خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49054 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: KristineBrowmn
صفحه: 1 ... 11 12 [13]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: کمک کنید با این خیانت کنار بیام  (دفعات بازدید: 122731 بار)
ostore
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 592

تشكر
اهدا شده: 188
دريافت شده: 367

« پاسخ #180 : 14 آبان 1388,ساعت 22:43:20 »

ولچر خانوم بنده عرض کردم عشق همسرشون مثل مروارید با ارزشه !!  مگه غیر اینه !!!

شما چرا حسودیت شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خارج شده است

مبادا او که دارای اشتیاق و نیرویی فراوان است ، به کم شوق طعنه زند که : "چرا تو تا این حد خمود و دیررسی؟! " .زیرا ، ای سوته دل ! فرد صالح هرگز از عریان و لخت نمی پرسد " لباست کو؟! " و از بی پناه سوال نمی کند " خانه ات کجاست ؟! " . جبران خلیل جبران
ostore
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #181 : 14 آبان 1388,ساعت 22:51:04 »

ضمنا لطف کنید دیگه راهنمایی نفرمایید  و هی از ابعاد مختلف مسئله رو  الکی تحلیل نکنید !!

چون دوستان دلسوز و عاقل سانی جان قبلا گفتنی هارو گفتند  !! سانی رو بخیر  شما رو هم به سلامت !!

لطفا نشید هیزم آتشی که داره خاموش میشه !!!!!!

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Kourosh

خارج شده است

مبادا او که دارای اشتیاق و نیرویی فراوان است ، به کم شوق طعنه زند که : "چرا تو تا این حد خمود و دیررسی؟! " .زیرا ، ای سوته دل ! فرد صالح هرگز از عریان و لخت نمی پرسد " لباست کو؟! " و از بی پناه سوال نمی کند " خانه ات کجاست ؟! " . جبران خلیل جبران
vulture
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 30

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #182 : 15 آبان 1388,ساعت 12:08:51 »

خانم ostore لطفا اسم ذهن بیمار خودتونو عقل نذارید .شما با خاکستر ریختن رو آتیش فکر میکنید میشه آتش رو خاموش کرد .تا حالا جمله"آتش زیر خاکستر " رو شنیدید
من از خانم سانی میخوام که خودشون بگویند که تحلیلهای چه کسانی الکی و دل خوش کننده است
با کتمان واقعیت شما هیچ چیزو نمیتونید حل کنید .مثل اینکه به یکی که عزیزشو از دست میده بگید غصه نخور جانم به زودی زنده میشه
در ضمن آقای کروئل این شما هستی که شورشو در اوردی بعد اینکه زنت بهت خیانت کرد برو براش سرویس طلا بخر یه عمارتم به اسمش کن
این اتفاق ناخوشایند احتیاج به زمان داره تا برای ایشون قدری قابل درک بشه اگه خانم سانی غیر از این فکر میکنید لطفا بگید تا دوستان هم فقط از روی دلسوزی راهکار ندند
خارج شده است
sani2000
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 44

تشكر
دريافت شده: 4

« پاسخ #183 : 15 آبان 1388,ساعت 12:26:02 »

دوستان چرا جر و بحث
ولچر عزیز
این یه چیز طبیعیه که وقتی برای یک نفر اتفاق ناخوشایندی میفته و مخصوصا که اون شخص درخواست کمک میکنه همه سعی در آرام کردن و دلداری دادن اون شخص میکنن و این در مورد من و تموم عزیزانی که به من دلداری دادن صدق میکنه و اماچیزی که شما میگید بله من صورت مسئله رو پاک نمیکنم و بارها به شوهرم گفتم من از اون زنیکه هر جایی ایرادی نمیگیرم اون یا کارش این بوده چون خراب بوده و یا دنبال یه نفر بوده حالا شوهر-دوست پسر یا هر چیز دیگه پس از اون نمیشه ایراد گرفت به زن بیوه خراب که از شوهر اولش هم به خاطر این هرزه گری هاش جدا شده و تو که زن و بچه داشتی و مقید بودی نباید قبول میکردی و این خیانت تو تا لحطه ای که منو توی قبر بذاری از یادم نمیره و فقط خدا کمک کنه که یه کم تو ذهنم کمرنگ بشه و فقط با همه سختی ها یه چیز رو میدونم و بهش ایمان دارم و اون اینکه با تمام سختی هایی که داره میدونم موندنم درست بوده و یه بار فرصت دادن به خاطر دو تا بچه و زندگی که حداقل خودم دوسش داشتم حالا شوهرم هر برداشتی داشته و هر کاری کرده خودش میدونه ولی من که این زندگی رو دوست داشتم ؟ پس به همین راحتی از دستش بدم. حالا حتی معصومین هم شاید اشتباهاتی کرده باشن ما که دیگه انسانهای گناهکار و معمولی هستیم.راستش چند روز پیش به خاطر کسی مجبور شدم دست روی قرآن بذارم یعنی انقدر ناخواسته شد که چی وایستاده بودم و یه نفر قرآن رو آورد جلو من و یه چیزی رو به حالت تائید جلوی کس دیگه گفت و به منم گفت دست بذار رو قرآن بگو و انقدر یه دفعه شوکخ شدم که واقعا یه لحظه نفهمیدم که چه تصمیمی گرفتم
خدا شاهده از وقتی برگشتم خونه دارم گریه و زاری میکنم و از خدا طلب بخشش میکنم و دیشب با خودم داشتم فکر میکردم که شاید خدا این مسئله رو برای من بوجود آورد که بگه ببخش تا منم ببخشمت شاید یه مصلحتی بوده و از دیروز تا حالا دارم میگم خدایا با همه نامردی که شوهرم در حق من کرد من میبخشمش تا بخشیده بشم. خدایا شاید از روی مصلحت این موضوع رو پیش آوردی که به من بگی ببخش و فراموش کن
شماها هم باری من دعا کنید و از خدا بخواهید منو ببخشه و بلایی سر خودم وخانواده ام نیاره.خدایا منو ببخش بخدا اصلا یه لحظه نتونستم تصمیم بگیرم. خدایا بخشیدم تا تو هم منو به خاطر گناه بزرگم ببخشی
خارج شده است
ostore
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #184 : 15 آبان 1388,ساعت 19:02:20 »

آفرین سانی جان از اینکه قدر زندگیت رو میدونی خیلیییییییییی  خوشحالم !!

امیدوارم هیچ علف هرزی در باغچه سبز زندگیتان نروید !!!

در کنار شوهرت و بچه های دوست داشتنیت از زندگی لذت ببر چیزی که آرزوی هر زنیه !!!!

Diabloo

خارج شده است

Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 368

تشكر
اهدا شده: 86
دريافت شده: 227

« پاسخ #185 : 15 آبان 1388,ساعت 20:34:48 »

با سلام..
هر کسی حداقل یه بار حقه بخشیده شدن داره..
از اینکه این حقه همسرتون رو ادا میکنید باید بسیار خرسند باشید...
در تمام داستان ها معمولا قهرمانان حرکات بزرگ انجام میدن از خودگذشتگی ها , بخشش ها , بزرگی ها همه و همه از صفات قهرمانانه ..خانوم سانی عزیز قهرمان این داستان بدون شک شما هستید!
از این جهت به خودتون ببالید و من مطمئنم  همسر شما تا همیشه این حرکت بزرگ در جهت حفظ زندگی که از خودتون نشون دادید رو فراموش نخواهد کرد..
روزی فرا خواهد رسید که این بچه های کوچک شما بزرگ خواهند شد..
در یه همچین روزی وقتی همسر شما به ثمره زندگیش نگاه میکنه  دقیقا بخشش و بزرگی شما رو بخاطر میاره که در تک تک لحظات زندگیتون اینو احساس کرده و از نزدیک لمسش کرده..
من معتقدم گاهی بدترین اتفاقات بعضا به بهترین شکل زندگی ها رو تغییر میدن
من مطمئنم زندگی شما از این به بعد خیلی خیلی قشنگ تر خواهد شد .. چرا که همسرتون همیشه به شما مدیون خواهد بود ...

ostore

خارج شده است

ترجیح میدهم در خیابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اینکه به مسجد بروم و به کفش هایم فکر کنم!
انسیه
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 237

تشكر
اهدا شده: 119
دريافت شده: 82

« پاسخ #186 : 16 آبان 1388,ساعت 13:27:10 »

سانی عزیزم آفرین!دیدی گفتم مرور زمان خیلی به آدم کمک میکنه یادمه اون روزهای اول همه اش میگفتی نه نمیشه به هیچ قیمتی نمیشه ببخشمش.اما الان دیدت خیلی فرق کرده.برات خیلی خوشحالم سانی تو خیلی شجاعی تو گناهی رو میبخشی که خیلی از ماها نتونستیم ببخشیم .من تحسینت میکنم و بهت تبریک میگم.
خارج شده است

غروب شد.آفتابگردان به دنبال خورشید گشت.ناگهان ستاره چشمک زد.آفتابگردان سرش را پائین انداخت.گلها هرگز خیانت نمی کنند.
ostore
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #187 : 16 آبان 1388,ساعت 18:59:44 »

یادمون باشه سانی بخشید چون همسرش با تمام وجود خواست که بخشیده بشه !!!

وگرنه می تونست رهاش کنه و بره دنبال عشق و کیفش !!!!!!!
خارج شده است

sani2000
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 44

تشكر
دريافت شده: 4

« پاسخ #188 : 16 آبان 1388,ساعت 19:17:43 »

دوستان عزیزم همه رو مدیون دلگرمی ها پشتیبانی های شما هستم. تو اوج اون ناراحتی ها که یه همدم نداشتم (آخه من به هیچ کس نگفتم و حتی کسی رو نداشتم که باهاش درد دل کنم و خودم رو خالی کنم و فقط اینجا بود که خودم رو خالی میکردم.هرچند که این موضوع فراموشم نشده و نمیشه ولی به نسبت روزهای اول آرومترم و همه رو مدیون شما دوستان عزیزم هستم که همدم لحظه های تنهایی من بودین

ostore

خارج شده است
ostore
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #189 : 16 آبان 1388,ساعت 19:40:48 »

خیلییییییی  خوشحالم !!! چشمک

امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت سکوت
خارج شده است

solia
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 12

تشكر
اهدا شده: 3
دريافت شده: 0

« پاسخ #190 : 16 آبان 1388,ساعت 20:53:23 »

تبریک---تبریک--- تبریک خانم گل
خیلی خوشحالم. از سیاست شما در برخورد با این مشکل بزرگ بسیار پند گرفتم
خارج شده است