خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22021 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: inslpaju
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: 1 [2] 3 4 5   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: راههای جذب یک مرد!  (دفعات بازدید: 51429 بار)
angelia
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 55

تشكر
اهدا شده: 6
دريافت شده: 6

« پاسخ #15 : 19 فروردين 1388,ساعت 15:23:36 »

من كه خودم تو يك كتاب روانشناسي خوندم كه اگه ميخواهيد به نظر آقايون به سمت جذاب باشيد : يك اصل مهم را رعايت كنيد و آن اين است كه حتما متانت خود را حفظ كنيد ،اين شايد به اين معني باشد كه اگر پسري به شما پيشنهاد روابط نامشروع داد هرگز قبول نكنيد تا زمانيكه با او  ازدواج كنيد، و يا اگر مردي خواست حق شما را بگيرد به خاطر اينكه او يك پسر است هرگز اجازه ندهيد و خيلي چيزهاي ديگر ...
خارج شده است

سالها دل طلب جام جم از ما مي كرد / آنچه خود داشت ز بيگانه تمنا مي كرد
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 741

تشكر
اهدا شده: 237
دريافت شده: 218

« پاسخ #16 : 19 فروردين 1388,ساعت 15:45:28 »

فنون جذب آقایان ، تاهمیشه!

اصولا چه زمانی به جلوی آینه می روید؟ وقتی از خانه خارج می شوید. وقتی میهمان مهمی به خانه تان می آید. وقتی قرار است به مهمانی بروید.

چه زمانی زیباترین حرف ها را می زنید؟ وقتی با افراد فامیل و کسانی که با آنها رو در بایستی دارید ،ملاقات می کنید. زمانی که تلفنی با فرد غریبه ای صحبت می کنید؟

اگر می خواهید عشق و جاذبه ی روز های نخست آشنایی به قصه ی یکی بود ، یکی نبود تبدیل نشود و همچنان همسرتان برای دیدن شما مشتاق باشد و اولین اولویت زندگی همسرتان باشید ، بهتر است رفتار خودتان را در روز های اول به یاد آورید.

امید وارم زیباترین حرف های زندگی تان را به نزدیک ترین فرد زندگی تان بگوئید و دلنشین ترین رفتار را برای کسی داشته باشید که موظفید بیشترین جاذبه را برایش داشته باشید.

اگر می خواهید عشق و جاذبه ی روز های نخست آشنایی به قصه ی یکی بود ، یکی نبود تبدیل نشود و همچنان همسرتان برای دیدن شما مشتاق باشد و اولین اولویت زندگی همسرتان باشید ، بهتر است رفتار خودتان را در روز های اول به یاد آورید.

امام صادق(ع) :

بر زن واجب است که خود را از بهترین عطر هایی که دارد برای شوهرش خوش بو کند، برای او بهترین لباس ها را بپوشد و به بهترین وجه آرایش کند.(1)

اینکه شما هر روز همدیگر را می بینید دلیل آن نمی شود که آن قدر برای هم تکراری شوید که دیگر هم دیگر را نبینید. پس مطمئن باشید هنوز هم اگر با ظاهری آراسته به استقبال همسرتان بروید و در گفتگو و نشست و بر خواست اصول جذابیت بیشتر را رعایت کنید ، همسرتان با تمام مشغله و مشکلات بیرون از خانه و با وجود داشتن فرزند ، رفتاری متفاوت از امروز که شما فراموشش کرده اید خواهد داشت .

به طور قطع آنچه باعث جذب شدن افراد به هم می شود ، حسن اخلاق و درک متقابل و گذشت و بسیاری از مولفه های دیگر است.و به قول حافظ هزار نکته در این کار و بار دلداریست!

واما کار زنان شاغل کمی سخت تر است زیرا آن ها هم ساعتی از وقت خود را در منزل نیستند و هم وظایف خانه داری و رسیدگی به کار بچه ها را دارند اما آن ها هم مطمئنا اگر بخواهند می توانند همیشه جایگاه همسری خود را به خوبی حفظ کنند.

البته به طور قطع آنچه باعث جذب شدن افراد به هم می شود ، حسن اخلاق و درک متقابل و گذشت و بسیاری از مولفه های دیگر است.و به قول حافظ هزار نکته در این کار و بار دلداریست!

اما بحث ما در این مقاله خوش پوشی،رعایت جذابیت ظاهر و خلاصه حفظ طراوت روز های اول است البته در کنار اخلاق خوش .

اگر دین اسلام به مردان تذکر حفظ حریم نگاه را می دهد و از زنان می خواهد تا زیبایی ها و زینت هایشان را از غیر محارم بپوشانند ، علت اصلی آن حفظ کانون خانواده است .پس خودتان با دست خودتان موجبات از بین رفتن این کانون مخصوصا در شرایط امروزی جامعه را فراهم نکنید.

جذاب ترین زن در خانه باشید تا معجزه اش را در رفتار همسرتان ببینید.

نویسنده : ندا داوودی
خارج شده است

این نیز بگذرد...
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 741

تشكر
اهدا شده: 237
دريافت شده: 218

« پاسخ #17 : 19 فروردين 1388,ساعت 15:57:09 »

البته ببخشید تو تاپیکتون فضولی کردما
گفتید مردها نظر بدن
بعدشم حس میکنم منظورتون از جذب یک مرد جذب مردی هست که قراره باهاش ازدواج کنید نه مردی که ازدواج کردیدو حالا قراره باهاش زندگی کنید
بهرحال اینم بیربط نبود
خارج شده است

این نیز بگذرد...
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 357

تشكر
اهدا شده: 44
دريافت شده: 158

« پاسخ #18 : 20 فروردين 1388,ساعت 14:22:19 »

ممنون که نظر دادین .
فکر کنم بحث قاطی شد کاش خانوم پوپک دوباره موضوع رو جمع و جور میکرد.
خارج شده است

" .اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو...
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #19 : 20 فروردين 1388,ساعت 14:25:37 »

خانومی عزیز ببخشید اینجوری گفتم قصد توهین نداشتما.
بازم از گفتت ممنون
خارج شده است

" .اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو...
pupak1360
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 150

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 2

« پاسخ #20 : 22 فروردين 1388,ساعت 10:41:52 »

سلام دوستان ممنون که در این بحث شرکت کردید .منظور من بیشتر  از جذب یک مرد جذب مردی هست که قراره باهاش ازدواج کنید .ممنون میشم نظراتتون رو بگید
خارج شده است
pupak1360
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 150

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 2

« پاسخ #21 : 22 فروردين 1388,ساعت 13:11:05 »

دوستان دیگه نظری ندارند؟
خارج شده است
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #22 : 22 فروردين 1388,ساعت 14:53:38 »

والا ما از خدامونه نظر بدن ولی مثل این که اقایون دوست ندارن خودشون رو لو بدن.
البته اقای مرد تنها قرار بود نظرشون رو کامل کنن که نمیدونم چی شد مثل این که پشیمون شدن.
خارج شده است

دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #23 : 22 فروردين 1388,ساعت 15:21:57 »

دوستان قرار بود پست مسنجری نذاریم(اگه یادتون باشه...)
یه جای دیگه نظرم رو گفته بودم، دوباره اینجا میگم ...

وابستگی همیشه آدما رو (چه مرد و چه زن) خسته می کنه ...
من فکر می کنم اکثر آدما افراد محکم و مستقل رو دوست دارن ...
اشتباه اکثر دخترا اینه که خودشون رو خیلی به طرف مقابل وابسته نشون میدن ... در حالی که دارن با دست خودشون طرف رو فراری میدن ...
{البته این برای موندگاری فرد هست }

با angelia  هم موافقم، متانت خیلی مهمه ...

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

angelia

خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #24 : 22 فروردين 1388,ساعت 22:12:20 »

دریا جون حق با شماست ببخشید .
خارج شده است

angelia
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #25 : 23 فروردين 1388,ساعت 00:14:12 »

شايد آقايون خودشون هم نميدونند راههاي جذبشون چيه !!!!!! فكر ميكنم ما  بيشتر ميدونيم....
خارج شده است

kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #26 : 23 فروردين 1388,ساعت 00:19:56 »

به نظر شما چیه؟؟؟؟؟
خارج شده است

شادي
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #27 : 23 فروردين 1388,ساعت 15:16:48 »

سلام دوستان من واقعيتشو بخواين از يك نفر خوشم اومده ولي نميتوتن چه جوري به طرف خودم بكشونمش يعني يه رابطه ي كوچيك داريم  ولي اون به ازدواج فكر نمي كنه لطفا راه حل بدين
خارج شده است
angelia
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #28 : 23 فروردين 1388,ساعت 19:33:35 »

سلام دوست عزيز اين كار به نظر من اشتباه است چون اگه او تو رو واسه ازدواج بخواد خودش مياد جلو مطمئن باش و اين قدر ارزش خودت رو پايين نيار ... چون مسئله يك عمر زندگي است . ببين معمولا پسرها ميفهمند كه كي ازشون خوشش مياد ، و ديگه به نظر من مهم اينه كه متانت خودت رو حفظ كني . اگه تو رو بخواد خوب بهت ميگه !!!!
خارج شده است

marde_tanha
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 78

تشكر
اهدا شده: 36
دريافت شده: 18

« پاسخ #29 : 24 فروردين 1388,ساعت 23:17:40 »

تاپیک جالبیه.
راستش من چند وقتیه توی هر تاپیکی که می رم بلافاصله بسیجی ها می ریزن سرم!
امیدوارم حضور من در این تاپیک باعث نشه که آقایان و خانمهای بسیجی به این تاپیک نیز حمله ور شوند!
سلام دوستان من واقعيتشو بخواين از يك نفر خوشم اومده ولي نميتوتن چه جوري به طرف خودم بكشونمش يعني يه رابطه ي كوچيك داريم  ولي اون به ازدواج فكر نمي كنه لطفا راه حل بدين
خیلی دوست دارم در این زمینه نظر بدم.
سعی می کنم تا روز جمعه بعد از یه استراحت حسابی یه نظریه حسابی در این مورد ارائه بدم!!! (فعلا خیلی خسته هستم)
سلام دوست عزيز اين كار به نظر من اشتباه است چون اگه او تو رو واسه ازدواج بخواد خودش مياد جلو مطمئن باش و اين قدر ارزش خودت رو پايين نيار ... چون مسئله يك عمر زندگي است . ببين معمولا پسرها ميفهمند كه كي ازشون خوشش مياد ، و ديگه به نظر من مهم اينه كه متانت خودت رو حفظ كني . اگه تو رو بخواد خوب بهت ميگه !!!!
دوست عزیز با کلیت حرف شما موافقم ولی نمی دونم چرا بعضی از آقایون دوست دارن خانمها بهشون پیشنهاد ازدواج(مستقیم یا غیر مستقیم) بدن ، مثل خودم!(نمی دونم شایدم احساسم اشتباه!) شاید اینم یه جور مرضه!
خارج شده است
صفحه: 1 [2] 3 4 5   بالا
چاپ صفحه
پرش به :