آمپول ضد درد دوره قاعدگی

(1/2) > >>

micron2290x:
راجع به آمپول ضد درد دوره قاعدگی یه توضیحاتی می خواستم.ممنون

farhad52:
عزیز جان البته من کارم درمانی هست ولی متخصص زنان نیستم ولی تا حدودی که میدونم خدمتتون عرض میکنم.
دردهای دوره قاعده گی بیشتر دردهای اسپاسمی هستند که ناشی از اسپاسم عضلات دیواره رحم است بنابراین داروهای مسکن که همراه شل کننده عضلات باشه میتونه کمک کننده باشه مثل استامینوفن کدئین.البته بعضی ها قرص ترامادل رو بیشتر ترجیح میدن، چیزی رو که باید مد نظر داشته باشید اینه که هر دوی اینها گیج کننده و تا حدی خواب آور هستن که باید با احتیاط استفاده شوند.
ولی در مورد آمپول ضد درد، باید براتون بگم که ما غیر از مسکن های مخدری مانند پتیدین و مورفین که تو دردهای بسیار شدید تجویز میشه و اصلا برای دردهای دوره قاعده گی نیستن، عملا" مسکن زیادی نداریم، یکی از مسکن های تزریقی همون آمپول ترامادل هست که چون درصد کمی احتمال شک داره اولا" زیاد توصیه نمیشه دوما" حتما" تحت نظر پزشک یا مراکز درمانی باید تزریق بشه.
در کل سرتون رو درد آوردم نظر خودم رو به ترتیب میگم: قرص ایبوپروفن400میلیگرمی(ژلوفن هم خوبه)، قرص ترامادل.
پیروز و شاد باشید... :-X

omidparham:
ولی من شنیدم قرص ترامادول زیاد توصیه نمی شه.
و آمپولی هم که واسه تسکین درد تجویز میشه آمپول هیوسن است که شل کننده عضلاته و همچنین خواب آور هم هست. و در مواقع درد بسیار شدید باعث تسکین درد می شه.

n.s:
دوست عزیز رشته من زنان هستش.برای درد دوران قاعدگی درمانهای زیادی وجود داره و اگر نوع تزریقی بخواین آ مپول هیوسین مناسب است.آمپول ترامادول در خانومها بهتره در صورت ضرورت استفاده بشه ولی ترجیحا بهتره استفاده نشه.اگر شکل خوراکی اونو بخواید کپسول مفنامیک اسید هستش که تاکید میکنم قبل از اینکه قاعدگی شروع شه باید استفاده بشه تا اثر دلخواه رو بده.در ضمن میزان مصرفش هر 8 ساعت 2 عدد است.
امیدوارم جوابتونو گرفته باشید.  :)

toofan:
با سلام
دوست گرامی من خودم در دوران قاعدگی دردای وحشتناکی داشتم و خیلی چیزا رو هم امتحان کردم ولی هچی مثل چای زنجبیل موثر نبود .اگه زنجبیل تازه یا خشک رو از روز قبل دم کنی و بخوری یا حتی وقتی پریود شدی واقعا معجزه می کنه طوری که من می خوردم اصلا نمی فهمیدم کی پریود شدم خیلی خوبه هم گیاهیه و عوارض هم نداره.
امیدوارم کمکت کنه

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی