خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22112 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: مرتضی مهتاب
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: سایت همسر یابی  (دفعات بازدید: 7406 بار)
narges2009
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 31

تشكر
اهدا شده: 16
دريافت شده: 11

« : 13 خرداد 1388,ساعت 22:12:37 »

سلام دوستان.  نظرتون  در مورد سایت های همسر یابی (نه دوست یابی )  چیه؟؟ اگر منفیه چرا؟ و اگر مثبته چطور میشه به طرف اعتماد کرد؟
خارج شده است
محمد
مدیر سایت
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1079

تشكر
اهدا شده: 86
دريافت شده: 165

« پاسخ #1 : 14 خرداد 1388,ساعت 04:04:55 »

سلام

به نظر من قبل از اینکه بحث اعتماد در مورد اعضای اون سایت پیش بیاد اول باید اصالت سایت رو تایید کرد.

ضمن اینکه سایت چه شرایطی داره؟ متد چیست؟ معیار چیست؟ هدف مدیران سایت چیست؟ و ...
 .
.
.
.
خارج شده است

سپاسگذارم
محمد
narges2009
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 14 خرداد 1388,ساعت 12:12:48 »

راستش یکی از این سایت ها که فکر میکنم از بقیه بهتر باشه سایت*** هدفش فقط همسر یابی البته موقت یا دائمی است که این رو هر کس در پروفایلش مشخص میکنه. روش هم این طوریه که هر کسی یک مختصر خصوصیات خودش و همسر مورد نظرش رو مینویسه به همراه یک پرسشنامه مفصل که پر میکنه. و اعضا میتونند این مشخصات رو دیده و به هم پیشنهاد بدهند. البته پروفایل هر شخص توسط مدیر سایت تایید میشه ولی فکر نمیکنم خیلی قابل اعتماد باشه. در ضمن فقط با عضویت ویژه با پرداخت مقداری پول میتوانی برای کسی پیام بفرستی ولی جواب دادن نیازی به عضویت ویژه ندارد.

پ ن :
به دلیل مغاریت با قوانین انجمن ، نام سایت حذف شد .
« آخرين ويرايش: 14 خرداد 1388,ساعت 13:22:19 توسط دریا » خارج شده است
ali_sw
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 35

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 1

« پاسخ #3 : 14 خرداد 1388,ساعت 12:33:42 »

دوست من شما با آدرس نام سایت در واقع دارید تبلیغ سایت را میکنید و گمان کنم خلاف قوانین هست
خارج شده است
narges2009
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 14 خرداد 1388,ساعت 12:42:13 »

ببخشید اگه اینطوره از مدیر مربوطه میخوام که ویرایش کنه؟
خارج شده است
دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #5 : 14 خرداد 1388,ساعت 13:23:57 »

به نظر من قبل از اینکه بحث اعتماد در مورد اعضای اون سایت پیش بیاد اول باید اصالت سایت رو تایید کرد.

نرگس جان خودتون باید در مورد اصالت سایت تحقیق کنید ...

با احترام - دریا
خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 741

تشكر
اهدا شده: 237
دريافت شده: 218

« پاسخ #6 : 16 خرداد 1388,ساعت 13:27:54 »

من که خیلی مخالفم
آخه میدونید چرا؟!
آدم به یه نفر جلوی چشمش هم نمیتونه 100درصد اطمینان کنه چه برسه به کسی که اصلا نمیدونی کیه چیه کجاست چیکارست اصالتش چیه و خیلی چیزای مهم دیگه........
خارج شده است

این نیز بگذرد...
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 16 خرداد 1388,ساعت 13:31:54 »

راستش یکی از این سایت ها که فکر میکنم از بقیه بهتر باشه سایت*** هدفش فقط همسر یابی البته موقت یا دائمی است که این رو هر کس در پروفایلش مشخص میکنه. .
مسخره شد باز
موقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میان همسریابی موقت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودتونو دارید مسخره میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی ما زنها هنوز ارزش خودمون نمیدونیم که بریم تو یه سایت برای خودمون همسر دائمی پیدا کنیم انتظار داریم مردها پایبند زندگیمون باشن
همسر موقت
وای خدا چه افتضاحی
چی داره به سر مردم میاد و خودشون بی خبرن
توروخدا بس کنید این چیزا دیگه بحث کردن نداره که...........

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

ghazall

خارج شده است

این نیز بگذرد...
narges2009
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 18 خرداد 1388,ساعت 12:27:07 »

در جواب خانمی میخواستم بگم عزیزم در جامعه ما دختران خیلی کارهای بدتری میکنند که باعث حقارت  خانم ها میشود. من موافق ازدواج موقت نیستم ولی آیا ازدواج موقت بدتر از دوستی های دختر ها با پسرها آن هم با انجام تمام روابط جنسی است؟ در همین سایت میبینید که دختر خانمی میگوید من خانواده مذهبی دارم ولی با فلان پسر معاشقه داشتم  یه آقای دیگه میگه من با دوست دخترم روابط جنسی ندارم اشتباه نمیکنم؟ یا خانم دیگه میگه من ازدواج نکردم و دیگه دختر نیستم؟ این وقایع جامعه ماست؟ این حقارت خانم های ماست. یکی از آقایان عضو این روابط دختران را سوژه میکنه و میگه اینه دخترهای امروزه ما. بله ولی این گریه داره نه خنده. و اینها که میگند در این روابط هر دو طرف هستند باید بگم که اینجا اروپا و آمریکا نیست. اینجا ایران است. جایی که این گونه روابط برای دختران ننگ و آبروریزی است ولی برای آقایان نه. جایی که زمانی دخترانش به متانت و نجابت معروف بودند والبته هنوز هم اثراتی از آنها مانده. آیا بهتر نیست حالا که دختران و پسران نمیتوانند خودشون رو کنترل کنند و ازدواج هم نمیکنند حداقل ازدواج موقت کنند تا حداقل اگر خانمی دیگه دختر نبود یه مدرکی دستش باشه و در این حین اگه یه بچه هم درست شد حداقل نا مشروع نباشه. اینه فایده ازدواج موقت تا مثل کشورهایی اروپایی کودکان نا مشروع  روز به روز زیادتر نشوند. چیزی که در جامعه ما هم در حال اتفاق است. فرزندانی که در خانواده های مذهبی بزرگ میشند اینه وضعشون وای به حال بچه هایی که از نطفه پاک نیستند.

اما در مورد سایت همسریابی من نمخوام کسی اصالت سایت رو تایید کنه  فقط برام خیلی جالبه که در این ساتها جمعیت زیادی از دختران و پسران عضو میشوند و در بین آنها افراد تحصیل کرده هم کم نیست. تعجب میکنم که پسران دختران حی و حاظر را میبینند و علاقه مند میشوند ولی پیشنهاد ازدواج نمیدهند مگر این که دختران پا پیش بگذارند ولی در این سایتها ثبت نام میکنند و  گر و گر پیشنهاد ازدواج میدند. و بعضی هاشون رو به راحتی آدم میتونه بفهمه که راست میگند. من از روی کنجکاوی مدتی عضو یکی از این سایت ها بودم. آقایی بود عضو هیئت علمی دانشگاه و دانشجوی دکترا  که برای من پیغام داده بود از آنجایی که رشته تحصیلی من نزدیک به رشته آقا بود مشخص بود که راست میگه و خیلی راحت از دانشگاه محل تحصیل و کارش میشد فهمید که این آقا راست یا دروغ میگه  اگرچه من پیگیری نکردم. برای من حضور چنین افرادی در سایت جالب بود.
اما به نظر من دختران که یا باید خودشون به آقایان پیشنهاد بدند یا سالی به دوازده ماه یک یا دو خواستگار دارند نیز در این سایتها ثبت نام میکند تا فرصت های بیشتری  داشته باشند.
من موافق این سایت ها نیستم  چون احتمال خطا درش خیلی زیاده و دوست داشتم نظرات دوستان را هم بشنوم.
خارج شده است
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 18 خرداد 1388,ساعت 12:53:55 »

یعنی شما میگی با ازدواج موقت اصالت ایرانی ها و نجابت دخترا حفظ میشه؟
من تو این مورد حسابی شک و تردید دارم اما چیزی که شرع و عرف میگه تو هر زمان باید یکی باشه تا هرکدوم بتونن تحقق پیدا کنن
شرع شاید صیغه موقت رو حتی برای دختران باکره بدون اذن ولی جایز بدونه اما در عرف این موضوع هیچ جایی نداره
میخوام غیر مستقیم چیزیو بهت بگم امیدوارم متوجه بشی :
در معبدی گربه ای وجود داشت که زمان مراقبه ی راهب ها مزاحم تمرکزشون می شد. بنابراین استاد بزرگ دستور داد هر وقت زمان مراقبه شد یک نفر گربه رو بگیره و ته باغ ببره و به درختی ببنده. این روال سال ها ادامه پیدا کرد و یکی از اصول کارمذهب شد. سال ها بعد استاد بزرگ در گذشت. گربه هم مرد. راهبان اون معبد گربه ای خریدند و به معبد آوردند تا هنگام مراقبه به درخت ببندند تا اصول مراقبه را درست به جا آورده باشند. سالها بعد استاد بزرگ دیگری رساله ای نوشت در باره ی اهمیت بستن گربه!!!!
نرگس جان امیدوارم معنی حرفمو گرفته باشی

ghazall, *Parisa*

خارج شده است

این نیز بگذرد...
narges2009
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 18 خرداد 1388,ساعت 13:27:02 »

نه اصالت دخترا با ازدواج موقت حفظ نمیشه ولی بین بد و بدتر کدوم بهتره؟ من میگم وقتی دختری نمیتونه نجابت و متانت خودشو حفظ کنه ازدواج موقت بهتر از دوستیه؟ ما یا به احکام دینمون اعتقاد داریم یا نه؟ وقتی اعتقاد داریم باید تمامش رو بپذیریم حتی اگر مصلحت واقعی آنها را ندانیم. اگر  بخواهیم نسبت به دین اینطوری که شما گفتید نگاه کنیم. باید برای هر حکمی از دین هزاران سوال و ایراد بگیریم حتی نماز خواندن و روزه گرفتن. در ضمن ازدواج موقت خودش خیلی مسئولیتها رو ایجاد میکنه اگرچه نه به اندازه ازدواج دائم . و همین باعث میشود که تند و تند دخترا و پسرها دچار این روابط نشوند و اقایی نباشه که میگه من عاشق فلان دخترم که باهاش روابط داشتم و بعد از جدایی با اون با کسان دیگری روابط برقرار میکنه و میگه میخوام کسی که عاشقشم برگرده.
البته این را میدانم اگر کسی میخواست به احکام دینش عمل کنه و در این موارد  به دنبال ازدواج موقت نمیرفت و متانت خودش رو حفظ میکرد و عملا ازدواج موقت در جامعه امروز کاربردی نداره؟ و افراد ترجیح میدهند که یا ازدواج دائم کنند یا همین دوستیهای بی قید و بند را داشته باشند.
خارج شده است
Ali Reza
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 627

تشكر
اهدا شده: 51
دريافت شده: 214

« پاسخ #11 : 18 خرداد 1388,ساعت 17:18:48 »

جالبه که در بعضی از خونواده ها مساله دوست دختر و پسر با تساهل و تسامح نگاه میشه و یه طورایی هم عادیه، اما به ازدواج موقت با یه دید وحشتناک نگاه میشه.

در تاپیک زیر این بحث مفصل شده :

http://www.ofc.ir/forum/index.php/topic,2388.0.html

و اینجا نظر من :
http://www.ofc.ir/forum/index.php/topic,2388.30.html
« آخرين ويرايش: 18 خرداد 1388,ساعت 17:20:20 توسط Ali Reza » خارج شده است
خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 18 خرداد 1388,ساعت 17:56:30 »

البته این را میدانم اگر کسی میخواست به احکام دینش عمل کنه و در این موارد  به دنبال ازدواج موقت نمیرفت و متانت خودش رو حفظ میکرد و عملا ازدواج موقت در جامعه امروز کاربردی نداره؟ و افراد ترجیح میدهند که یا ازدواج دائم کنند یا همین دوستیهای بی قید و بند را داشته باشند.
ازدواج موقت! عملا این اجازرو میده که دونفری که با هم محرم شدن بتونن ارتباط جنسی داشته باشن اما توی دوستی همیشه اینطور نیست

درکل من نظرمو گفتم دیگه هم بحثی راجع به این موضوع ندارم
با تشکر
خارج شده است

این نیز بگذرد...
maryam000
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 100

تشكر
اهدا شده: 33
دريافت شده: 52

« پاسخ #13 : 23 خرداد 1388,ساعت 10:44:30 »

خوب در این مورد هر کسی نظری داره و قابل احترامه . در مورد اینجور سایت ها و اینکه خوبه یا بد من نظری ندارم چون هر کسی بسته به تجربیاتی که در مورد خودش و یا کسای دیگه داره نظر میده .
اما در مورد ازدواج موقت باید بگم من خودم دختری هستم که همیشه سعی کردم به شرعیات عمل کنم. نماز می خونم، قرآن خوندن رو دوست دارم و به خیلی از مسائل دینی معتقدم .
نمی دونم شرایط اون زمان چگونه ایجاب می کرده که صیغه و یا ازدواج موقت وضع بشه و کاری هم به خوبی و یا بدیش ندارم و نمی خوام در این مورد بحث کنم .
اما در شرایط موجود من صیغه رو تنها یه سرپوش می دونم واسه توجیه گناه . به نظر من در جامعه ما دو دسته طرز تفکر هست، یا اینکه تو به مسائل دینی پایبند نیستی و فکر می کنی باید با کسی که دوستش داری هر نوع ارتباطی داشته باشی و یا اینکه پایند و مقید به اصول دینی هستی. اگه پایند نیستی که ارتباط با جنس مخالف در هر حدی در مورد شما توجیه پذیره و اما اگه پایبندی که باید سعی کنی هرطور شده و هرچقدر سخت تحمل کنی و با اسم مستعار ازدواج موقت عمل همون دسته اول رو انجام ندی . 
من فکر می کنم در شرایط فعلی صیغه یا ازدواج موقت تنها یه وسیله است واسه شرعی جلوه دادن چیزی که فکر می کنی گناه .

خانومی, ostore

خارج شده است

نبودن هرگز به تلخی از دست دادن یک بودن نیست.
بودنت را از دست نده.
HIDDEN WAY
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 405

تشكر
اهدا شده: 741
دريافت شده: 341

« پاسخ #14 : 23 خرداد 1388,ساعت 22:11:27 »

سلام !

در اغلب فروم ها میبینم که به ازدواج موقت نسبت هایی مثل کلاه شرعی !!! برای گناه داده میشه و ... در حالی که اصلا شرایط این دو قابل مقایسه با هم نیست . از اونجایی که این جا فروم مذهبی نیست ، از دوستان دعوت میکنم به فروم های مذهبی که تفاوت های این دو مقوله (روابط آزاد) و ازدواج موقت بیان شده ، مراجعه کنند تا این دو را معادل یک دیگر نگیرند .

متشکرم .

لبخند سکوت

دریا

خارج شده است

حضرت امیر :
حق و باطل با آدمها شناخته نمی شود ... حق را بشناس اهلش را خواهی شناخت و باطل را بشناس ، اهلش را در خواهی یافت ...

Qozlerim her axsam axtarir seni ... ureyim yollarda qayitmir eve
Sensiz dalghalarda tanimir meni ... neyleyim ureyim hec yatmir eve

Payiz qeldi ushdu qetdi qushlar ....sende qetdin bax yaghdi yaghishlar
Payiz qeldi qelbim oldu deniz ... bu denizin qozu yashdi sensiz yar
Bu denizin qozu yashdi sensiz

صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :