زمان مناسب جهت نزدیکی

(1/4) > >>

positive:
با سلام
می خوام بدونم بهترین زمان در شبانه روز و همچنین بهترین زمان برای خانمها از نظر سیکل فیزیولوژیکشون جهت انجام نزدیکی کی هست؟
با احترام

*sara*:
بهتره در هر کاری تعادل را نگه داشت معمولا گفته میشه که هر2 روز یکبار کافی هست..اینکه چه ساعتی از شبانه روز باشه..شاید سلیقه هرکسی فرق کنه..ولی گفته میشه شبها یکی دوساعت پس از صرف شام انجام بشه...در باره تعدادش هم باز سلیقه ها فرق میکنه..ولی چون داشتن یک سکس ایده آل به نحوی که باعث بشه هردوطرف لذت کافی ببرن زمان میخواد بهتره که بیش از یکبار انجام نشه..چون حتی گفته میشه پس از اینکه عمل نزدیکی انجام شد...مرد باید به مدت نیم ساعت همچنان به نوازش زن ادامه بده تا به نوعی از زن و بدنش تشکر کرده باشه که اندامشو در اختیار مرد قرار داده و این مسئله میتونه کمک مهمی در بقای روابط زناشویی آیندشون داشته باشه.. حالا قبل از نزدیکی هم زمان خودشو میخواد.. یک نکته دیگری را هم من اضافه کنم که..گفته میشه بهتره. زن و شوهر وقتی که نمیخوان نزدیکی داشته باشن بهتره در بستر های جدا بخوابند تا هنگاهی که میخوان نزدیکی کنند بدنشان کشش بیشتری برای نزدیکی داشته باشه...

ايده ال ترين زمان براي سكس

گفته شده بهتر است هر دوروز یکبار , شبها پس از صرف شام و اتمام امورات مختلف منزل و خواباندن بچه ها( اگر باشد). بهتر است حداقل 45 دقیقه به معاشقه بپردازند . ..نزدیکی.. و حتی توصیه شده پس از نزدیکی هم 15 دقیقه معاشقه را ادامه دهند.

positive:
ببخشید درست خوندم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! 2 روز یکبار؟؟؟؟ :o
این که می گین گفته شده یعنی کی و کجا؟
علمی یا عملی؟؟؟؟
خیلی برام جالب بود.تا حالا نشنیده بودم........................ :o ???

*sara*:
چه ميدونم بعضي هاش نقل قوله ديگه

*sara*:
 احتمالا" علميه چون عمليش كه.............. :-[

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی