چند وقته رابطمون سرد شده

(1/3) > >>

شب بو:
سلام
چند وقتی است روابطمون سرد شده هرکاری میکنم نمیفهمه
منو درک نمیکنه با اینکه خونوادسش براش کاری نکردند اما من 9 ماه خرج زندگی رو دادم اونارو بیشتر میخواد و اگه مشکلی ÷یش بیائد منو به خونواده و مخصوصا مامانش میفروشههرچی از دهنش در میاد میگه کتک میزنه تا حدی که مامانش هم به من توهین میکنه موندم جی کار کنم :'(کمکم کنید

haghighatyab:
سلام
با اینکه نمی شه یک طرفه به قاضی رفت و جزییات زیادی از زندگیتونو نگفتید، و علت رفتارهای همسرتون مشخص نیست
به نظر من کسی که رعایت اخلاقیاتو نمی کنه لیاقت زندگی مشترکو نداره

sogol_666_balaa:
سلام دوست عزیز خیلی مختصر و مجهول توضیح دادین اگه می شه واضحه تر بگین ؟ و همچنین کمی از مشخصات خودتون و همسرتون ؟ مرسی .   

شب بو:
سلام دوستان
من 23 سالمه شوهرم 28 من لیسانس اون دیپلم با هم دوست شدیم بعد به اصرار ازدواج کردیم عاشق هم بودیم اما الان به مشکل بر خوردیم 2سال هست مشکلمون زیاد شده یه بار جلو مامانش دعوامون شد مامانش هم دست از دهن کشید و دخات کرد  اما به اصرار شوهرم همون لحظه ازش عذر خواهی کردم چند وقت شوهرم بیکار بود من مخارج منزل رو تامین میکردم اما اصلا جلو چشم شوهرم نمیاد و مادر شوهرم میگه مگه من کمک خرج خونه ام و یا با این سختی جنس مغازه رو میارم چی شده مهم نیست زنت باید کمکت باشه و یا خواهرشوهرم مجرد است و 1سال از من بزرگتره اما با شوهرم قهر بود از بچگی با هم مشکل داشتن کمکم در 4 ماه اول عقدمون با منم بد شد طوری که هنوز با هم قهریم من خیلی تلاش کردم اما نخواست درست برخورد کنه الانم من نمیخوام اما الان با شوهرم اشتی کرد بدون اینکه شوهرم بگه تو با زن من بد برخورد کردی یا ........ الانم مادر شوهرم که اصلا کاری با شوهر نداشت هر روز روزی 2بار زنگ میزنه به شوهرم و میپرسه چه خبره و شوهرم تمام مشکلاتو براش میگه هروقت من شکایتی کنم کار بیخ پیدا میکنه و دعوا بالا میگیره بد جور حس میکنم تنهام بد جوری گیر کردم شوهرم با همه رودر بایسی داره و اگه از کسی بدش بیاد جلوش نمیتونه بهش بفهمونهکمک کنید شوهرم مرد باشه مدیر زندگیش باشه و کسی جرات نکنه دخالت تو کاراش کنه خانوادش بفهمن جای مهمی تو زندگیش دارم البته اگه داشته باشم چون فکر میکنم اگه قرار باشه انتخاب کنه اونارو انتخاب میکنه

كريمي:
آيا شوهر شما بيكاره؟ آيا خرجي مادر شوهر و خواهرش را هم تأمين مي كنه؟ آيا پدر ندارند؟! يا بالعكس مادر شوهرتون مخارج زندگي شما را تا حدودي تأمين مي كنه؟!

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی