خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 51569 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: hrhhoptog
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: یعنی بهش می رسم؟  (دفعات بازدید: 6979 بار)
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 17

تشكر
اهدا شده: 5
دريافت شده: 6

« : 12 خرداد 1388,ساعت 00:41:08 »

سلام دوستان
اگه کمکم کنید ممنون می شم.
من دو ساله که با یه پسری دوستم اوایل اصلاً بهش علاقه نداشتم راستش مشکلات خانوادگی زیادی دارم ولی به اون نگفتم تازگی ها اشاره هایی به ازدواج با من رو داشته ولی 100 درصد شو نمی دونم راستش دچار سردرگمی شدم می خوام بدونم که اون منو واسه چی میخواد اصلاً اگه بهش بگم که اینقد تو خانوادمون مشکل پیش اوکده بازم با من ازدواج می کنه، البته نمی دونم این سوالا رو چه جوری ازش بپرسم روم نمی شه مستقیم بهش بگم، اصلاً نمی دونم از مشکلاتم چه جوری بهش بگم! اگه بگه نه من دیوونه می شم ، خیلی دوستش دارم. می شه کمکم کنید :'(
خارج شده است

فقط خدا
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #1 : 12 خرداد 1388,ساعت 01:48:47 »

تو رو خدا کمک کنید، تازه اان وسط امتاحانای ترمم هست ولی من دچار افسردگی شدم :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
خارج شده است

فقط خدا
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 226

تشكر
اهدا شده: 177
دريافت شده: 63

« پاسخ #2 : 12 خرداد 1388,ساعت 01:55:20 »

سلام دوست عزیز
 اگر ممکنه کمی بیشتر توضیح بده.. خیلی پیچیده بیان کردی.. اگر برایت مقدوره از مشکلاتت بگو تا دوستان بهتر راهنمایی کنند
خارج شده است

براي رسيدن به اقيانوس بايد جرات دل كندن از ساحل را داشت........
من نه عاشق بودم  ، نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من .................
من خودم بودم و يك حس غريب، كه به صد عشق و هوس مي ارزد...
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 12 خرداد 1388,ساعت 02:07:04 »

غزل جون سلام.....
شرایطه خانوادگی من با جوری که اون فکر می کنه فرق دادره.
یعنی به خاطره یه دروغی که بهش گفتم مجبور شدم صدتا دروغ دیگه بهش بگم، حالا نمی دونم چه جوری اینا رو بهش بگم
مرسی از پاسخت عزیزم
اگه سوالی داشتی بازم بپرس
خارج شده است

فقط خدا
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 226

تشكر
اهدا شده: 177
دريافت شده: 63

« پاسخ #4 : 12 خرداد 1388,ساعت 02:22:47 »

دوست عزیز میگن دروغ مثل یک گلوله برفه.. هرچی بیشتر غلط بخوره بزرگتر میشه.. نمیدونم چه چیزهای را بهش دروغ گفتی اما فکر کنم بشه حدس زد.. به نظر من دیگه بدترش نکن.. همین جا استوپ کن.. شاید سخت باشه اما بهتره حقیقت را به هر طریقی شده به او بگی و بگی ترس از ازدست دادنت باعث شد من دروغ بگم ولی وجدانم در عذابه.. حقیقت را به او بگو و ازش فرصتی بخواه تا جبران کنی.. در ضمن زمان به او بده تا فکر کنه . مطمئن باش اگر دوستت داشته باشه میبخشه.. حقیقت اگر از زبان خودت گفته بشه بهتر از اینه که روزی خودش بفهمه اون موقع جائی برای بخشش نیست. توکل به خدا کن و با شهامت باش یا رومی روم یا ......
این نظر من بود
موفق باشی

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

breath

خارج شده است

براي رسيدن به اقيانوس بايد جرات دل كندن از ساحل را داشت........
من نه عاشق بودم  ، نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من .................
من خودم بودم و يك حس غريب، كه به صد عشق و هوس مي ارزد...
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 12 خرداد 1388,ساعت 03:25:08 »

اره غزل جون می خوام همین کارا بکنم ولی اگه منو نبخشه اونوقت چی؟ اصلاً نمی دونم از کجا شروع کنم....

خارج شده است

فقط خدا
maryam000
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 100

تشكر
اهدا شده: 33
دريافت شده: 52

« پاسخ #6 : 12 خرداد 1388,ساعت 07:54:29 »

سلام دوست خوبم
راستش فکر می کنم واسه راهنمایی بهتر دوستان، تو باید بیشتر از خودت و مشکلات خانوادگی و دروغی که بهش گفتی صحبت کنی . اینجا که همه اومدن تا از درد دلاشون بگن که دیگه نباید خجالت بکشی عزیزم لبخند. در ضمن تو باید مطمئن بشی که این آقا واقعا شما رو واسه ازدواج می خواد یا نه. تو خیلی پیچیده بیان کردی .من حدس می زنم از ابتدا فکر نمی کردی کارتون بخواد به ازدواج و دوست داشتن زیاد بکشه واسه همین بهش دروغ گفتی . در مورد هدف اون آقا چی؟ چیزی می دونی؟ اگه اونم مثل شما فکر می کرده و الان با گذشت زمان و چیزهایی که در شما دیده دلبسته شما شده شاید بتونه از دروغی که گفتید صرفنظر کنه ، ولی بازم بستگی به دروغی داره که گفتی عزیزم. می تونی بیشترراجع به دروغت توضیح بدی گلم ؟
خارج شده است

نبودن هرگز به تلخی از دست دادن یک بودن نیست.
بودنت را از دست نده.
سایه
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1670

تشكر
اهدا شده: 97
دريافت شده: 244

« پاسخ #7 : 12 خرداد 1388,ساعت 08:35:07 »

دوست عزیز اگه میشه لطف کنید قضیه رو مفصل تر بگید شما چه شرایطی دارید؟ چه دروغی گفتید؟

ممنون میشم
خارج شده است

اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی -- مهاتما گاندی
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 12 خرداد 1388,ساعت 18:29:11 »

دقیقاً حدود سه و چهار سال پیش، مشکلاتی که پیش اومد باعث شد که با خواهرم زندگی کنم در حالی که اون فکر می کنه من با پدر و مادرم زندگیمی کنم. حتی اون نمی دونه که من مادرم فوت کرده، وقتی باهاش دوست شدم فکر نمی کردم اینقدر بهش علاقه پیدا کنم... در ضمن اون آدم شوخیه و نمی دونم چه جوری وسط این شوخی هاش بخوام از این مشکلات بهش بگم و نظرشو در مورد خودم بدونم.............

راستی اینم بگم که یه خواستگار خوبم برام اومده ولی من اصلاً نمی تونم که به کسی دیگه ای فکر کنم. خیلی دوستش دارم، ولی نمی دونم که اصلاً اون منو واسه چی می خواد......

یعنی الان مشکل اصلی من اینه که نمی دونم چه جوری ازش بپرسم که منو واسه چی می خواد؟؟؟؟؟
بعدشم چه جوری اینا بهش بگم
کمک لطفاً

پ ن :
سه پست شما یکی شد .
« آخرين ويرايش: 12 خرداد 1388,ساعت 19:11:51 توسط دریا » خارج شده است

فقط خدا
*Parisa*
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 10

تشكر
اهدا شده: 16
دريافت شده: 11

« پاسخ #9 : 13 خرداد 1388,ساعت 00:52:41 »

با اجازه ی سایه عزیز

چه جوری نداره که؟؟؟  چقد سخت میگیری !!!!

بهش بگو میخوام هدفت رو از این رابطه که بینمونه بدونم>

به همین سادگی!!!!

به نظرم اول بزار هدفشون رو اعلام کنند بعد شما در مورد مشکلاتت باهاشون صحبت کن....چون اگه هدفش اونی نباشه که تو توی ذهنته..اونوقت دیگه لزومی نداره که اون از مشکلاتت بدونه..

موفق باشی

breath

خارج شده است

در خلوص منت ار هست شکی تجربه کن
کس عیار زر خالص نشناسد چو محک
maryam000
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 100

تشكر
اهدا شده: 33
دريافت شده: 52

« پاسخ #10 : 13 خرداد 1388,ساعت 09:19:24 »

سلام دوست خوبم
منم با نظر پریسا موافقم. شما اول باید هدف واقعی این آقا رو بدونید و اگه مطمئن شدید به ازدواج فکر نمی کنه لزومی نداره قضیه رو بهش بگید و حتی با علاقه و وابستگی که به ایشون پیدا کردید باید دنبال راه حل برای چگونه جدا شدن باشید . چون این رابطه دیگه صرفا نمی تونه از دید شما یه دوستی ساده باشه ، ولی اگه این آقا واسه همیشه بخواد اینطوری فکر کنه اونوقته که به مشکل بر می خوری عزیزم.
واسه گفتنش هم می تونی قضیه خواستگار جدیدت رو مطرح کنی و مثلا بگی به خاطر اونه که نمی تونی به خواستگارت فکر کنی و اونو دوست داری. اینطوری شاید بتونی بفهمی این آقا قصدش ازدواج هست یا نه. اگه خواست تفره بره یا توجهی نکنه و یا بگه به خواستگارت بیشتر فکر کن و ........ اونوقته که می تونی بفهمی به ازدواج فکر نمی کنه. اما اگه واقعا تو رو واسه ازدواج بخواد تو باید خیلی صادقانه همه چیز و بهش بگی . بهش بگو از ابتدا فکر نمی کردی این رابطه ادامه پیدا کنه و یا اینقدر بهش علاقه مند بشی.
فکر کن اگه اون بیاد به تو بگه مثلا داره با برادر یا خواهرش زندگی می کنه و از ابتدا به تو دروغ گفته آیا تو اونقدر دوستش داری که بتونی ببخشیش؟
به نظر من اگه اون واقعا تو رو بخواد این مشکلی نیست که نتونه به خاطرتو ازش بگذره.

خانومی, ghazall, *Parisa*

خارج شده است

نبودن هرگز به تلخی از دست دادن یک بودن نیست.
بودنت را از دست نده.
breath
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #11 : 13 خرداد 1388,ساعت 19:27:48 »

مریم جون واقعاً ممنونم
پریسا جون دستت درد نکنه ، مرسی
نظر تون خیلی منطقیه

*Parisa*

خارج شده است

فقط خدا
jojo
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 157

تشكر
اهدا شده: 92
دريافت شده: 73

« پاسخ #12 : 27 خرداد 1388,ساعت 16:45:54 »

اگه میبینی تصمیمش واسه ازدواج جدیه که مجبوری بهش بگی چون اگه پسرا بفهمن که بهشون دروغ گفتی یا چیزی رو ازشون قایم کردی بدجوری تلافی میکنن

خانومی

خارج شده است

كاش دوستي آدمها مثل رفاقت چشم و دست بود وقتي دست زخم ميشه چشم گريه ميكنه  وقتي چشم گريه ميكنه دست اشكاشو پاك ميكنه
aida67
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 159

تشكر
اهدا شده: 16
دريافت شده: 30

« پاسخ #13 : 07 تير 1388,ساعت 23:05:16 »

شما رو واسه چی می خواد؟  منظورتون شمای واقعی هستین یا شمای دروغکی؟
بهتره اول تصویری زلال و شفاف از خودتون به ایشون ارائه بدین تا ایشون هم به شما بگن که برای چی می خوانتون؟!
خانم، دروغ گفتن ، مخصوصا توی یک رابطه یک اشتباه بزرگه و از نگاه هر دین و مذهبی هم بخواین بهش نگاه کنین گناهه ... و شما دروغ گفتین.  همونطوری که خودتون میدونین هر کار اشتباه و یا هر گناهی تاوانی داره. ممکنه تاوان این کار اشتباه شما از دست دادن اون آفا باشه.
لطفا واقعیت بین باشین.
من به نوبه خودم و بنا به تجربیاتم اگر اون آقا می اومد و با من مشورت میکرد و میگفت دوست دخترم هزار تا دروغ در مورد زندگیش برام ردیف کرده من بهش میگفتم که ولش کن و خودت رو از دروغهایی که تا به حال شنیدی و ممکنه در آینده بشنوی خلاص کن.
به هر حال...
شما واقعیت رو به آقا بگو و ببین که چی پبش میاد. این کمترین کاریه که از شما بر میاد.
خارج شده است

زندگی رو زیاد سخت نگیر. چون هیچ وقت از توش زنده بیرون نمیای!!
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :