینکه رابطه رو رسمی تر کنین که احتیاج به این خرجها نباشه. یا تا موقعی که آمادگی ازدواج ندارین رابطه رو قطع کنین.

خانواده رو چجوري در جريان بزارم ؟ بهشون چي بگم؟
لازمه بگم ما از قبل با هم بوديم ؟
خارج شده است

لحظه ای دیدار نزدیک است
121314
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 537

تشكر
اهدا شده: 100
دريافت شده: 98

دانشجوی رشته مهندسی شیمی-صنایع گاز

« پاسخ #6 : 27 دي 1387,ساعت 11:34:14 »

به نظرم با مادر گرامی تان در جریان بگذارید بهتر است ، به ایشان بگید که عاشق دختر دایی تان شدید ولی به علت برخی موانع و مشکلات فعلا نمی تونید اقدام به ازدواج کنید تا فرصت مناسب . این نظر منه ، منتظر باشید تا دوستان عزیز از جمله خانم کریمی شما را راهنمایی کنند .

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

dream2

خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #7 : 28 دي 1387,ساعت 13:42:39 »

اول از هر چيز دوباره از دوستمون 121314 تشكر كنم كه اين همه بنده را مورد اظهار لطف خودشون قرار مي دهند..........

اما در مورد دوستمون ............ يه نصيحت مي كنم و بعد يه پيشنهاد

نصيحت اينه كه دوست عزيز ....... شما هنوز در شرايط سني براي انتخاب صحيح و ازدواج نيستيد ....... زندگي مشترك هم فقط علاقه ظاهري نيست و يا فكر نكنيد چون دختر دايي شما هستند پس همه چيزي در مورد ايشون مي دانيد ......... ضمن اينكه نمي تونيد انتظار داشته باشيد دختر دائي محترمتون هم در آينده نظرشون عوض نشه و به مورد ديگه اي فكر نكنند!!!!!!! همه چيز نسبي است ........ بنابراين در اين ارتباط نبايد هر دو طرفتون كاملاً كار را تمام شده تلقي كنيد و احساستون را درگير مسائل كنيد كه مبادا اگر به هر دليلي نشد يك يا هر دو آسيب عاطفي و رواني ببينيد!!!!!

اما پيشنهاد:  ........ به عقيده من بايد قبل از اينكه با خانوادتون احياناً بخواهيد موضوع را مطرح كنند باتوجه به شرايط سني و عدم آمادگي براي ازدواج بهتره با خود دختر خانم يه بحث كلي بكنند......... فرضند بنده در حال حاضر به اين دليل و به اين دليل نمي تونم ازدواج كنم ولي به ازدواج با شما در آينده فكر مي كنم ......... حالا ما دو نفر مي تونيم همچنان به ارتباط محدود و سالم خودمون ادامه بدهيم تا گذشت زمان برامون تصميم بگيره ........... و به ايشون بفرمائيد من احتمال هرچيزي را در مورد شما مي دهم كه احياناً بخواهيد من را از زندگيتون كنار بذاريد........... بنابراين بهتره هر دو پيش بريم و در حين حال براي يك انتخاب واقعي آزاد باشيم و سعي نكنيم سدي براي زندگيمون از هر لحاظ باشيم! گفتن به خانواده و يا نگفتن آن چيزي است كه اصل هدف را تغيير نخواهد داد .......... بنابراين اگر شما به مادرتون يا خواهرتون هم موضوع را درميان بگذاريد باز بايد هدفتان .......... هدفي نباشد كه غل و زنجير به پاي هم ببنديد! اين معناي واقعي يك عشق است دوست عزيز

در آخر در مورد ازدواج فاميلي هم دقت داشته باشيد كه ممكنه از نظر پزشكي و ژنتيكي مشكل داشته باشد!

موفق باشيد - كريمي

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

dream2, دریا

خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :