خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49105 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MichaelSig
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: با گذشت این همه سال  (دفعات بازدید: 3560 بار)
sogol_666_balaa
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 344

تشكر
اهدا شده: 27
دريافت شده: 100

« : 05 مرداد 1388,ساعت 12:02:45 »

سلام   دوستان  راستش  یک مشکلی واسه یکی از دوستام پیش امده  و هرچی باش صحبت کردم و حرف زدم فایده نداره  راستش مشکلش مشکل همیشگی که حتی چندتا بچه اینجا هم در گیرن و اونم رفتن کسی که دوستش داری و حالا کنار امدن با این موضوع  البته این یکم شرایطتش فرق داره چرا چون عرض می کنم و اون اقا دوستم   الان 26 سالش 4 5 سال پیش تو دوران دانشجوی 21 سالش بوده از یکی از هم کلاسیاش خوشش می یومده ولی چون نه شرایط ازدواج نه چیزی داشته  حرفی نمی زنه و در حد نگاه  لبخند عاشقانه به طرف بوده از اون طرف دختر ه هم با یکی از پسر کلاس  یکم دوست شده بوده واین اقا دوسته من بازم چیزی نگفته و عکس العملی نشون نداده  و تا این که سال اخر درسشون می ره می گه و دختر می گه یکسال با اون پسر دیگه با هم هستن و ازدواج  می خواد بکنه با اون یکی حالا این اقا دوست من می مونه با یک عشقی که تو این سالها بزرگش کرده و حالا دیگه می گه تو زندگی هدف نداره به اینده امید وار نیست و به دختر اعتماد نداره و جنس محترم مردها رو بالاتر و عاشق واقعی می دونه و دخترارو ......
جاتون خالیییییییی    هرچی بدی بود بهمون دخترا نسبت داد و خوردیم  البته خانمها ی محترم نگران نباشید منم جوابشو دادم و یکم به هم ریخته و کلان نظرهای عجیبی در مورد دختر داره یعنی تو این ماجرا این جوری متسفانه برداشت کرده و حالا راه حل واسه این که فراموش کنه این دختر ؟؟؟؟؟؟؟    و حرف جالبشون زن ها معنی عشق رو نمی فهمن و مرد اسطوره عشق هستن  (جالبه خانمها   نههههههههههه) و دیگه از این حرفا دوستان اگه نظری راه حلی دارن خوشحال می شم نظر بدین ؟   مرسی سوگل
خارج شده است

من به امار زمین مشکوکم  اگر این سطح پر از ادم هاس پس چرا این همه دلها تنهاس  ؟؟؟؟؟
آرام دل
--
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 169

تشكر
اهدا شده: 10
دريافت شده: 39

--

« پاسخ #1 : 05 مرداد 1388,ساعت 15:21:09 »

سلام دوست عزیز نگرانی شما مشخص دقیق  نیست.؟
خارج شده است

با هم به کمک هم
sogol_666_balaa
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 05 مرداد 1388,ساعت 17:33:39 »

سلام  مرسی ولی فکر می کردم مشخص باشه 
نقل قول
نقل قول
خارج شده است

من به امار زمین مشکوکم  اگر این سطح پر از ادم هاس پس چرا این همه دلها تنهاس  ؟؟؟؟؟
sogol_666_balaa
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 05 مرداد 1388,ساعت 17:35:19 »

رفتن کسی که دوستش داری و حالا کنار امدن با این موضوع  وحالا راه حل واسه این که فراموش کنه این دختر ؟؟؟؟؟؟؟   
خارج شده است

ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 509

تشكر
اهدا شده: 573
دريافت شده: 198

« پاسخ #4 : 13 مرداد 1388,ساعت 09:07:03 »

سلام دوست عزیزم ، من ebham هستم تو رو خدا به تاپیک من برو  تا ساعت 4 بعازظهر امروز ، تو رو خدا راهنماییم کن ، دارم دیونه میشم ، به کمکت نیاز دارم ، پاسخ شماره ی 7 رو حتما بخون ، تو رو خدا راهنماییم کن
خارج شده است

يك نفر ..... يك جايي..... تمام روياهاش لبخند توست و زماني كه به تو فكر مي‌كنه احساس مي‌كنه كه زندگي واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهايي كردي اين حقيقت رو به خاطر داشته باش يك نفر ..... يك جايي..... در حال فكر كردن به توست
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 26

تشكر
اهدا شده: 5
دريافت شده: 2

« پاسخ #5 : 15 مرداد 1388,ساعت 21:02:52 »

ببخشيد اون دختره چه گناهي داشته؟بايد از نگاه حضرت آقا مي فهميده ايشون عاشق هستن؟؟؟؟
اگه اين آقا واقعا ميخواسته بايد يه جوري علاقه و عشقشو نشون مي داده(حتما نبايد دوست پسر اين خانوم مي بوده يا خواستگاري مي كرده) مي تونسته در حد يه دوست و همكلاسي رفتار كنه ولي نشون بده احساسي داره...اون وقت اگه دختر خانوم هم احساسي داشته نسبت بهش قطعا طرف كسي نمي رفته...ايشون مي تونست اينطوري بفهمه كه علاقش 1 طرفه هست يا نه؟
پس رفتار ايشون 100% درست نبوده از نظر من.....
و دخترا خيلي هم عاشق پيشه تر از پسران...اگه واقعا كسي رو دوست داشته باشن فداكاريشون اندازه نداره براي اون آدم...حتي شده براي خوشبختي كسي كه واقعا دوسش دارن رو دلشون پا ميگذارن

خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :