خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2 3 4   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چگونه لذت سکس را بیشتر کنیم؟  (دفعات بازدید: 43977 بار)
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« : 06 آبان 1386,ساعت 11:42:24 »

سلام به همه دوستان
همه مایلیم که لذت سکس را برای خود و شریکشان(همسر) بیشتر کنیم. هر کس بنا به جنسیت خود انتظارات جنسی خاصی دارد. گفتن اینکه از چه حرکت جنسی بیشتر لذت می بریم برای ما سخت و گاهی غیر ممکن است.مخصوصا برای خانم ها. حالا در اینجا از همه می خواهم که بنا به جنسیتشان بگویند چگونه بیشتر لذت می برند و یا بطور کلی بگویند چه کنیم که بیشتر لذت بریم. اینطوری با روحیات جنس مخالف آشنا می شویم و می توانیم سکس موفق تری داشته باشیم. به نظر من به دست آورن این اطلاعات در ایران و با اینهمه تفکر غلط در مورد صحبت در مورد سکس، تقریبا محال است.
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #1 : 06 آبان 1386,ساعت 14:26:43 »

اینهم نظرات خودم:
- بدن بوی عرق نده
-قبل از سکس بهتره که مسواک بزنید تا دهن بوی بد نده، وگر نه آدم هیچ تمایلی به حرف زدن طرفش نداره، چه برسه به بوسه پوزخند
- لباس های پاره تنش نباشه.چون وقتی داره نوازشش می کنه اگه لباس پاره باشه خیلی جالب نیست.
- موقع سکس شمره شمرده وآرام حرف زدن.نه جوریکه انگار عجله داری
- حرف های عاشقانه زدن
-موزدایی قبل از سکس
-تمیز کردن بدن
-دقیقا قبل از سکس ادکلن نزنید.چون بوی اون موقع سکس خیلی تنده و باعث اذیت طرفت می شه.
-سعی کنید همیشه بوی عطر بدید.بهتره که همیشه یک مدل عطر بزنید. به مرور زمان چون همیشه شما را با یک عطر شناخته، این بوی عطر برایش خوشایند و خاطره ای می شود. مطمئن شوید که بوی عطرتون را  دوست داشته باشه.نه اینکه که از بوی عطری که می زنید بدش بیاد.و گر نه نتیجه معکوس داره و اصلا دلش نمی خواد پیشت بخوابه. بی تفاوت
خارج شده است
m
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 42

تشكر
دريافت شده: 2

« پاسخ #2 : 06 آبان 1386,ساعت 15:39:05 »

بهتر بود پیشنهاد میدادی که چکار کنیم که در زوج لذت سکس کم نشود
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 07 آبان 1386,ساعت 13:27:24 »

باشه دوست من. تو هر جور دوست داری جواب بده.
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 07 آبان 1386,ساعت 13:42:40 »

*** ممکنه خانمها به پیشنهادات سکس جواب منفی بدن.ولی معنی اش واقعا منفی نیست. باید از عکس العملشون فهمیدکه واقعا می خواهند یا نه.چون ذات خانمها ناز کردن است. اگه این انتظار را برآورده نکنید خودتون هم اونجور که باید لذت نمی برید.
خارج شده است
Abbass
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر

« پاسخ #5 : 08 آبان 1386,ساعت 12:07:46 »

شاید این مواردی رو که گفتی درست باشه اما :
1 - چرا خانومهای ایرانی فقط ناز میکنن
2 - وقتی گرم مزاج باشی و طرف مقابل سرد مزاج و فقط وقتی خودش میخواد جواب بده . چکار کنی که زمانی که تو هم لازم داری پاسخ بگیری.
3 - آیا دارویی وجود داره که خانومهایی رو که سرد مزاجن شدیدا تحریک کنه؟
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #6 : 09 آبان 1386,ساعت 08:05:40 »

می دونی چرا به قول خودت خانومای ایرونی ناز می کنند؟
چون هنوز تو ایران خیلی چیزاها عادی نشده و هنوز خانوما حیا دارند.البته من نمی گم حیا یعنی ناز کردن. ولی قبول کن خدا رو شکر هنوز تو ایران شرم و حیا وجود داره. تو زندگی واقعی رو با این چیزایی که تو فیلما می بینی مقایسه نکن. خودت قبول داری که اون خانومایی که تو فیلما هستند اولن دیگه انسانیتی واسشون نمونده و دوما کلی آموزش و آرایش بدن می بیند که اینجوری اند.
خارج شده است
m
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 42

تشكر
دريافت شده: 2

« پاسخ #7 : 17 آبان 1386,ساعت 13:08:01 »

من شنيدم زنها در لحظه سكس بيشتر از مردها لذت ميبرند پس دليلي ندارد زن براي شوهرش ناز كند
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 19 آبان 1386,ساعت 10:33:56 »

آقای m:
 نمی دونم من هیچ وقت نمی تونم بفهمم کدوم بیشتر لذت می برند چون هیچ وقت مرد نبودم. ولی اینو می دونم که اگه همه چیز درست باشه لذت سکس خیلی زیاده. مخصوصا اگه هر دو با روحیات هم آشنایی داشته باشند و سعی کنند همدیگر را بنا به روحیاتشون ارضا کنند. منظور من از ناز کردن این نیست که همیشه در حال ناز کردن باشن. ولی این جز روحیاتشونه. دوست دارند یه موقع هایی ناز کنند و مردشون هم نازشون را بکشه. ولی همیشه اینطور نیستند.
البته اشتباه نشه. همیشه نه گفتن دلیل بر ناز کردن نیست. شای هم واقعا میلی سکس در اون لحظه ندارند. شاید هم سرد شده باشند. این دیگه هنر مرده که بفهمه.
می دونین، خانومای ما هنوز باورشون نشده که سکس لذتیه که خدا به هر دوشون داده، هم زن و هم مرد. خیلی ها طوری عمل می کنند که اینگار فقط وسیله ای هستند برای لذت بردن مردها. البته خیلی از مردها هم اینطور فکر می کنند و این فکر روی رفتار سکسی شون اثر می ذاره. و بعد از یه مدت خانم سرد می شه.  و فقط از روی وظیفه ای که فکر می کنه داره، سکس را قبول می کنه.
مرد نباید موقع سکس فقط به لذت خودش فکر کنه و یه سری کارهایی را از زن بخواد. باید به این موضوع هم فکر بکنه که اونم متقابلاً باید خانم خودشو ارضا کنه. اگه خانما موقع سکس لذت ببرند ، تو اون حس سکس که هستند حاضرند هر کاری بکنند که جفتشون لذت ببره. فقط در دروران اوایل سکس ممکنه راهشو ندونند و یا خجالت بکشند. آقایون باید اوایل ازدواج یکم حوصله به خرج بدن. و خودشون آرام آرام با رفتارشون کاری کنند که خانوم موقع سکس احساس راحتی کنه. البته اینا که گفتم در مورد خانومایی مثل خودمه که قبل از ازدواج هیچ نوع رابطه سکسی با هیچ پسری نداشتند. اونایی که قبل از ازدواج این کاره بودن که دیگه مشکلی ندارن. می فهمین که ؟!
خارج شده است
vafa
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر

« پاسخ #9 : 20 آبان 1386,ساعت 13:50:38 »

اگه میخای لذت سکس زیاد بشه باید باهاش عشق بازی کنی
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 22 آبان 1386,ساعت 16:59:26 »

دوست من اگه میشه کامل منظورت را از عشق بازی بگو.
خارج شده است
مهتاب
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 56

تشكر

« پاسخ #11 : 23 آبان 1386,ساعت 15:59:10 »

اجازه اجازه خانم من جواب بدم
به نظر من سکس اورال بهترین سکسه ولی در ایران زیاد مخصوصا بین خام ها مرسوم نیست چون براشون چندش آوره ولی در کشورهای اروپایی اگه دقت کنین سکس اورال زیاده و
پوزیشن های مختلف نزدیکی به روابط زناشویی لذت زیاد می دهد  مورد بعدی هم در مورد سکس اینه که نباید زیاد باشه به قولی میگن کم بخور همیشه بخور و اون موقع است که سکس همیشه تازگی داره و موقعیت سکس هم مهمه دور از استرس باشه و در ارامش کامل نه اینکه همون لحظه تلفن زنگ بخوره یا در بخوره یا به فکر خواب باشیم که ایا صبح می تونم پا شم و مورد اخر هم سکس در شب از لحاظ دینی توصیه شده هم از لحاظ علمی  چون ثابت شده که سکس در روز لذت کم و انسان رو زود پیر می کنه
خارج شده است

تو بارانی و من باران پرستم         تو دریایی و من امواج تو هستم
اگر روزی بپرسی باز گویم           تو من هستی و من نقش تو هستم
Arash.H
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 102

تشكر
اهدا شده: 7
دريافت شده: 1

« پاسخ #12 : 23 آبان 1386,ساعت 18:59:48 »

سلام

من یه سوال از مهتاب خانوم دارم
میشه در مورد سکس اورال و پوزیشن های مختلف نزدیکی یه کم توضیح بدین؟؟
خارج شده است

بدترین گناه آن است که به کسی که تو را راستگو می پندارد، دروغ بگویی.
مهوش
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 5

تشكر

« پاسخ #13 : 24 آبان 1386,ساعت 11:31:49 »

سکس اورال یعنی سکس دهانی
مثلا خوردن آلت شریک جنسی هنگام سکس (با عرض پوزش)
سکس اورال بعضا ممکنه برای طرفین از خود سکس نرمال هم لذت بخش تر باشه
مورد چندشش که مهتاب اشاره کرده شاید برای این هست که در فرهنگ ما آلت تناسلی رو در درجه اول و آخر به عنوان وسیله ای برای دفع ادرار میشناسن و کریه
اما اگر طرفین قبل از سکس از نظر بهداشتی خودشون رو آماده کرده باشن هیچ مشکلی نیست
امتحان کنید .. ضرر نداره!
خارج شده است
مجید
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 241

تشكر
دريافت شده: 1

مرجع مقالات و آموزش

« پاسخ #14 : 24 آبان 1386,ساعت 11:36:30 »

در مورد اورال می کنید به این مطلب مراجعه کنید

اورال

موفق باشید
خارج شده است

دوست من لطفا سخنان خود را با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مربوطه مطرح کنید .
مرجع مقالات و آموزش 
صفحه: [1] 2 3 4   بالا
چاپ صفحه
پرش به :