خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22029 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: aavbdicsm
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: طرز نگاه و رفتار دختری که عاشق یک پسر هست چگونه میتونه باشه؟  (دفعات بازدید: 7847 بار)
ahmadfani
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 51

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 10 مرداد 1387,ساعت 11:53:46 »

سلام. خوبین . وقتتون بخیر.
راستش من  زیاد تو بحثهای این انجمن شرکت نمیکنم . به خاطر حل یه مشکل شخصی  این فروم رو پیدا کردم و بسیار هم به دردم خورد. که دست بوس همه دوستان هم هستم. البته مشکلم هنوز حل نشده ها!!! شوکه
ببینید موضوع از این قراره که من همه کانالهارو برای اینکه بفهمم طرف مقابلم منو 1- دوست داره یا 2- نه  دوسم نداره ( که شاید متنفر باشه و یا اینکه به کس دیگه علاقه داره) و3 -  یا اصلا  تو باغ نباشه ( که به علاقه با من تا حالا فکر نکرده) باید از روشهایی گوناگون وارد بشم که چون در هیچ زمینه ای تبحر و لیاقت ندارم و آدم خجالتی هستم از شما یه خواهش دارم و خواهشا برام بگین طرز رفتار ، حرکات ، نگاه ، سخن گفتن، اداهای، دختری که یه پسرو دوست داره چگونه میتونه باشه؟
خب شاید شما برام بگین چرا لقمه رو از پشت میبری یه بار بگو منو دوست داری یا نه؟ ولی واقعیت امر اینه که  هر چقدر خواستم برم نتونستم . با اینکه با خواهرم هم صمیمی و خودمونی هستند ولی نمیتونم  باور کنید.
پس همه موارد دیگر رو حذف میکنیم و نمیخوام در موارد دیگه بحث کنیم و بگین طرز حرکات طرف مقابل در 3 حالت چطور میتونه باشه
مثلا اگه از من متنفر باشه یه نوع برخورد داره
اگه بیخیال باشه یه نوع دیگه و ...
فکر کنم همه مطلبو گرفتین؟
هااااااااااان راستی چه کارهایی بکنم که علاقه طرف رو به سمت خودم جلب کنم؟؟
خارج شده است

کمکم کن کمکم کن نذار اینجا تک و تنها بپوسم
.........
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 339

تشكر
دريافت شده: 1

يا الرحم الراحمين

« پاسخ #1 : 10 مرداد 1387,ساعت 13:45:52 »

الان ديگه مثل قديما نيست دختر بره هفت سوراخ قايم بشه مطمئن باش دختري كه تورو دوست داشته باشه زودتر از خودت بهت ميگه حتي با جرات تر از تو با تلفت - ايميل- چت- نامه و غيره نظر تورا جويا ميشه آخه قرن 21 و هزاره سوم هستيم عزيزم بهتره شمادر اين زمينه پيش قدم باشيد  اگه واقعا دوستش داري و ميخواهي باهاش زندگي را شروع كني مثل يه مرد برو جلو و نظرت رو بهش بگو اگه اون هم موافق باشه روي حرفت فكر ميككنه سعي كه جوري باهاش حرف بزني كه حتما پاسخ اون رو ظرف چند مدت بهت بگه مثلا بگه هفته آينده نظرم را درمورد پيشنهادتون ميگم اگه گفت ok كه ديگه بقيه ماجرا وگرنه  به اين قضيه فكر هم نميكنه كه ديگه هيچ .
خارج شده است

يا رب العالمين
ahmadfani
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 10 مرداد 1387,ساعت 14:55:53 »

