خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49105 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MichaelSig
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چرا این اتفاق رخ داد؟  (دفعات بازدید: 3126 بار)
Sepideh_m
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 5

تشكر
اهدا شده: 2
دريافت شده: 3

« : 26 شهريور 1388,ساعت 22:22:13 »

با سلام
من سپیده هستم و 31 سال سن دارم. حدود 4 سال پیش روابط کاری موجب پدید آمدن یک رابطه عاطفی بین من و یکی از همکارانم که مجرد و هم اکنون 39 ساله است گردید. ایشان ساکن تهران و من ساکن یکی دیگر از شهرهای ایران هستم. پس از گذشت 1.5 سال از اولین آشنایی، من برای ادامه تحصیل روانه خارج از کشور شدم و با توجه به شرایط جدید قصد به فراموشی سپردن تمامی وابستگی ها را داشتم.
اما همکار سابقم همچنان به ادامه ارتباط من با خودش علاقه مند بود. پس از چندی من برای جمع آوری اطلاعات مربوط به تزم به وطن بازگشتم و در مدت اقامت در ایران 3 بار ایشان را در منزل شخصی شان ملاقات نمودم.  در طی این ملاقاتها روابط فیزیکی که بطور معمول بین 2 دلداده اتفاق می افتد بین ما وجود داشت اما نه تا بدان حد که منجر به ... گردد. این 3 مرتبه اولین و آخرین ارتباط فیزیکی من با جنس مخالف در طی سالهای عمرم بود که آخرین بار در تیر ماه 1386 رخ داد. پس از آن من برای مدت طولانی تری در خارج از کشور اقامت داشتم ولی از حدود یک سال پیش بیشتر در ایران بسر می برم. در هر حال در طی 2 سال گذشته امکان ملاقات با ایشان پیش نیامد و تنها وسیله ارتباط ما از طریق email  و در مقیاس کمتر تلفن بود. گذر زمان و اصرار ایشان بر دیدار در منزل شخصیشان مرا به تدریج نسبت به وجود علاقه ای واقعی و انسانی بدبین کرد تا جاییکه چندی پیش تصمیم گرفتم هدف ایشان را از ادامه ارتباط با خویش جویا شده و در صورت لزوم علی رغم تمام رنج های موجود در یک شکست روحی و عاطفی برای همیشه به رابطه با ایشان پایان بخشم. جواب ایشان مبهم بود و امکان تصمیم گیری را با توجه به علاقه بوجود آمده برای من دشوار می کرد اما در هر حال در ناخوداگاه ضمیر من سبب دلسردی گردید، هر چند که من در ابتدا سعی می کردم از بروز این دلسردی خودداری کنم. بعد از گذشت یک ماه فردی از همکاران ایشان که قبلاً هیچ سابقه آشنایی قبلی با من نداشت ضمن تماس تلفنی سعی در برقراری رابطه دوستی با من داشت که از طرف من رد شد اما بیش از پیش سبب ایجاد احساس توهین در من گردید و بتدریج در روابط من با فرد مورد علاقه ام تاثیر بیشتری گذاشت، البته منجر به قطع کامل ارتباط من با ایشان نشد. در طی روزهای اخیر email هایی از خانمهایی ناشناس با این ادعا که نامزد فرد مورد علاقه من هستند و با طرح این پرسش که چرا من با این آقا ارتباط دارم، برای من ارسال می گردد که حاوی اطلاعاتی کاملاً شخصی هستند و نگفته پیداست که یا توسط شخص ایشان و یا با هماهنگی کامل با ایشان ارسال گردیده اند. پس از وقوع این ماجراها من بدون تماس مستقیم با خود این شخص، به این نویسندگان ناشناس اعلام کردم که دیگر علاقه  و رابطه ای بین من و این آقا وجود ندارد و هر آنچه بوده پایان یافته است. البته هنوز دقیقاً مشخص نیست که آیا احتمال وقوع واکنش های دیگری هست یا خیر، اما آنچه برای من جای پرسش و تعجب فراوان دارد و مرا بر نگاشتن این سطور واداشت این است که انجام چنین اعمال و رفتاری از مردی تحصیل کرده، با موقعیت اجتماعی، اقتصادی و شغلی بسیار خوب و از همه مهمتر در سن 39 سالگی بسیار بعید و دور از انتظار است که به هیچ عنوان برای من قابل درک نیست. از شما استدعا دارم مرا از نظرات مفید خویش آگاه فرمایید. همچنین پرسش دیگر من این است که چگونه می توان بر سختی های یک شکست عاطفی غلبه کرد؟
با تشکر از همه دوستان
سپیده
خارج شده است
شريفه
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 194

تشكر
اهدا شده: 84
دريافت شده: 69

« پاسخ #1 : 26 شهريور 1388,ساعت 22:29:32 »

سلام سپيده جان
من فكر ميكنم اين اقا با اين كار ميخواسته مطمئن بشه كه شما بهش علاقه اي داريد يا نه؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Sepideh_m

خارج شده است

بگذار تا دل من بي انتها تكرار كند
كه تو را ميخواهد فقط تو را
mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 30

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 11

« پاسخ #2 : 27 شهريور 1388,ساعت 13:26:25 »

سلام سپیده خانم
شما اگر میتوانید و دوست دارید اولین کاری که میکنید تغییر دادن ادرس ایمیل تان است ( یه سوال ایا به غیر از این ایمیل از شما ادرس و یا شماره تلفنی دارد یا نه .((( اگر ندارد ایمیل را تغییر ندهید )))
اگر دوستتان داشته باشد دنبال شما میگردد البته شما را به خاطر خودتان بخواهد نه به خاطر چیز دیگر
ایا با شما قصد ازدواج دارد یا نه ؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Sepideh_m

خارج شده است

هر چه گفتم از صداقت بود هر چه کشیدم از صداقت بود ای صداقت کاش نبودی هر چه درد می کشم از صداقتم بود .
Sepideh_m
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 5

تشكر
اهدا شده: 2
دريافت شده: 3

« پاسخ #3 : 27 شهريور 1388,ساعت 16:11:36 »

با سلام و سپاس از توجه و پاسخ شما دوستان خوبم
ایشان شماره تلفن همراه من را دارند ضمن اینکه در زمانی که با هم همکار بودیم 3-2 بار به خاطر مسائل کاری به در منزل ما آمدند.
در اولین دیدار خصوصی من با ایشان مساله ازدواج را مطرح کردند و نظر من را در این مورد جویا شدند که پاسخ من نیز منفی نبود اما در آن برهه زمانی امکان ازدواج برای من میسر نبود و موکول به آینده می شد.
با سپاس مجدد
سپیده
خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :