خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2 3   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: استمنا  (دفعات بازدید: 4657 بار)
mohandes
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 28

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 09 اسفند 1387,ساعت 13:03:08 »

با عرض سلام و احترام
بنده 25 ساله دانشجوی دکتری برق شريف سال اول هستم. خانواده ما مشهدی and و من در خوابگاه زندگی ميکنم.فوق ليسانس هم دانشکده فنّی تهران بودم. فرضنده آخر خانواده هستم. خوانواده ما مذهبی و وضع مالی نسبتاً خوبی داريم. چند سؤال مطرح ميکنم که لطفا هر بخش در تخصص شما است جواب دهيد.
از نظر مالی مشکلی ندارم و خودم هم انشالله حدود 2 سال ديگر بورسيه ميشوم. برای هيًت علمی شدن. آيا به نظر شما ازدواج بکنم؟ من از نظر روحی و عاطفی و جسمی و جنسی نياز به همسر را احساس ميکنم.
بنده به دليل فشار های جنسی بعضی وقت ها نميتوانم خودم را کنترل کنم و وارد سايت های اينترنتی ميشوم و...
به نظر شما راه حل چيست؟ آيا دارو های گياهی ميتواند موثر باشد؟ خواهش ميکنم کمکم کنيد
من به دليل اضطراب درسی و اين که هميشه شاگرد اول بوده ام و در معرض استرس قرار داشته ام زير نظر پزشک دارو مصرف ميکنم. اوراپ و سيتالوپرام. آيا اين ها در ازدواج من مشکل ساز است؟ آيا بايد به همسر آينده ام بگويم؟ کی بگويم؟ ميخواهم اين دارو ها را کنار بگذارم چون خوابم خيلی زياد است. آيا ممکن است يک روان پزشک خوب در تهران به من معرّفی کنين؟
ممنونم
لطفا فقط با ايميل جواب دهيد
naserhashemnia@gmail.com
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1121

تشكر
اهدا شده: 144
دريافت شده: 191

« پاسخ #1 : 10 اسفند 1387,ساعت 09:42:19 »

- دوست عزيز در مورد سوالتون در باره ازدواج........... به نظر بنده اين قضيه كاملاً به خودتون و شرايط خودتون بستگي داره..... اينجا هيچ كس نمي تواند يك نظر قطعي مبني بر اينكه بايد يا نبايد......... به شما بدهند.......... اگر فكر مي كنيد ازدواج مانع پيشرفت اجتماعي شما نمي شود....... بلكه چه بسا باعث دلگرمي و حمايت عاطفي شما و در نتيجه ترقي شما ميگردد....... چرا كه نه! و برعكس اگر فكر مي كنيد........ ازدواج مانعي محسوب ميشود......... مي توانيد كمي صبر كنيد.......

- همه جوانها در اين سن نياز جنسي و عاطفي به جنس مخالف دارند......... بنابراين اين قضيه كاملاً طبيعي است....... چه بهتر كه بتوانيد با چشمي باز و با شناخت كامل امر خوب و نيكوي ازدواج را انجام دهيد.......... ولي همانطور كه گفتم اين قضيه كاملاً بستگي به شرايط فعلي شما دارد.

- دوست عزيز باتوجه به پست قبلي تان مبني بر داشتن اعتقادات و مذهب، فكر مي كنم چنانچه داراي اعتقادات مذهبي هستيد....... بنابراين رفتن به سايت هاي اين چنيني مخالف با اعتقادات شما باشد........ اما دوست عزيز هيچ دارو (گياهي و غير گياهي) وجود ندارد كه بخواهيد با آن نياز جنسي خود را كاهش دهيد .......... ممكن است حالا فرضند با انتخاب نوعي تغذيه در بدن خود ضعف ايجاد كنيد(ولي كدام عاقلي اين كار را مي كند؟!)  ........ باتوجه به اينكه شما در حال تحصيل هستيد و از نظر ذهني و جسمي بايد كاملاً قبراق و پر انرژي باشيد منافات دارد........... و سعي نكنيد جسم خودتان را ضعيف كنيد......... بلكه برعكس براي پيشرفت در تحصيلات خود بايد فعال و پر انرژي باشيد........

- دوست عزيز البته من شدت تأثير استرسهاي ناشي از خواندن درس شما را نمي دانم ...... و قطعاً پزشك با صلاحديد خود براي شما دارو تجويز كرده اند...... ولي بنده به شخصه اگر جاي شما بودم هرگز سعي نمي كردم استرس هايي اين مدلي (فقط براي درس و امتحان) را با خوردن دارو كنترل كنم........ بلكه با ورزش و راحتي جسم خودم سعي مي كردم روحيه خود را تقويت كنم و استرس هاي موجود را كنترل كنم............ ولي متأسفانه بنده بخاطر اينكه مستقيم شناختي از شما ندارم نمي توانم بگويم اين استرسها در چه حدي است و آيا با فرضند ورزش و تفريح قابل كنترل هست يا خير؟!

- مطمئناً دارو هاي ضد استرس و هيجان و اضطراب عوارضي مثل خواب آلودگي، ضعف بدن و حواسپرتي و .... دارد......... بنابراين جواني در سن شما آنهم در شرايط تحصيلي اين مدلي بهتر است به گونه اي ديگر اضطرابهاي خود را كنترل كند ولي باز بهتر است نظر پزشك ديگري را بپرسيد.........

- دكتر مجد روانپزشك بسيار خوبي است كه بنده به شما پيشنهاد مي كنم........ مطب ايشان در بخارست است....... ولي باز از 118 شماره و محل دقيق ايشان را سوال بفرمائيد.

- ضمناً سوالات شما هيچكدام با موضوع تاپيك شما (استمناء) ارتباطي نداشت........ و بنده هدف انتخاب اين موضوع را دقيقاً متوجه نشدم!!!

با احترام - كريمي
« آخرين ويرايش: 10 اسفند 1387,ساعت 10:10:28 توسط كريمي » خارج شده است

بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی - نلسون ماندلا
mohandes
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 10 اسفند 1387,ساعت 10:52:00 »

سلام خانم کريمی
ببخشين مزاحم ميشم
من در دوره پيشدنشگاهی که خيلی درس ميخوندم در محيط خانه با سر صدای زيادی مواجه بودم. آن هم صدايی که هيچ کاريش نميشد کرد: صدا هواپيما
در همه جای مشهد اين صدا هست و روز به روز هم بدتر ميشود. لطفاً به من پاسخ منطقی بدين. آيا شما اگه ساعت 2 نصف شب يک دفعه يک هواپيما از رو سرتون بلند شه دچار شوک نميشين؟ دکتر ها هم اول گفتن تو گوشات مشکل داره امّا بعد اين که خانواده هم حرف من رو که صدا خيلی شديده تأييد کردند دکتر ها شروع کردند به دارو دادن
اوراپ و سيتالپرام. جالبه که اين دارو ها بر خلاف گفته دکتر هيچ اثری در کاهش قوای جنسی نداشته و فقط خواب من را زياد کرده است
خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 10 اسفند 1387,ساعت 10:59:09 »

دوست عزيز.......... من واقعاً متحير هستم كه پزشكي بخاطر ناراحتي شما از صدا ......... داروي خواب تجويز كرده؟؟!!!!
شما كه خودتان تحصيل كرده هستيد......... براي چي اين دارو ها را فقط بخاطر نشنيدن صدا مصرف مي كنيد؟!
ضمن اينكه همانطور كه گفتم هيچ دارويي براي كاهش ميل جنسي وجود ندارد!!!!!!!!
براي چي داريد خودتان را از قصد مريض مي كنيد!!!!!!!

شما مي توانيد فرضند با هد فونهاي مخصوص خواب كه در داروخانه ها هست......... يك خواب راحت و بدون سر و صدا داشته باشيد........... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اين داروها عمدتاً براي همان استرسها و هيجانات شديد و افسردگي تجويز ميشه......... تا بحال نشنيده بودم براي اينكه يك نفر از صدا ناراحته بهش داروي خواب تجويز كنند!!!!!!!!!!!

براي چي قصد داريد ميل جنسي خود را با داروهاي اعصاب و خواب آور كنترل كنيد!!!!!!!!!!! از شما كه يك تحصيل كرده هستيد خيلي بعيده!!!!!!!!!!

خارج شده است

mohandes
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 10 اسفند 1387,ساعت 19:32:37 »

سلام
هدف دکتر اين نبوده که من زياد بخوابم امّا از عوارض دارو های اعصاب يکی هم خواب آلودگی است
من که نميتونم هميشه هدفون بزنم. مثلاً اگه ازدواج کنم و در مشهد باشم و بخواهم با همسرم صحبت کنم که نميشه هدفون زد!
من از اين بابت خيلی ناراحتم. حتی معذرت ميخوام امّا فکر ميکنم اگه با همسرم خلوت کنم و يک دفعه يک هواپيما از بالای سرم غرّش کنه چی ميشه...! نميدونم امّا شنيدم هيچ جای مشهد نيست که اين صدا نياد. باز اگه کسی اطلاعی داره بده
دکتر ميگفت تو وسواس داری. البته اون زمان که حدود 7 سال پيشه وسواس هم داشتم. مخصوصاً به وضو و نماز. اون هم به خاطر بعضی آخوند های سخت گير بود که احکام رو جوری ميگن که آدم به وسواس ميافته. مثلاً ميگفت اگه غسل کنی و به اندازه يک نقطه از بدنت خوشک بمونه در حال جنابت هستی )با عرض معذرت(
اما اين که حالا چه کنم رو نميدونم. اگه دکتر مذهبی سراغ دارين لطفاً معرّفی کنين. نميخوام وقتی با دکتر راجع به خود ارضايی صحبت ميکنم به جای نکوهش اين عمل من رو تشويق هم بکنه و بگه 90 و چند درصد آدما اين کارو ميکنند. دکتری باشه که خدا و پيغمبر و نماز و دعا سرش بشه
در مورد ازدواجم هم مشکلی که دارم اينه که مادرم نميدونن حکايت اين قرص هايی که ميخورم رو به خوانواده عروس بگيم يا نه؟ و اگه بگيم کی بگيم؟ آخه قرص ها خيلی ضعيفه: اوراپ شبی يک هشتم و سيتالوپرام 40 روزی يکی
آيا کسی هست رو اين دارو ها شناخت داشته باشه؟
همه فکر ميکنند کسی که دکتری برق شريف ميخونه ديگه خيلی بی درد و بی مشکله امّا حقيقت اين نيست. البته نا شکر هم نيستم چون به لطف خدا تا حالا هميشه شاگرد اول بوده ام.
در جواب آقايی که راجع به کراوات مطلبی فرمودند بايد عرض کنم من ميتونم قبول کنم استادم حتی کافر باشه امّا هيچ وقت کسی که از نظر مذهبی ضعيف باشه رو به عنوان مشاور خودم انتخاب نميکنم. به هر حال نميخام اين يک بحث رو کش بدم
خارج شده است
دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #5 : 10 اسفند 1387,ساعت 20:40:43 »

آقای مهندس در مورد شهر مشهد بنده اطلاعاتی ندارم ولی هر وقت برای زیارت رفتم صدای هواپیما اذیتم نکرده و اولین بار هم هست که چنین موضوعی رو در مورد مشهد می شنوم شاید شما در نزدیکی فرودگاه زندگی می کنید که تا این حد صدا اذیتتون می کنه .

در مورد مسائل بعدی بنده سر رشته ندارم ولی به نظرم درست نیست در مورد آدما از روی ظاهرشون قضاوت کنید اگر پیش مشاور هم که برید اگر مجرب و کارآزموده باشه طبق عقیده شما با شما صحبت می کنه نه طبق عقیده خودش شما می تونید خیلی راحت بگین که دوست ندارید فرضند در مورد مسئله خودارضائی بحث کنید .

در مورد مسئله نیاز جنسی بنده آقای دکتر سوال کردم ایشون گفتن قرصایی هست که نیاز جنسی رو کم کنه ولی اگه فلان موارد خوراکی رو رعایت کنی و غیره احتیاجی به قرص نیست .

البته افراد مختلف و دختر و پسر با هم فرق می کنن .

موفق باشید .
خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1168

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 140

« پاسخ #6 : 10 اسفند 1387,ساعت 21:14:31 »

نقل قول
من که نميتونم هميشه هدفون بزنم. مثلاً اگه ازدواج کنم و در مشهد باشم و بخواهم با همسرم صحبت کنم که نميشه هدفون زد!
من از اين بابت خيلی ناراحتم. حتی معذرت ميخوام امّا فکر ميکنم اگه با همسرم خلوت کنم و يک دفعه يک هواپيما از بالای سرم غرّش کنه چی ميشه...! نميدونم امّا شنيدم هيچ جای مشهد نيست که اين صدا نياد. باز اگه کسی اطلاعی داره بده

در این مورد پاسختون رو دادم ..خواهشی که ازتون دارم اینه سعی کنید مباحث رو بصورت تفکیک شده در تاپیک ها دنبال کنید

نقل قول
دکتر ميگفت تو وسواس داری. البته اون زمان که حدود 7 سال پيشه وسواس هم داشتم. مخصوصاً به وضو و نماز. اون هم به خاطر بعضی آخوند های سخت گير بود که احکام رو جوری ميگن که آدم به وسواس ميافته. مثلاً ميگفت اگه غسل کنی و به اندازه يک نقطه از بدنت خوشک بمونه در حال جنابت هستی )با عرض معذرت(
اما اين که حالا چه کنم رو نميدونم. اگه دکتر مذهبی سراغ دارين لطفاً معرّفی کنين. نميخوام وقتی با دکتر راجع به خود ارضايی صحبت ميکنم به جای نکوهش اين عمل من رو تشويق هم بکنه و بگه 90 و چند درصد آدما اين کارو ميکنند. دکتری باشه که خدا و پيغمبر و نماز و دعا سرش بشه
دوست عزیز مشکل سر مسئله نبوده .. شما باید سعی کنید حالت وسواس رو از خودتون بیرون کنید .. این مسئله اگر از بین نره همیشه دست و پا گیر هست براتون

همیشه سعی کنید حساسیتتون به مسائل در حد نرمال باشه هرچه از اون حد خارج شد مطمئن بشید دارید از مرحله طبیعی خارج میشید

نقل قول

ولشون کن  این جور دکترا رو

به نظر من اینها مشاور نیستند فقط بلند صورت مسئله رو پاک کنند و دلشون خوشه دارن مشاوره میدن ..
اولا اگه واقعا مشاور بودن و برفرض حرفشون هم درست بود ( که نیست ) اینقد باید سرشون بشه به چه کسی این حرفو بزنن . میان این حرفو به کسی میزنن که معلومه قبول نمیکنه
ثانیا هزار جور مشاوره بهتر هست فقط بلند این حرفای تکراری رو بکنن تو گوش جوونا ..( این هم از اثرات کپی برداری از سخنان دیگرانه خودشون مایه ندارن از دیگری کپی میکنن اثرشم همیناست)
قبلا این نوع مشاوره دادن رو نقد کردم در این لینک می تونید ببنید :
http://www.ofc.ir/forum/index.php/topic,3356.msg28825.html#msg28825
خوندنش ضرر نداره یه خورده مربوط به مشکل شما هم میشه ..

نقل قول
بنده به دليل فشار های جنسی بعضی وقت ها نميتوانم خودم را کنترل کنم و وارد سايت های اينترنتی ميشوم و...
به نظر شما راه حل چيست؟ آيا دارو های گياهی ميتواند موثر باشد؟ خواهش ميکنم کمکم کنيد

ببین دوست عزیز فشار جنسی وقتی بیاد جلوگیریش مشکله هرچند محال نیست ولی اگه انسان خودش رو تحریک نکنه دچار این مشکل نمیشه

خب بهتره اول خودت تست کنی با خودت ببین چی باعث میشه تحریک بشی ..
خیلی چیزها در تحریک شدن موثر هست که اینها رو برداری مشکلت برطرف میشه

چیزهایی که مهمه و براحتی می تونی باهاش کنار بیایی :

لباس ( مثلا لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد)
غذاها ( غذاهای چرب مخصوصا در شب )
خلوت و بیکاری ( این دو خیلی مهم هستند . به نظر من خلوت مساوی هست با تحریک شدن شهوت پس فرار کن همیشه از تنهایی و بیکاری)
حرف زدن با نامحرم ( واضحه)
نگاه به صحنه شهوت انگیز
موسیقی های تند و صدای مغنیه

خارج شده است
كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 12 اسفند 1387,ساعت 09:32:58 »

همه انسانها راههاي متفاوتي براي نجاتشون دارند............ يكي در خلال اعتقادات مذهبي و ديگري ...... مهم اينه كه آن فرد آنقدر شخصيت محكم و قوي داشته باشه كه بتواند در حالي كه غرق در بن بستهاي تاريك زندگي است ........ اون راهي را كه زودتر و بهتر او را به مقصد مي رسانه انتخاب كنه.........

به عقيده من دوستمون هر مشكلي كه داشته باشند........... و هر اعتقادي كه داشته باشند............ ولي اگر اينجا هستند ....... به اين معني است كه مي خواهند تلاش كنند تا خود و شخصيت خود را قوي و محكم كنند تا بتوانند به رهايي برسند............ يعني مقصدي كه در آنجا به تعالي برسند.

دوست عزيز حالا كه اينجا تشريف آورديد....... چرا از دوستمون (جناب حسين) كمك نمي گيريد.......... ايشون اطلاعات ديني خيلي وسيعي دارند ........... ضمن اينكه كلامشون بسيار متين و آرامش بخشه......... و انشاءالله كه بتونيد با ايشون به نتيجه مطلوب برسيد............

به اميد حق - كريمي
خارج شده است

كريمي
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 12 اسفند 1387,ساعت 11:04:48 »

اوراپ شبی يک هشتم و سيتالوپرام 40 روزی يکی
آيا کسی هست رو اين دارو ها شناخت داشته باشه؟

دوست عزيز اي كاش اسم لاتين دارو ها رو مي نوشتيد:

مثلاً اوراپ اگر منظورتون Oraperd باشه............ دارو ضد حساسيت بخصوص به آنهايي كه مشكل تنفسي دارند تجويز ميشه....
يا اگه منظورتون (Orap (primozide هست ........... معمولاً براي تيك هاي عصبي تجويز ميشه ................

Citalopram اگر اين دارو منتظورتون هست.............. داروي ضد افسردگي است
« آخرين ويرايش: 12 اسفند 1387,ساعت 11:30:12 توسط كريمي » خارج شده است

12310
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 6

تشكر

« پاسخ #9 : 30 فروردين 1388,ساعت 12:22:57 »

آیااستمنا بدون وارد کردن انگشت یا خاراندن آلت تناسلی باعث پارگی پرده بکارت میشود؟
خارج شده است
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426

« پاسخ #10 : 30 فروردين 1388,ساعت 12:41:37 »

سلام دوست عزيز
اگر چيز نوك تيزي وارد واژن نشه به بكارت صدمه نمي رسونه
خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
asia
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 24

تشكر
اهدا شده: 8
دريافت شده: 8

« پاسخ #11 : 03 خرداد 1388,ساعت 17:16:40 »

آيا در مورد خانمها هم خود ارضايي (استمنا)‌ وجود دارد براي آقايان كه مشخص و واضح است.
خارج شده است
HIDDEN WAY
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 405

تشكر
اهدا شده: 741
دريافت شده: 341

« پاسخ #12 : 03 خرداد 1388,ساعت 17:45:38 »

آيا در مورد خانمها هم خود ارضايي (استمنا)‌ وجود دارد براي آقايان كه مشخص و واضح است.

بله ، این موضوع مربوط به انسان است ، جدای از جنسیت لبخند

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

*sara*

خارج شده است

حضرت امیر :
حق و باطل با آدمها شناخته نمی شود ... حق را بشناس اهلش را خواهی شناخت و باطل را بشناس ، اهلش را در خواهی یافت ...

Qozlerim her axsam axtarir seni ... ureyim yollarda qayitmir eve
Sensiz dalghalarda tanimir meni ... neyleyim ureyim hec yatmir eve

Payiz qeldi ushdu qetdi qushlar ....sende qetdin bax yaghdi yaghishlar
Payiz qeldi qelbim oldu deniz ... bu denizin qozu yashdi sensiz yar
Bu denizin qozu yashdi sensiz

Teda
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 21 خرداد 1388,ساعت 10:36:32 »

سلام دوستای عزیزم
من یکی از دوستام خودارضایی میکنه یکدفعه که خودارضایی کرده  معمولا با دست خودارضایی میکنه!  گفت که ازش خون اومد ولی هیچ دردی نداشته وحالا هم نمیدونه چه اتفاقی افتاده چطور میتونه بفهمه که بکارتش پاره شده یا نه در ضمن از این جریان نگرانه ومیگه اگر بخوام ازدواج کنم باید چیکار کنم به طرفم چی بگم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم تا بتونم کمکش کنم! ناراحت
خارج شده است
Teda
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 22 خرداد 1388,ساعت 11:15:48 »

کسی منو راهنمایی نمیکنه!
خارج شده است