خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: خودپرستی  (دفعات بازدید: 3154 بار)
Sun
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 13 ارديبهشت 1388,ساعت 03:03:46 »

سلام
مدتی هست که دلیل یک خصوصیتی که از بدو تولد تا العان با من بوده رو پیدا کردم که اونم خودگرا یا در درجه بالاتر خودپرستی هست ، خوب متاسفانه من در درجه خودپرستی قراردارم که به هر حال من رو در روابط اجتماعی دچار مشکل میکنه ، برای مثال همیشه برای حفظ حباب درون خودم از جمع دوری میکنم ، گوشه گیر هستم ، دوست دارم همه به میل من کاری رو انجام بدن و در روابط با جنس مخالف هم این امر کاملا اثر میکنه ، همیشه اگر بخوام با جنس مخالف رابطه ای برقرار کنم توقع دارم طرف مقابل قدمی برداره و حتی اگر قدمی هم برداره من بازم برای اینکه در روابط شکست خورده نباشم هیچ وقت جلو نمیرم و این دلیلی هست که تا به حال من با جنس مخالف خیلی کم صحبت داشتم یعنی از خیلی هم فراتر و اینها همه از خودپرستی من سرچشمه میگیره ، پرهیز کردن از خودپرستی کار غیرممکنی هست چون چیزی هست که در وجود ادم قرار داره ، حالا با این اوصاف واقعا باید چه کار کنم ؟ ایا واقعا راه پرهیزی هست یا اگر نیست حداقل راه کنترل یا کاهش اون چیه چون واقعا در وجود من این موضوع به حد بالایی رسیده و قابل ذکره که من 18 ساله (مذکر) هستم
ممنون
خارج شده است
پناه
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 139

تشكر
اهدا شده: 92
دريافت شده: 63

« پاسخ #1 : 08 مهر 1388,ساعت 18:04:27 »

sun عزیز سلام
فکر نمی کنی اینکه گوشه گیر هستی یا از جمع دوری می کنی بخاطر اینه که شاید اعتماد به نفست یه کمی ضعیفه ؟ علاوه بر این شما فقط 18 سال داری و همه در سن شما در برقراری ارتباط با جنس مقابل دچار مشکل می شوند . اینو هم بدون اگر در ایجاد رابطه ای یا ادامه دادن اوون پیش قدم باشی هیچ وقت مبنی بر شکست خوردن نیست . هنوز برای اینکه در مورد خودت اینطور قضاوت کنی زوده. نظرت چیه؟ شاید اگه شرایطتو یه کم دقیق تر توضیح بدی بتونم بیشتر کمکت کنم.
موفق باشی
خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :