خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2 3   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: ترس از نزدیکی (تازه عروس خانوم ها)  (دفعات بازدید: 8416 بار)
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 14

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 29 آبان 1387,ساعت 10:45:29 »

سلام من مارال هستم
تازه چند ماهه که ازدوج کردم ولی شدیدا از نزدیکی می ترسم یعنی تنها یکبار بعد از یک ماه اول راضی به انجام این کار شدم که با درد زیادی همراه بود ودو سه قطره بیشتر خونریزی نداشتم
دکتر قبل از ازدواج نوع بکارتم رو حلقوی تعیین کرد اما بعدا جایی خوندم حلقوی دو نوعه ارتجاعی و غیر ارتجاعی که من نمیدونم کروم هستم
و چون خونریزیم کم بوده میترسم پرده کامل برداشته نشده باشه
آیا راهی هست که من بتونم دردم رو کم کنم؟و تاچند بار نزدیکی درد داره؟
آیا خونریزی کم عادیه و پرده کامل برداشته شده؟
خارج شده است
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #1 : 29 آبان 1387,ساعت 11:10:46 »

سلام کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟
خارج شده است
parvaneh
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 4

تشكر

« پاسخ #2 : 29 آبان 1387,ساعت 11:36:41 »

سلام عزیزم
سعی کن به هیچ وجه موضوع رو جدی نگیری زمان مشکل تورو حل میکنه اصلن عجله ای برای تماس جنسی وکمتر شدن درد نداشته باش
بهتره نه به نوع پردت فکر کنی نه به درد احتمالی شاید 90درصد دردت تلقین باشه ...همه شرایط تو عادی است .خونریزی برای اولین نزدیکی طبیعیه
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #3 : 29 آبان 1387,ساعت 11:42:56 »

سلام دوست عزيز
عزيزم ترس از نزديكي در هنگام عروسي كاملاً طبيعي است و بيشتر جنبه رواني دارد......... يعني بخاطر عدم تجربه قبلي و شنيدن بحثهايي در اين رابطه كه بسيار دردناك است ......... اين فكر را در دختر خانم هاي جوان به وجود مي آورد كه اولين نزديكي ها در اوائل زناشويي ممكن است درد ناك باشد.............

اگر پرده بكارت شما حلقوي است (باتوجه به فرمايش پزشك شما) پس حتماً از نوع غير ارتجاعي بوده و به همين دليل خونريزي داشتند و كم بودن خون نيز كاملاً طبيعي است............ در افراد مختلف نوع خونريزي پرده بكار بنا به نوع پرده بكارت آنها فرق مي كند.........

به شما دوست عزيز توصيه مي كنم ........... ذهن خراب خود را مبني بر درد در حين نزديكي را از خود بيرون بگذاريد....... بيشتر به معاشقه قبل از دخول بپردازيد و اين را از همسر خود بخواهيد ........... به اين ترتيب ترشح واژن شما بيشتر شده و آمادگي لازم را براي دخول خواهيد داشت......... تعداد نزديكي خود را بيشتر كنيد............. ضمناً ژل هاي مخصوص در داروخانه ها وجود دارد كه براي كاهش درد در اين ناحيه است ...... ممكن است منجر به بي حسي و عدم لذت بردن شما براي مدتي طولاني هم بشود.......... به هر حال براي شروع اوليه مي توانيد استفاده كنيد.......... توصيه مي كنم چنانچه امكان پذير باشد فعلاً از كاندوم استفاده نكنيد و روش ضد بارداري را از طريق قرص و يا به روش طبيعي استفاده كنيد......... چون كاندوم خودش به خشك شدن ناحيه واژن شما كمك مي كند و منجر به درد ميشود.............. حداقل براي مدت كوتاهي

با احترام - كريمي
خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 29 آبان 1387,ساعت 12:20:55 »

ممنونم از صحبتهاتون به من کمی آرامش داد
باورتون نمیشه چقدر دلم میخواد اعتماد به نفس داشته باشم ودلم برا همسرم میسوزه که زن ترسویی مثل من گیرش اومده
من ژل لوبریکانت و کرم واسپری بس حسی لیدوکایین رو خریدم ولی هنوز استفاده نکردم نمیدونستمچطور وچقدر استفاده کنم واسپری بهتره یا کرم ؟ در ضمن من به خاطر ترسم تا شوهرم نزدیک میشه دست وپام یخ میکنه و پاهام به شدت میلرزه واز ترس میزنم زیر گریه
برام دعا کنید تا بتونم به راحتی بااین قضیه کنار بیام
برام دعا کنید ممنونم
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #5 : 29 آبان 1387,ساعت 12:31:38 »

دوست عزيز فكر مي كنم ژل براي شما بهتر باشه چون به مرطوب شدن و لزج شدن ناحيه واژن كمك بيشتري مي كنه....... دوست عزيز همانطور كه گفتم نگران اين موضوع نباشيد........... خود به خود قضيه حل خواهد شد.
خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
aida67
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 159

تشكر
اهدا شده: 16
دريافت شده: 30

« پاسخ #6 : 29 آبان 1387,ساعت 14:42:36 »

سلام/ منم با خانوم کریمی موافقم/  از همسرتون بخواید که قبل از دخول واژن شما رو آروم با انگشت بازتر کنن تا درد نداشته باشین. این کار برای شما هم لذت بخشه.
درد در زمان سکس بیشترش به خاطر جمع کردن خودتون و همین ترسیه که دارین.
خارج شده است

زندگی رو زیاد سخت نگیر. چون هیچ وقت از توش زنده بیرون نمیای!!
ali_sh
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 130

تشكر
دريافت شده: 1

« پاسخ #7 : 29 آبان 1387,ساعت 17:33:56 »

دوست من شما میتونی از روان کننده های که حلال شون اب هست استفاده کنی
خارج شده است
arteen
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 18

تشكر

« پاسخ #8 : 01 آذر 1387,ساعت 19:06:57 »

سلام
دوست عزیز مراجعه به پزشک زنان بهترین راه حله ، با یه معاینه ساده می تونه بگه پرده کاملاً برداشته شده یا نه ؟ حتی اگه خدای ناکرده داخل واژن شما زائده ای باشه که درد رو تشدید کنه می تونه براتون برطرف کنه . قبل از اینکه همسرتون حوصله ش سر بره فکری بکنید ، طولانی شدن زمان تاثیر منفی روی روابطتون میذاره .موفق باشید
خارج شده است

خداوند جمیع مسلمونا رو به راه راست هدایت کنه !
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 03 آذر 1387,ساعت 08:58:05 »

ممنونم از همه شما عزیزان که به من امید میدین
برام دعا کنید
خارج شده است
wintersun77
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 34

تشكر
دريافت شده: 14

« پاسخ #10 : 04 آذر 1387,ساعت 03:25:44 »

شما اگر همینجوری پیش برید ممکنه شوهرتو طلاقتون بده یا به فکر یک جایگزین بیفته. شوهرتون که لولو نیست ازش میترسید. زودتر به فکر رفع مشکلتون باشید تا براتون درد سر نشده. پزشک زنان یا اورولوژیست هم مراجعه کنید بد نیست.
خارج شده است
black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #11 : 04 آذر 1387,ساعت 08:47:00 »

نه عزيز من طلاق چيه؟!
اين حرفا كدومه؟!

بله من منكر اين نيستم كه بايد با تلقين كردن قضيه رو حل كنه چون اصلا مشكلي نيست  .... اما حتما شوهر ايشون اينقدر بهش علاقه داره كمي بيشتر بهش فرصت بده

ولي به هر حال بايد ترسش رو كه خيلي هم الكي و كاذبه كنار بگذاره
خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 04 آذر 1387,ساعت 13:13:31 »

ممنون هم کمی ترسیدم هم کمی شجاعتر شدم درست میگین به خاطر شوهرم هم که شده باید این ترس تموم بشه
خارج شده است
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 16 آذر 1387,ساعت 08:46:47 »

با سلام مجددا مزاحمتون شدم
راستش بعد از کلی کلنجار رفتن تونستم خودمو آروم کنم وبرای بار دوم اینکار رو انجام بدم اما فقط تونستم وروده دو سه سانت رو تحملکنم دوباره با فشار بیشتر دردم زیاد میشد انگار اصلا داخل نمیره
با اینکه دوباره دکتر رفتم و گفتش که حلقویه معمولیه وارتجاعیم نیست و با کمی فشار  برداشته میشه
اما من نمیدونم پسچرا هرچی فشار میومد داخل نمیشد بعد از چندبار امتحان از درد خسته شدم وتحملم تموم شد
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم تحملم تموم شده
خارج شده است
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 16 آذر 1387,ساعت 08:51:46 »

اگر ممکنه برام توضیح بدین بدنم چه جوری قرار بگیره تا اینکار درست انجام بشه شاید من بلد نیستم در وضعیت درست قرار بگیرم
خارج شده است
صفحه: [1] 2 3   بالا
چاپ صفحه
پرش به :