خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟
 
جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 62469 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: azlyxjukjxo
عضويت - مشخصات ضروری
انتخاب نام کاربری:
فقط قابل استفاده برای شناسایی توسط SMF
آدرس ايميل:
آدرس ایمیل باید معتبر باشد
انتخاب رمز عبور:
تایید رمز عبور:
کد امنیتی:
متن نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
متن نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
به نام خداوند بخشنده مهربان

موافقت نامه و شرایط استفاده از سایت

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده، كمک رسانی و رفع مشکل خود انتخاب کرده ايد
لطفاً شرايط استفاده از اين سايت و انجمن، که در زير آمده است را قبل از ورود و استفاده به دقت بخوانيد، چرا که با استفاده از اين سايت ما مطمئن می شویم که شما شرايط زير را پذيرفته و با تمام موارد زير کاملاً موافق هستيد

1- شما موافقت می کنيد که در اين سایت و انجمن هيچگونه مطلب دروغ، افترا آميز، توهين آميز، مبتذل، زشت، کفر آميز، تهديد کننده، غير اخلاقی، تجاوز کننده به حريم خصوصی ديگران و يا به عبارت ديگر نقض کننده قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران و قانون فدرال جهانی يا زير پا گذارنده مسائل اخلاقی را ارسال نخواهيد کرد. در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به كاربران، مديران و مسئولان انجمن و سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی قطع خواهد شد .

2- شما می توانيد به عنوان يک کاربر، نام کاربری انتخاب کنيد . لطفاً نامی مناسب و اختصاصی انتخاب کنيد، در صورتيکه از نام کاربری نامناسب يا کلمات رکيک استفاده کنيد مديران سايت اکانت کاربری شما را حذف خواهند نمود، کاربرانی که در کنار اسم خود از عناوین (دکتر، پزشک، روانشناس، مشاور) و يا امثالهم استفاده ميکنند ميبايست حتماً يک کپی از مدرک رسمی خود را برای ما ارسال کنند، در غير این صورت کاربر مورد نظر منع خواهد شد.

3- چنانچه تاپيک و يا ارسالی‌ از کاربران توسط مديری در انجمن حذف و يا ويرايش شد، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفاً برای مدير آن انجمن يک پيغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين زمينه شما را راهنمائی و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌، آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعاً حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خود را دريافت نخواهيد کرد .

4- هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوع ها از مسير اصلی‌ خود بشود، هرگونه پستی که به صورت مسنجری (چت گونه) باشد و یا به نوعی برخلاف قوانين انجمن و يا هر بخش از انجمن باشد، در صورت تشخيص مديران، موضوع و يا بحث های اضافه حذف خواهد شد . لطفاً از طرح موضوعات بيهوده و سرگرمی خودداری نماييد، گرچه سرگرمی و تفريح از نظر ما جزء اصول زندگی است، ولی در اين مكان مطرح کردن اینگونه موضوعات جايز نيست.

5- این انجمن و سایت تنها در راستای استفاده از دانسته ها و تجارب کاربران در جهت کمک، همدلی و همفکری با مطرح کننده مشکل میباشد؛ مالک و مدیران سایت هیچ گونه تعهدی در قبال مسائل مطرح شده در این انجمن را ندارند؛ وظیفه مدیران چیزی جز نظارت و نظم بخشی به انجمن نمی باشد.

6- از تايپ به صورت Pingilish جداً خودداری کنيد . در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی تاپيک و پست شما حذف خواهد شد .
لطفاً از پست دادن در تاپيکهای قديمی که موضوع آنها بررسی شده (به اصطلاح off topics) بپرهيزيد .

7- برای امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از بخش های مربوطه در انجمن استفاده نماييد، در صورتیكه مستقيماً با يک كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريق ديگری ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت و در صورت مشاهده چنین مواردی مستقیما با مدیر سایت تماس حاصل فرمائید.

8- شما موافقت می کنيد که به مالک اين انجمن، مدیران و توابع آن خسارت و ضرر نمی رسانيد؛ مسئول اين انجمن حق دارد در صورت شکايت رسمی و يا عمل قانونی برخاسته از نحوه استفاده شما از اين انجمن، هويت شما يا هر اطلاعات گردآوری شده مربوط به شما در اين مجموعه را در اختيار مراجع ذیصلاح قرار دهد .

نکته :
وضع کنندگان قوانين، مديران اين سايت و انجمن هستند .
اين اعضاء در زمان حاضر و بلافاصله امکان تغيير اين قوانين را بدون اطلاع قبلی دارند و ميتوانند به صلاحديد قوانينی را وضع و يا حذف نمایند .
از تمامی کاربران و استفاده کنندگان از سایت و انجمن تقاضا میشود در فواصل زمانی خاص، قوانین انجمن را مطالعه کرده تا از قوانین وضع یا حذف شده باخبر شوند .

حق انتشار :
در صورتيكه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايی كه در اين انجمنها و سايت ذكر شده است در جائی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد، ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزامی نيست، اما گذاشتن لينک منبع ما را در بهبود ارائه خدمات ياری ميدهد .

هدف تمامی مدیران انجمن چیزی جز رضایت شما در تمامی ابعاد مدیریتی و محتوائی سایت و انجمن نیست و تمام سعی ما بر این است که جوی دوستانه و صمیمی بین کاربران در جهت رفع مشکلات احتمالی شما ایجاد شود و انتظاری که از شما دوستان داریم چیزی جز همکاری و کمک به رسیدن به این هدف نیست .  


در صورت وجود هرگونه ابهام لطفاً با مديريت سايت تماس بگيريد .
امیدواریم ما از وجود شما و شما از وجود ما به نحوی شایسته استفاده کنیم .
با تشکر و آرزوی لحظات و ساعاتی خوش برای شما

تيم مشاوره و روانشناسی خانواده


Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines | Persian Language Pack by Mambolearn Team
All Text is Available Under The Terms of The GNU Free Documentation License | Founded By Mohammad Shadmani | Hosted By Zagrio Hosting