خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22156 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: راسا
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: فقط میخوام فراموشش کنم...  (دفعات بازدید: 5676 بار)
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 52

تشكر
اهدا شده: 7
دريافت شده: 6

« : 17 خرداد 1388,ساعت 00:29:30 »

دوباره سلام
ماجرام رو توی تاپیک قبلیم تعریف کردم
فقط الان میخوام فراموشش کنم :'( :'((کمکم کنید) :'(
خارج شده است
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 226

تشكر
اهدا شده: 177
دريافت شده: 63

« پاسخ #1 : 17 خرداد 1388,ساعت 01:19:50 »

کدوم تایپیک؟!!!!!!!!!!!!
 بهتر نبود ادامه را در همان جا مینوشتید؟ تا دچار سردرگمی نشیم؟
خارج شده است

براي رسيدن به اقيانوس بايد جرات دل كندن از ساحل را داشت........
من نه عاشق بودم  ، نه محتاج نگاهي كه بلغزد بر من .................
من خودم بودم و يك حس غريب، كه به صد عشق و هوس مي ارزد...
Ali Reza
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 627

تشكر
اهدا شده: 51
دريافت شده: 214

« پاسخ #2 : 17 خرداد 1388,ساعت 01:41:52 »

http://www.ofc.ir/forum/index.php/topic,5147.msg33287.html#msg33287

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

habill

خارج شده است
maryam000
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 100

تشكر
اهدا شده: 33
دريافت شده: 52

« پاسخ #3 : 17 خرداد 1388,ساعت 08:48:26 »

سحر عزیزم
من نمی دونم تو الان چه شرایط  روحی داره  و در مواجهه با مشکلات چه روحیه ای.
من خودم این روزهای سخت رو تجربه کردم و شاید بشه گفت خیلی طولانی تر از حد نرمال .
خودمو به آب و آتیش زدم تا فراموشش کنم اما .......
مشاور راههای مختلفی رو بهم پیشنهاد می داد که همه واسه انحراف فکرم بود . نمی دونم راههایی شبیه به ورزش کردن ، گذروندن وقت بیشتر با دوستان و بیشتر کردن تفریحات و یا مطالعه کمتر به دلیل عدم تقویت ذهن در مورد تو جواب می ده یا نه اما در مورد من جواب نداد.
الان فقط از یه چیز مطمئنم و اینکه تا واقعا و از ته دل نخوای و به این نتیجه نرسی که از ذهنت بره ، نمی ره .
یه داروی دیگه هم زمانه عزیزم ، زمان اگر چه تلخ اما خودبخود حتی بزرگترین دردها رو التیام می بخشه .
و از همه مهمتر ایمان داشتن به اینکه مطمئن ترین و بهترین دوستت خداست و همه کاراش فقط و فقط  به نفعته و از روی حکمت ، حتی اگه نتونی درکش کنی .
 برات یه دل شاد آرزو می کنم .

خارج شده است

نبودن هرگز به تلخی از دست دادن یک بودن نیست.
بودنت را از دست نده.
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 17 خرداد 1388,ساعت 15:09:54 »

مرسی از دوستان
من الان بدم خیلی بد چون دارم ناخواسته تمومش میکنم.پیش مشاور رفتم ولی...
من مشکل اصلیم اینه که خانوادم نمیدونن پس حتی نمیتونم گریه کنم همش باید نقش یه ادم شاد رو بازی کنم مثل همیشه که البته میدونم زیاد موفق نیستم اخه دست خودم نیست که با این روحیه خراب چه جوری خوشحال باشم(من قبلا خیلی شیطون و شوخ بودم یه جورایی سرحال و زنده ولی حالا...)
نمیدونم چی بگم هرچی میام بهش فکر نکنم نمیشه :'( همه زندگیم شده اون هر جا میرم حسش میکنم ناراحت
اصلا فکرشم نمیکردم توی یه رابطه انقدر ضعیف باشم.همش پیش خودم میگم خوبه جریان خیلی جدی نبود...خوبه 7 ماهه ندیدمش...وگر نه خدا میدونست الان چه حالی داشتم ناراحت
خارج شده است
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 17 خرداد 1388,ساعت 15:22:40 »

سلام
متاسفم که چنین سرایطی پیدا کردید.. من حال شما را درک میکنم.. یه جورایی مشکل من هم مثل شماست.. من هم برایم سخته گریه کردن .. حتی یکم ناراحت باشم چشمها بمن خیره میشه و هی گیر بازار شروع میشه... اما تو زمانی که حالم پریشون بود.. . برای سبک شدن نیاز به گریه داشتم تا آبی بر دل سوخته من باشه تنها زمانی بود که نماز میخوندم.. پای سجاده هم دعا میکردم و از خدا کمک میخواستم.. هک بهترین جایی که اگر گریه میکردم میگفتم عشق بخداست.... شما هم این کار را انجام بده.. هم تخلیه میشی. هم آروم.. هر شب 10بار آیه امن یجیب... بخون و از خدا بخواه به قلبت آرامش بده.. ناد علی بخوان یا هرچیزی که دوست داری درسته سخته.. هیچ وقت فراموش نمیشه.. اما کم کم سرد میشی.. من هم الان نسبت به 2 هفته قبل آروم تر شدم.. باور کن خدا مارا خیلی دوست داره و کمکت میکنه
موفق باشی
خارج شده است

خانومی
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 741

تشكر
اهدا شده: 237
دريافت شده: 218

« پاسخ #6 : 17 خرداد 1388,ساعت 19:32:04 »

سحر جان من تازه تاپیکتو خوندم
شاید یه دلیل وابسته بودنت همین باشه که میگی اولین کسیه که باهاش دوست بودی
اینکه یه روز دوستت داره یه روز پس میزنه دلیلش این بوده که هم ته دلش دوستت داشته هم نمیتونسته باهات کنار بیاد و بخودش بقبولونه که میخادت (البته نظر شخصیه منه از روی تجربه )
پیشنهادم اینه که کارهایی که مریم گفترو حتما انجام بدی خوب تاثیری میذاره البته اگه خودت بخوای و اینم همیشه یادت باشه که بهترین دوستت خودتی و بهترین یارو همراهتم خداست
خارج شده است

این نیز بگذرد...
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 20 خرداد 1388,ساعت 14:46:02 »

مرسی از محبتتون
دارم سعی میکنم ولی دارم اب شدن خدمم میبینم.اخه چرا انقدر بدجنسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان نه دیگه حرف میزنه نه گیر میده نه دعوا میکنه.و این یعنی خیلی مودبانه خودم رو بکشم کنار.
برام دعا کنید.همه امیدم خداست.
خارج شده است
*elham*
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 308

تشكر
اهدا شده: 152
دريافت شده: 153

« پاسخ #8 : 20 خرداد 1388,ساعت 15:15:35 »

سلام دوباره سحرجان.
كجايي دختر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگرانت بوديم؟/؟؟؟؟؟؟؟
سحرجان بذار يه چيز بهت بگم,شايد بشه گفت بيشتر از 90%بچه هاي سايت اين مشكلات و فشارهاي رواني  رو تو يه مقطعي از زندگيشون تجربه كردن,من خودم هم همينطور وشايد به يه نحو ديگه اي
ولي سحرجان,من خودم اون روزها همين احساس تو رو داشتم ولي باورت نميشه الان روزي هزاران بار خدا رو شاكرم,كه اون زمان طبق خواسته من عمل نكرده
سحرجان مطمئن باش آينده اي خيلي بهتر از اين در انتظارت هست
فقط يه چيز رو مطمئن باش و اينكه؟؟؟؟؟؟
منهنوز دوستت دارم,خونواده ات هنوز هم دوستت دارن و مهم تر از همه اينكه خدا هميشه دوستمون داره و فكر مون را كرده و خواهد كرد.
دوستت دارم و موفق باشي
خارج شده است

آرزوهاتو يه جايي يادداشت كن و يكي يكي از خدا بخواه,خدا يادش نميره , ولي تو يادت ميره كه اون چيزي كه الان داري,همون آرزوي ديروزيت بوده
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 23 خرداد 1388,ساعت 13:46:36 »

بدترین زمان وقتیه که یادت به روزای گذشتت میفته.دارم نبودنش رو حس میکنم...
ای خدااااااااا کاشکی از خواب بیدار میشدم.دارم کم میارم....
فقط تو این مدت با حرفای خوبش خوب بودم و با کارا و رفتارای بدش اون بازیا هزار بار به خودم فهش دادم که چرا وارد این بازی شدم.
دارم دیوونه میشم.همه اون روزا یادمه .
خارج شده است
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 26

تشكر
اهدا شده: 5
دريافت شده: 2

« پاسخ #10 : 23 خرداد 1388,ساعت 15:00:48 »

سلام
سحر جان من تاپیک گذشته و الانت رو خوندم....کار درستی میکنی که میخوای این جریانو تموم کنی
بهترین دوست من درگیر همچین مساله ای شد...عاشق بود و حساس و طرفش دقیقا مثل این آقا که شما میگین بود...اونا یه مدت قطع رابطه کردن و دوستم منت کشی کرد چون واقعا عاشقش بود...و دوباره ادامه دادن...بعد از یه مدت اون آقا از خارج email  گذاشت براش!!!بله بی خبر رفته بود خارج برای همیشه و گفت که بهتره دوست من فراموشش کنه!

دوستم اصلا حالش خوب نیست اون 7 سال با این آقا دوست بود ....می تونی درک کنی؟ 7 سال عاشقش بود....الان دوست من فهمیده اون آقا  مشکل روحی داشته...

اینو گفتم چون اگه تمومش کنی به نفع خودت هست...میدونم دوستش داری...سخته...حرفهاش ....کارهاش...خاطراتش دائم جلوی چشمته....ولی عزیزم اشتباه دوست منو نکن،اون الان ناراحتی قلبی گرفته و افسردگی

میدونم دوسش داری ولی تو نمی تونی کمکی به اون برای بهتر شدن بکنی ،چرا؟؟؟؟چون اون نمیخواد...تو باید به فکر خودت هم باشی به خودت نگاه کن تو همون طوری که هستی دوست داشتنیی اگه اون نمی فهمه و کارای مزخرف میکنه دلیلش اینه که رک جلوی تو و اخلاقت کم میاره ...

برگشتن پیش اون  آقا" ن م ی ت و ن ه" نمیتووووونه مشکلات تو رو حل کنه فقط همه چیزو بدتر میکنه

تو باید خودت مشکلاتت رو حل کنی
قوی باش....تو از پسش بر میای...تو چیزی کم نداری
خارج شده است
love-1
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 13

تشكر
دريافت شده: 3

« پاسخ #11 : 25 خرداد 1388,ساعت 13:41:52 »

سلام به همه دوستان
روز زن بر همه خانوما مبارك
من با حرفاي مريم خانم موافقم فقط بايد خودت بخواي سحر جان به خدا توكل كن من داستانتو نخوندم ولي اگه با كمال نامردي تركت كرد مطمئن بتش چوبشو مي خوره زمونه خيلي نامردتر از اين حرفاست ولي تو واسش دعا كن كه خوشبخت شه زمان  همه چيزو حل مي كنه وقتي خودت بخواي يكي  ديگه مياد تو زندگي جوري عاشقش مي شي كه اون موقع به تمام اين گريه  ها مي خندي.
تو خوبه كه نمي بينيش خودت بزار جاي من كه هر وقت اراده كنم مي بينمش روز مادر وقتي واسشه مادرش كادو بردم مثل برج زهر مار شده بود 
غم مخور دنيا دو روزه
البته من همه اينا رو كه ميگم خودم هر لحظه از زندگيم بعد از 8 ماه با اونه ولي به اين نتيجه رسيدم بايد زندگي كنم حتي با نبود اون و توكلم به خدا باشه و اگه قرار اون نباشه به يك جاي خودمو برسونم كه حسرت داشتنمو بخوره نه اينكه من حسرت بخورم با تمام عشقي كه نسبت بهش دارم
خارج شده است
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 25 خرداد 1388,ساعت 13:50:43 »

همیشه میگفتم دلیلی نداره وقتی یکی ادم رو اذیت میکنه ادم باهااش بمونه...ولی الن دارم خلافه حرفم عمل میکنم.
دلم براش تنگ شده...
چرا گفت میخوام بمونم؟؟؟؟؟مثل همیشه بد میموند...خودش خواست باشه...خودش گفت همه گذشت رو درست میکنه....چرا این جوری شددددددددددددددد....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خارج شده است
sahar_k
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 25 خرداد 1388,ساعت 14:15:10 »

دلم میخواست الان بود انقدر سرش داد میزدم که دیگه صدام در نمیومد...دارم میترکم از دل تنگی...دلم برای خنده هاش تنگ شده  ناراحت حتی برای بد بودنش ناراحت

چرا این جوری رفت...دارم گریه میکنم و مینویسم ...همیشه براش بهترین هارو خواستم...همیشه سعی کردم خوب باشم ....از دستش ناراحت نشم...از کاراش...از حرفاش...فقط خدا میدونه چه حرفایی تو دعوا ها بهم زده :'( ولی من بازم موندم چون دوسش داشتم چون برام مهم بود ...
خدایااااااااااااااااااااااااا دیگه نمیدونم باید چه جوری صدات کنم :'( :'( :'( :'( :'(
خارج شده است
ghazall
سوگند
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 25 خرداد 1388,ساعت 15:16:39 »

عزیزم درکت میکنم.. منم شرایط تو را دارم. منم واسم سخته روزی کسی که دیوانه بار داعیه دوست داشتن منو داشت به حدی که میگفت خر دیدی.. من خر توهستم.. ( البته ببخشید اینو بیان کردم)  حالا دیگه حتی جواب تلفن من را نده . حتی شهامت نداشته باشه بگه دیگه نمیخوامتوو قصه عشق و دلدادگی من و شما تازه نیست همیشه بوده و خواهد بود. اما کاش تو دنیا آدمها این قدر نامرد نبودند و احساسات هم را لگد مال نمیکردند.. این که میگی با تمتم توهینهاش بازم خواستیش .. من هم مثل شما اگر بخوام تمام ایمیاهاشو واست بفرستم اون موقع میفهمی تنها تو نیستی ما جز اینکه خودمون را به خدا بسپاریم هیچ راهی نداریم.. شما هم بهتره صبر داشته باشی و یقین بدون خداوند قاضیه خوبیه
خارج شده است

صفحه: [1] 2   بالا
چاپ صفحه
پرش به :