خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: 1 [2] 3   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: ترس از نزدیکی (تازه عروس خانوم ها)  (دفعات بازدید: 8415 بار)
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #15 : 16 آذر 1387,ساعت 08:54:25 »

دوست عزيز............. شما فقط مشكل تلقين درد و عذاب بر روي خودتون داريد...........
بهترين روش براي برداشتن بكارد ........... قرار گرفتن خانمها در زير است..................شما نبايد بترسيد........... تنها مشكل شما ترس است..........
خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
golak
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 20

تشكر
اهدا شده: 5
دريافت شده: 0

« پاسخ #16 : 17 آذر 1387,ساعت 04:58:27 »

lotfan poste layeye tarike zendegie mano ke arash neveshte bekhoon ke oon bala sare hamsaret nayad azizam.
خارج شده است
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 14

تشكر
اهدا شده: 0

« پاسخ #17 : 17 آذر 1387,ساعت 09:06:29 »

ممنون از راهنماییتون
بله اون مطالب رو خوندم راستش من خودم بی میل نیستم وخیلی دلم میخواد من هم به لذتش برسم فقط از این مرحله دردش بگذرم
ترسم هم میریزه چون خودم هم احساس نیاز میکنم
در ضمن از خانم دکتر یه سوال دیگه هم داشتم
میخواستم بدونم پرده کجای واژن قرار داره چند سانتیه ورودیه واژن قرار گرفته در واقع میخوام بدونم  چقدر از آلت همسرم داخل بشه پارگی رخ میده اگر سوالمو اینجوری پرسیدم ببخشید چون این موضوع همش تو ذهنم میچرخه
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #18 : 17 آذر 1387,ساعت 09:17:22 »

مارال عزيز............. اول از هرچيزي خدمتتون عرض كنم اگر منظورتون از خانم دكتر، بنده هستم............ من دكتر نيستم................ ولي مطالعات زيادي در زمينه سكسولوژي دارم........

اما در مورد پرده بكارت........... عزيزم.......... در افراد مختلف متفاوته............... يك وقت مي بيني پرده بكارت خيلي بيرونه و يك وقت مي بيني خيلي درون قرار گرفته ........... اين قضيه كاملاً ژنتيكي است................

خوب از آنجائيكه شما هم احساس نياز جنسي خوبي داريد ........... مطمئناً مشكل درد براتون قابل حله.......... كافي است وقتي به اوج لذت و خواهش مي رسيد.......... اين عمل را انجام بدهيد..............

خارج شده است

maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #19 : 17 آذر 1387,ساعت 09:40:54 »

ممنونم از لطفتون
به هر حال فرقی نداره دکتر باشین یانه چون علم بدون تجربه هم بی فایده هست و در ضمینه سکس تجربه هست که مهمه همین که بدون مزد ومنت وقتتون رو میزارین و باصبروحوصله جواب سوالات ما رو میدین ازتون ممنونم
خارج شده است
maral.javan
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #20 : 17 آذر 1387,ساعت 09:42:41 »

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم من میتونم خودم با آینه پرده رو ببینم و اگر پرده پارگی داشته باشه  چه شکلی پیدا میکنه ؟
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #21 : 17 آذر 1387,ساعت 10:21:07 »

به نظرم تشخيص آن براتون خيلي سخت باشه ......... بيشتر با لمس كردن متوجه ميشيد............ ولي از من مي پرسيد ............ اين ناحيه را حساس و احياناً زخمي نكنيد................ مي دانيد كه خانمها روي واژن (يعني در سطح بيروني) داراي نقاطي به نام G-Spot هستند........... همان نقاط تحريك كننده زن............. اين ناحيه بسيار و بسيار حساسه و تعداد بسيار زيادي مويرگهاي عصبي به آن وصله ................ با تحريك شديد اين ناحيه (يعني تحريكي كه منجر به درد بشه) ........... زن ميل جنسي خود را به يكباره از دست مي ده.................... آقايان بايد خيلي زياد مواظب اين ناحيه باشند و اگر نوازشي صورت مي گيره ........... كاملاً آهسته باشه ................... بهتره با تحريك كردن زياد اين ناحيه احياناً منجر به تحريكات شديد و دردناك نشيد...................... چون ممكنه درد آن تا مدتي باقي بمونه
خارج شده است

shahrzad
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 18

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 10

« پاسخ #22 : 30 دي 1387,ساعت 09:25:38 »

سلام عزيزم به نظر من شما خيلي به اين مسئله داري فكر مي كني آخه چكار داري كجاست و يا چقدر پاره شده  تو به فكر اين باش كه خودت و همسرت لذت ببريد فكرت و آزادو رها كن و به اين چيزها فكر نكن يك وقت مي بيني همه چيز تمام شده
خارج شده است
saintanger1
اروين
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 37

تشكر
اهدا شده: 3
دريافت شده: 2

« پاسخ #23 : 05 بهمن 1387,ساعت 19:46:37 »

احتمالا چون از نوع حلقوي هست ممكنه با وارد شدن الت كاملا پاره نشده باشه يا اصلا پاره نشده باشه براي همين درد داشته . به پزشك مراجعه كنيد تا پرده شما را بررسي كند   
خارج شده است

زندگي برگ بودن در مسير باد نيست ، امتحان ريشه هاست .
meriiila
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 26

تشكر
دريافت شده: 5

« پاسخ #24 : 06 بهمن 1387,ساعت 21:39:30 »

میشه لطفا در مورد g-spot بیشتر توضیح بدید من اصلا هیچ اطلاعی در این زمینه نداشتم
ممنون می شم...
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #25 : 07 بهمن 1387,ساعت 08:43:17 »

هر زني داراي مركز جي مي باشد. جي اسپات از اسم Grasenber كه دكتر متخصص زنان و زايمان بود، گرفته شده است. او در سال 1940 كشف كرد كه يك برجستگي خيلي كوچكي كه با تحريك متورم ميشود، در واژن هر زني وجود دارد كه بعدا به جي اسپات معروف شد. اين مركز پر از عصب، يكي از نقاط بسيار حساس در واژن زنان است كه با تحريك متورم و لذت فراواني براي زن به همراه مي آورد. چنانچه اين مركز با شدت و يا زور تحريك شود توأم با درد براي خانمها خواهد بود.

جي اسپات يا مركزي مشابه آن در مقعد مردان واقع شده. اگر يك بند انگشت خود را وارد مقعد مردي كنيد، درست قبل از رسيدن به غده پروستات، به جي اسپات مرد مي رسي، نوازش و تحريك جي اسپات براي مردان هم لذت آور است.

خارج شده است

positive
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 161

تشكر
اهدا شده: 26
دريافت شده: 21

« پاسخ #26 : 09 بهمن 1387,ساعت 13:31:03 »

چه جالب!!!!!!!!!!!!!!!!
شما هم مشکل ما رو دارین.اگه تونستین مشکلتون رو حل کنید به ما هم بگین شاید ما هم تونستیم.همدردیم.
با تشکر
خارج شده است

فراموش کن آنچه را که نمی توانی به دست آوری و به دست آور آنچه را که نمی توانی فراموشش کنی.
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #27 : 09 بهمن 1387,ساعت 13:33:32 »

آقاي positive اگر دوست داشتيد مشكل خودتان را واضح تر (يا در تاپيك جداگانه و يا اينجا) مطرح فرمائيد تا دوستان با توجه به اطلاعات و تجربياتشون كمك كنند.

با احترام - كريمي
خارج شده است

مهربانو
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

تشكر
دريافت شده: 2

« پاسخ #28 : 09 بهمن 1387,ساعت 15:24:26 »

درود
ناراحت نباشین اکثر خانمها اولش با این مشکل مواجه هستند.من هم این درد را داشتم به قدری که تا قبل از ازدواج برای با شوهم بودن لحظه شماری می کردم اوایلش نه تنها فراری بودم بلکه احساسم نسبت به شوهرم کم شده بود فقط به خاطر همین ترس.ولی سعی کردیم و مشکلمون حل شد.
حالا که به دکتر مراجعه کردین و خداراشکر مشکل خاصی نبوده سعی کن  به جای فکر کردن به پرده بکارت ،انواع آن و پاره شدن یا نشدنش به لذت بردن از هم آغوشی به شوهرتون فکر کنید.قبل از دخول سعی کنید به اندازه کافی تحریک شده باشی تا واژن شما خشک نباشد که درد شما را چند برابر می کنه . من هم با بقیه موافقم که زمان مشکل شما را حل می کنه ولی در صورتیکه سعی کنید رابطه داشته باشین.
موفق باشی...
خارج شده است

زندگی هرچه را بخواهی همان رابه تو می دهد،
چشمانت را بازکن،
دلت را بیدار کن،
 و رویاهایت را صدا بزن.
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #29 : 09 بهمن 1387,ساعت 15:36:10 »

دوستان موردي كه در اينجا احساس كردم بد نباشه به آن اشاره كنم (البته اصلاً و ابداً منظورم مشكل احياناً دوستمون مارال و positive نيست) .............. بلكه صرفاً جهت اطلاع عرض مي كنم...... چون مشكلات ترس از نزديكي و پاره شدن پرده بكارت غالباً معمولي و طبيعي است.

افزايش ترشح هرمون پرولاكتين از غده هيپوفيز چه در مرد و چه در زن منجر به كاهش ميل جنسي ميشود ........... در زنان علاوه بر كاهش ميل جنسي منجر به خشك بودن و يا شدن واژن و لاجرم احساس دردهاي خيلي بدي در حين نزديكي است .......... در مردان نيز علاوه بر كاهش ميل جنسي ....... غالباً مشكل نعوذ آلت جنسي را بوجود مي آورد ........

البته اين مشكل با داروهاي مخصوص كه توسط پزشكان غدد داخلي تجويز ميشه ......... كاملاً قابل كنترله......... بنابراين دكتر با دادن آزمايش و تجويز دارو كاملاً ميتواند اين مشكل را حل كند.

« آخرين ويرايش: 09 بهمن 1387,ساعت 15:57:25 توسط كريمي » خارج شده است

صفحه: 1 [2] 3   بالا
چاپ صفحه
پرش به :