خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22116 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: EThacker
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: خواب عقرب  (دفعات بازدید: 17760 بار)
mardoman
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 52

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 3

« : 02 اسفند 1387,ساعت 11:30:28 »

سلام دوستان. حالتون خوبه؟
نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه.اگه کسی میتونه کمکم کنه.
من چند وقته که شبها خواب عقرب می بینم. عقربهای سیاه و بزرگ. البته هیچ وقت نیشم نمیزنند. چون تا میان سمتم از خواب میپرم. اوائل زیاد اهمیت نمیدادم. ولی چند وقته که فکرمو خیلی مشغول کرده. از یه نفر که به کتابهای تعبیر خواب علاقه داشت پرسیدم گفت : دیدن عقرب توی خواب نشونه اینه که یه دشمن بزرگ تو زندگیت داری.
شما نظرتون چیه؟ اصلا به خواب اعتقاد دارید؟ اطلاعاتی در این مورد دارید؟
خارج شده است
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426

« پاسخ #1 : 03 اسفند 1387,ساعت 08:24:49 »

سلام
ديدن عقرب در خواب ، نشانة آن است كه دوستانِ رياكار براي نابود ساختن زندگي شما از هر فرصتي استفاده خواهند كرد .

خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
سایه
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1671

تشكر
اهدا شده: 97
دريافت شده: 244

« پاسخ #2 : 03 اسفند 1387,ساعت 08:29:37 »

http://www.dorsanet.com/e.php#عقرب

اینجا سایت تعبیر خواب اما من هم همین تعبیری رو شنیدم که دوست عزیزم سارا گفته در ضمن اینکه بهت پیشنهاد میکنم که هر بار بعد دیدن این خواب صرقه بزار کنار و سعی کن با شناخت کافی اطرافیانت رو یه بار دیگه بررسی کنی

موفق باشی
خارج شده است

اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی -- مهاتما گاندی
black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #3 : 03 اسفند 1387,ساعت 09:13:50 »

سلام ببينيد چند تا مورد هست يكي اينكه تعبير خواب بستگي به ساعت و زمان اون داره و حال روحي خودتون
مثلا شايد توي تلويزيون عقرب ديدين و توي ذهن شما مونده يه همچين چيزي!!

يا مثلا اينكه چند شبه همش همين خواب رو ميبينيد بهش فكر كرديد

اما خب شخص خود من به خواب خيلي اهميت ميدم چون محاله كه شب خواب خاصي رو ببينم و صبح و يا تا اخر هفته تعبير نشه براي همين بهش خيلي اعتقاد دارم

اگه خواب شما از اون جمله خوابهاي هشدار دهنده باشه هم با صدقه دادن دفع بلا كنيد براي خودتون و به خداوند پناه ببريد و هم توي كارهايي كه اين چندوقته ميخواين انجام بدين كمي دقت كنيد
مثلا ميخواهيد قراردادي با كسي ببنيديد يا كاري رو شراكتي انجام بدين و يا حتي مسافرتي مهموني چيزي!
خيلي هم تلقين منفي نكنيد چون تقريبا چيزي رو كه تلقين كنيد اتفاق مي افته ................. توكل كنيد به خدا و از خداوند بخواهيد كه ختم به خير بشه
خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1168

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 140

« پاسخ #4 : 03 اسفند 1387,ساعت 09:25:09 »

به نظر من اگه فقط یک یا دو بار این چنین خوابی رو میدید میگفتیم برید سراغ تعبیر یا راههای دفع بلا مانند صدقه ..

اما احساس میکنم شما نوعی حساسیت به این موضوع پیدا کردید به گونه ای که ذهنتون به این مسئله خیلی حساس شده .لذا در خواب مرتب به سراغتون میاد .پس بهتره به این مسئله اهمیت چندانی ندهید . تا چنین خوابی رو نبینید

البته در هر زمان صدقه دادن و کارهای نیک و دعا بلاها را دفع میکنید
خارج شده است
mardoman
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 04 اسفند 1387,ساعت 10:15:28 »

ممنون از دوستان گلم. راهنماییهاتون خیلی آرامش بخش و خوب بود. و البته هشدار دهنده. چون اتفاقا من این روزها در شرف قرارداد بستن برای یه کار جدید هستم. ( البته شایدم درست نباشه این دو مورد رو به هم ربط بدم. باید بیشتر فکر کنم)
آقا حسین...   من حد اقل 7-6 ساله که سالی 3-2 مرتبه این خوابو میبینم. هر بار به شکلی و در موقعیتی جدید.
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #6 : 04 اسفند 1387,ساعت 10:37:23 »

مردمان عزيز .......... يه سوال؟ آيا در بچگي صحنه اي از عقرب يا فيلمي در اين رابطه و يا حرفي از بزرگترها (ترسناك) نشنيدي كه روي ذهنت خيلي تأثير گذاشته باشه؟!
خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
mardoman
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 05 اسفند 1387,ساعت 08:38:58 »

سلام خانم کریمی.
تا جایی که یادم میاد نه.چیزی که باعث ترس من از عقرب شده باشه ندیدم.البته مثل همه بچه ها وقتی اسم عقرب میومده میترسیدم. ولی یه ترس عادی و معمولی بوده.
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #8 : 05 اسفند 1387,ساعت 08:54:55 »

دوست عزيز .......... از نظر روانشناسي خوابهايي كه تكرار ميشه ........ معمولاً خوابهايي هستند كه در ضمير ناخودآگاه ما يك نوع احساس (تنفر، چندش، عشق، گناه و ...) نسبت به آنها وجود دارد!!!!!!!!! مثلاً ديدن شخص بخصوص در خواب به كرات نشانه اي از اين دارد كه فرد نسبت به آن شخص بخصوص يك نوع احساس خاص دارد مثلاً از او متنفر است و هميشه آرزوي انتقام از او را داشته است .......... و تعبير خاصي ندارد........... ممكن است شما هم نسبت به عقرب حساسيت خاصي در زمان قبل داشتيد كه ممكن است الان به ياد نداريد ولي اين احساس هنوز در ضمير ناخودآگاه شما وجود دارد..........

خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :