خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22093 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: farnaztak
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: 1 2 3 [4] 5   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: راههای جذب یک مرد!  (دفعات بازدید: 51982 بار)
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 226

تشكر
اهدا شده: 177
دريافت شده: 63

« پاسخ #45 : 27 فروردين 1388,ساعت 15:41:58 »

خب گاهی تصمیم میگیری که تجربه گذشته را تکرار نکنی اما بخاطر احساسات لطیفه  که خانمها بازهم... یک روز دل نشست با خودش فکر کرد..به خودش گفت: سنگ میشوم ازین به بعد.. سنگ شد.. رفت میان سنگها نشست.. اما.. عاشق یه سنگ شد...
خارج شده است

براي رسيدن به اقيانوس بايد جرات دل كندن از ساحل را داشت........
من نه عاشق بودم  ، نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من .................
من خودم بودم و يك حس غريب، كه به صد عشق و هوس مي ارزد...
angelia
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 55

تشكر
اهدا شده: 6
دريافت شده: 6

« پاسخ #46 : 27 فروردين 1388,ساعت 21:09:40 »

marde tanha  واقعا اگه آدم اعتماد به نفس داشته باشه ولي به خدا توكل نكنه فقط يك زندگي دنيوي داره ... ما انسان ها همه به توكل احتياج داريم تا قلبمون آروم بگيره . اين كه شما ميگيد توكل لازم نداريد به نظر من اشتباه فكر ميكنيد ، ميتونيد امتحان كنيد .من هم گفتم گذشته از همه اين روشها و تلاش كردن ها ، در نهايت خودتون رو به خدا واگذار كنيد .
خارج شده است

سالها دل طلب جام جم از ما مي كرد / آنچه خود داشت ز بيگانه تمنا مي كرد
marde_tanha
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 78

تشكر
اهدا شده: 36
دريافت شده: 18

« پاسخ #47 : 27 فروردين 1388,ساعت 21:53:09 »

هرگز دوست ندارم در زمینه مذهبی بحث به جدال کشیده بشه و از موضوع تاپیک منحرف بشیم ، ولی جهت روشن شدن اذهان عمومی:
marde tanha  واقعا اگه آدم اعتماد به نفس داشته باشه ولي به خدا توكل نكنه فقط يك زندگي دنيوي داره ...
قرار نیست همه آدمهای روی کره زمیندر مورد دنیا و آخرت یه جور فکر کنند!

ما انسان ها همه به توكل احتياج داريم تا قلبمون آروم بگيره
باور کن دنیا خیلی بزرگتر از اونی هست که شما فکر می کنی ، توی دنیا پر از آدمهای مسلمان ، مسیحی ، ارمنی ، گاوپرست ، کافر و .. هست ، و جالبه که خیلی از این بنده خداها از من و شما زندگی بهتری دارند.

اين كه شما ميگيد توكل لازم نداريد به نظر من اشتباه فكر ميكنيد ، ميتونيد امتحان كنيد .من هم گفتم گذشته از همه اين روشها و تلاش كردن ها ، در نهايت خودتون رو به خدا واگذار كنيد .
اتفاقا من هرگز نگفتم خودم توکل نمی کنم!(شما از کجا می دونی من توکل می کنم یا نه!)
من گفتم توکل کردن تنها راه حل نیست، هنوزم می گم.همون طور که گفتم توی این دنیا آدم هایی با ایدئولوژی های متفاوت زندگی می کنن حتا خیلی هاشون خدا رو نمی پرستن. خیلی از این آدمها توی زندگیشون از من و شما موفق تر بوده اند ، لذا می تونیم به این نتیجه بگیریم که توکل و ایمان به خدا تنها راه حل نیست!

خلاصه اینکه angelia خانم من به شما قول می دم خیلی آدمهایی روی کره زمین هستند که توکل ندارند ولی هنوز زنده هستند و دارن به خوبی و خوشی زندگی می کنن! بستگی به طرز تفکر داره!
--
من نمی دونم چرا بعضی از دوستان اینقدر اصرار دارند از یه مذهب خاص تبلیغ کنند ، اونم در زمینه روانشناسی که با انواع آدمها و انواع مذاهب سروکار داره! یادبگیریم به سایر مذاهب هم احترام بگذاریم.
خارج شده است
angelia
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 55

تشكر
اهدا شده: 6

« پاسخ #48 : 27 فروردين 1388,ساعت 22:33:25 »

آقاي marde tanha من كه اصلا بحث دين نكردم من گفتم خدا ... براي هر كس هم معني خودش رو داره حتي آدم بت پرست هم به يك نيروي بالاتر از خودش اعتقاد داره .اگه بشه يك تاپيك جديد در جاي مناسب واسه اين موضوع بزاريم بهتره . اين بحث كردن هاي الكي موجب ميشه كه از موضوع اصلي منحرف بشيم ، قصد ما اينه كه هر كس راه حلي كه فكر ميكنه مناسب است رو ارائه بده و بقيه ميتونن قبول كنن يا نكنن !!!! اجباري نيست !!!! شما فقط ميشنويد كه من چي ميگم مجبور نيستيد قبول كنيد ، همونجور كه من مجبور نيستم ...
خارج شده است

سالها دل طلب جام جم از ما مي كرد / آنچه خود داشت ز بيگانه تمنا مي كرد
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #49 : 28 فروردين 1388,ساعت 00:25:59 »

ظاهرا تایبیک داره از راهای جذب آقایون به یه مجادله بحثی تبدیل میشه...  چشمک جالبه که بیشتر خانمها در این ضمینه نظر میدن تا اقایون ناراحت
خارج شده است

A-21
KiArAsH
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

تشكر
اهدا شده: 2
دريافت شده: 1

« پاسخ #50 : 16 ارديبهشت 1388,ساعت 11:16:18 »

سلام

اوووووووه! عجب سوال سختی!
الان نیم ساعته دارم روش فکر میکنم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم! آخه هیشکی نمیتونه دل منو به دست بیاره!
کلا به شخصیت خود اون مرد برمیگرده! بعضیا به راحتی،بعضیا کمی سخت، بعضیا به سختی و بعضیا (مثل من) اصلان نمیشه!
خارج شده است

A-21
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 357

تشكر
اهدا شده: 44
دريافت شده: 158

« پاسخ #51 : 16 ارديبهشت 1388,ساعت 11:41:09 »

چقدر سخت گیر .
این رو میدونید که ادمایی که این جوری میگن بدترن؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

ghazall, *sara*

خارج شده است

" .اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو...
A-21
KiArAsH
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #52 : 20 ارديبهشت 1388,ساعت 10:29:01 »

شاید اینجوریک شما میگین باشه ولی من حقیقتو گفتم!
در مورد خودمم مطمئنم و فکر میکنم امتحانمو پس داده باشم!
خارج شده است

A-21
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 357

تشكر
اهدا شده: 44
دريافت شده: 158

« پاسخ #53 : 20 ارديبهشت 1388,ساعت 10:33:30 »

ببخشیدا ولی من به حرفم ایمان دارم و من امتحانش کردم .
یه جایی میرسه که حاضرید برای کسی که دلتون رو به دست اورده هر کاری بکنید پوزخند البته اگه غرورتون اجازه بده (ولی اخرش ته دلتون به حرف من میرسید)
خارج شده است

" .اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو...
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #54 : 21 ارديبهشت 1388,ساعت 00:32:14 »

من هم با کاکتوس جان موافقم.. خیلی ها رو دیدم دقیقا مثل این آقا با ادعاهای کذایی اما خلاف حرفشون عمل کردند.. عاشقیه دیگه وقتی یکی چشمشونو خیره کنه باقیه حرفها میشه حباب روی آب
خارج شده است

A-21
KiArAsH
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #55 : 21 ارديبهشت 1388,ساعت 17:13:19 »

جهت اطلاع دوستان میگم: "هیچ ادعایی وجود نداره! هرچی گفتم عین حقیقته!!!"
درضمن کسی نمیتونه چشم منو خیره کنه! چون از وقتی یادم میاد چشمام محو خودم و به خودم خیره بودن!

الانم دیگه علاقه ای به کل کل ندارام چون مثل همیشه واسم مهم نیست که راجع بهم چی فکر کنن!!! مهم اینه که به خودم اطمینان کامل دارم! خونسرد
خارج شده است

A-21
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 52

تشكر
اهدا شده: 7

« پاسخ #56 : 21 ارديبهشت 1388,ساعت 17:16:24 »

مهم نیست اصولا اقایون خود خواهن و این به ما خانوما ثابت شده .
در ضمن کسی در مورد شما فکر خاصی نمیکنه.

ghazall

خارج شده است
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #57 : 22 ارديبهشت 1388,ساعت 00:53:05 »

یکی میشناسم که میگفت من عاشق نمیشم. من تا 10سال دیگه ازدواج نمیکنم. من خانمی میخوام قد بلند. خوش اندام. لاغر نباشه و پوستش لک نداشته باشه و....
خیلی جالب بود 1سال از حرفش نگذشته بود که هم عاشق شد و هم طرف فجیع لاغر بود. قد بلند نبود.. قشنگیش تعطیل و.. البته این اولین موردی نبود که میدیدم ازین اتفاقات زیاد افتاده
خارج شده است

parmis
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 545

تشكر
اهدا شده: 89
دريافت شده: 82

تلخ مثل !coffeechocolat

« پاسخ #58 : 22 ارديبهشت 1388,ساعت 03:36:19 »

یکی میشناسم که میگفت من عاشق نمیشم. من تا 10سال دیگه ازدواج نمیکنم. من خانمی میخوام قد بلند. خوش اندام. لاغر نباشه و پوستش لک نداشته باشه و....
خیلی جالب بود 1سال از حرفش نگذشته بود که هم عاشق شد و هم طرف فجیع لاغر بود. قد بلند نبود.. قشنگیش تعطیل و.. البته این اولین موردی نبود که میدیدم ازین اتفاقات زیاد افتاده

خب عزيزم ثبات شخصيت هم ملاكه ..... كسي كه ثبات شخصيت داره خودش ميدونه چي ميخواد و طبق خواسته هاي قلبي اش عمل ميكنه و كمتر ميگه و بيشتر عمل ميكنه !!!
اشخاصي كه زياد حرف ميزنن اهل عمل نيستند .... از حرف تا عمل هم خيلي فاصله است ....

راه هاي جذب يك مرد ؟؟؟؟؟؟ كلا آدما با هم متفاوت هستند و راه هاي جذبشون هم متفاوت ....
دكتر " جان گري" ميگه البته بصورت كلي  :" مردها دوست دارند تعقيب كننده باشند نه تعقيب شونده .... و همينطور ميگه مردها وقتي به يك زن پيشنهاد ازدواج ميدن كه احساس كنند ميتونن اون زن رو خوشبخت كنن"

وقتي مردي ازتون فاصله ميگيره زياد دنبالش نريد....... فاصله رو حفظ كنيد ..... به نظر من هركس يه فضايي داره و دوست نداره كسي وارد اون فضاي خصوصي بشه ..... خود من از جمله اين آدمها هستم البته از جنس يك زن Tongue ..... اگر كسي زياد بهم نزديك بشه مثل دوتا قطب همنام آهن ربا ازش دور ميشم .....
اين درمورد آقايون بيشتره بخصوص وقتي كمي سنشون هم بالاتر ميره باز توي سن كمتر انعطاف پذير تر هستند  چشمک

نظر من اينه كه آدما حالا سواي از جنسيت جذب كسي ميشن كه شباهت بيشتري از نظر روحي به هم دارند hobby هاي مشابه دارند علائقشون بيشتر توي يك زمينه است ....... اين نظر شخصي منه

البته فقط ممكنه جذب هم بشن ولي اون رابطه تداوم نداشته باشه و هرگز به ازدواج ختم نشه .....
 بعد از جذب يك مرد يك پروسه طولاني لازمه تا اون آقا بياد و مثل بچه هاي خوب سر سفره عقد بشينه كه اون بستگي به هر دو طرف رابطه داره و............

دریا, A-21, ghazall, *sara*

خارج شده است

Oh,God of dust and rainbows, help us see
That without dust the rainbow would not be.

میخوام آبی شم
میخوام آبی شم
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 23

تشكر
اهدا شده: 24
دريافت شده: 16

« پاسخ #59 : 04 خرداد 1388,ساعت 03:52:26 »

تو تاپیک راه های جذب دختر....همه دخترا نظر دادن....اما اینجا رو ببین؟؟؟؟؟؟

بازم همه دخترا نظر دادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تجربه ثابت کرده به هر کسی چه زن چه مرد وقتی کم محلی کنی مثله بنز میاد طرفت!!!!!!!!!!
خارج شده است

آبی شدم ، آبی تر از هر آبی....
صفحه: 1 2 3 [4] 5   بالا
چاپ صفحه
پرش به :