الان ديگه مثل قديما نيست دختر بره هفت سوراخ قايم بشه مطمئن باش دختري كه تورو دوست داشته باشه زودتر از خودت بهت ميگه حتي با جرات تر از تو با تلفت - ايميل- چت- نامه و غيره نظر تورا جويا ميشه آخه قرن 21 و هزاره سوم هستيم عزيزم بهتره شمادر اين زمينه پيش قدم باشيد  اگه واقعا دوستش داري و ميخواهي باهاش زندگي را شروع كني مثل يه مرد برو جلو و نظرت رو بهش بگو اگه اون هم موافق باشه روي حرفت فكر ميككنه سعي كه جوري باهاش حرف بزني كه حتما پاسخ اون رو ظرف چند مدت بهت بگه مثلا بگه هفته آينده نظرم را درمورد پيشنهادتون ميگم اگه گفت ok كه ديگه بقيه ماجرا وگرنه  به اين قضيه فكر هم نميكنه كه ديگه هيچ .
ببینید الان در هزاره سوم هم افرادی هستند که یه سری مشکلات دارن قرار نیست همه افکار با دموکراسی جلو بره هم من و هم خود دختره احساس میکنیم همدیگه رو دوست داریم ولی نمیدونم چرا خجالت میکشیم. البته این طرف قضیه من اونو دوست دارم ولی دختره رو نمیدونم راستش میخوام یه کارایی بکنم که پیشقدم بشه.
لطفا کمکم کنید!
خارج شده است

.........
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 339

تشكر
دريافت شده: 1

يا الرحم الراحمين

« پاسخ #3 : 10 مرداد 1387,ساعت 15:03:13 »

چه كارهاي مي خواي بكني  ميشه بيشتر توضيح بدي چگونه با دختر آشنا شديد چرا بهش علاقه داريد . و شما  چند سال سن داريد كارتون چيه . در خانواده مذهبي هستيدو يا نه چقدر حق تصميم در خانواده در مورد انتخابتون باشماست در خانواده چند نفره بزرگ شديد نفر چندم خانواده ايد  اينها همه در كمك به شما دخيل است داداش گلم
خارج شده است

يا رب العالمين
begharar
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 407

تشكر
اهدا شده: 48
دريافت شده: 29

اسیر و زخمی و بی دست و اپا *** غریب و بی کس و تنها

« پاسخ #4 : 11 مرداد 1387,ساعت 16:20:04 »

میخوام در تمام تایپیک ها اعلام کنم دوستان خواهش میکنم منو راهنماییی کنید این پست http://www.ofc.ir/forum/index.php/topic,1896.0.html
خارج شده است

این کاربر به دلیل دورغگویی و ارسال تاپیک های خلاف حقیقت و داشتن چند نام کاربری منع شده است.
ahmadfani
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 12 مرداد 1387,ساعت 11:44:51 »

چه كارهاي مي خواي بكني  ميشه بيشتر توضيح بدي چگونه با دختر آشنا شديد چرا بهش علاقه داريد . و شما  چند سال سن داريد كارتون چيه . در خانواده مذهبي هستيدو يا نه چقدر حق تصميم در خانواده در مورد انتخابتون باشماست در خانواده چند نفره بزرگ شديد نفر چندم خانواده ايد  اينها همه در كمك به شما دخيل است داداش گلم
خب ببینید ما اوایل خونه هم کم میومدیم یعنی اونقدر صمیمی نبودیم ولی به مرور زمان با هم خودمونی شدیم. خونه ما یه خونه شوخ طبعیه و خونه اونا برعکس خونه ماست از زمانی که متوجه شدند با خونه ما خوب هستند و خودمونی!! رفت و آمد ها زیاد شد.
خب من 24 سالمه و خدمت نرفتم البته کار میکنم ولی سرمایه اصلا ندارم.
خب ما با با هم 6 سال اختلاف سن داریم و الان منتظر جواب انتخاب رشتش هست!
علاقه من ازدواجه. البته با یک سال انتظار برای جمع بندی کارام.
من در روابط عمومی دانشگاه آزاد کار میکنم و طراحی و پشتیبانی سایت دانشگاه و نشریه علمی خبری دانشگاه و طراحی نرم افزار دانشگاه رو به عهده دارم. حقوقم 200 تومنه
خونواده ما مذهبی هست البته نه افراطی هرچیزی سر جای خودش و به وقتش. آهنگ هم سرجاش نماز هم سرجاش و خونه ما حق انتخاب با همه هست. دموکراسی ماکل. در خونه بهم اعتماد کامل دارن. خیلی.
صبح میرم دانشگاه و شب میام کار دیگه ندارم. بیرون هم با دوستانم نمیرم . چون فقط به کار و پول فکر میکنم. همین.
مشکل خودم که نیستم داری اینار از من میپرسی . بابا مشکل طرف مقابله . باور کن.
خارج شده است

صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :