خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: 1 2 3 [4]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چگونه لذت سکس را بیشتر کنیم؟  (دفعات بازدید: 43978 بار)
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #45 : 02 ارديبهشت 1387,ساعت 09:17:29 »

درود بر همه

با نظر سفید جان کاملا موافقم. خانم ها معمولا همون اوایل سکس ناز می کنند. که این همش هم صرفا بخاطر ناز کردن نیست. چون اول سکس بقول خودمون هنوز روشون باز نشده. و هنوز کمی شرم می کنند.
قابل توجه آقایون:
 سکس را مرحله به مرحله انجام بدین. مثلا اول با صحبت و بوسه و آغوش. بعد نوازش و بعد ....
چون اگه بدون امادگی مثل کسایی که عجله دارن بخوائین نزدیکی کنید اصلا برای خانمتون لذتبخش نیست.
اگه هم اول کار با بعضی از بازی های سکسی شروع کنید که قبل از آمادگی بوده، ممکنه در اون لحظه همسرتون سختش باشه و لذتی نبره و بیشتر در حال خجالت بسر ببره. چون همون جور که گفتم اول سکس معمولا خانم ها کمی شرم می کنند ولی اگه باهاشون بازی کنید  دیگه شرم نمی کنند و راحت می تونند شما را هم به لذت برسونند
البته همه اینا بستگی به روحیات طرفتون هم داره.من بطور کلی گفتم.
خارج شده است
لیلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

تشكر

« پاسخ #46 : 02 ارديبهشت 1387,ساعت 09:21:38 »

یه چیز دیگه هم که تا باید بدونید اینه که:
بعضی از خانوما حتی بعد از چند سال سکس، راحت نیستد که در روشنایی سکس داشته باشند. بیشتر ترجیح می دهند که در تاریکی و شب باشه. اگه هم در روز هست، زید ملافه یا پتو. باز هم ممکنه اولش سختشون باشه ولی بعد از کمی سکس راحت تر شوند. اینا بستگی به روحیات و درجه خجالتی و شرم خانم ها داره.
خارج شده است
senci
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 8

تشكر

« پاسخ #47 : 04 ارديبهشت 1387,ساعت 02:02:16 »

به نظر من باید مذکر تلاش کنه اول مونث رو به اورگاسم برسونه بعد خودش رو ... و اگه واقعا همدیگه رو دوست دارند چه اشکالی داره که از روش های اورال و ... استفاده بشه ؟ فکر میکنم صدای نفس میتونه محرک خوبی برای خانوم های سرد مزاج باشه ... صدای نفس های بلند و شکسته شکسته و تحریک امیز ... تلقین به خانوم ها هم می تونه به اونا کمک کنه که به اورگاسم برسن ... برای اینکه مرد زود ارضا نشه باید از وسایلی مثل اسپری استفاده کنه و در ابتدای سکس فقط به این فکر کنه که زن رو ارضا کنه این جور میتونه در تمام مدتی که زن به اورگاسم میرسه خودش از فیض غیر قابل وصفی بهره ببره بدون اینکه خودش زود اورگاسم بشه ... خوب با تشکر ....
خارج شده است

اگر کسی نخواهد درست شود ، درست نمی شود ...
omid2008
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 14

تشكر

« پاسخ #48 : 21 مرداد 1387,ساعت 09:55:16 »

ناز و نوازش زن جهت آماده كردن وي براي سكس بسيار نتيجه بخش است و اگر خوب راهش رو بلد باشيد و با حرفهاي عاشقانه و دستهاي مهربون آماده اش كنين هر كاري براتون مي كنه.
خارج شده است
سایه
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1671

تشكر
اهدا شده: 97
دريافت شده: 244

« پاسخ #49 : 21 مرداد 1387,ساعت 10:11:19 »

بابا این قدر تعریف نکنید مجبور می شم برم زود ازدواج کنم :d
خارج شده است

اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی -- مهاتما گاندی
saba477
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 32

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 1

« پاسخ #50 : 21 مرداد 1387,ساعت 11:28:06 »

سلام مرسی از همه و یه سوال اینکه همه میگن حرف های تحریک کننده بزنید من نمیدونم حرف تحریک کننده چی می تونه باشه لطفا این رو هم بگید.
خارج شده است
سایه
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1671

تشكر
اهدا شده: 97
دريافت شده: 244

« پاسخ #51 : 21 مرداد 1387,ساعت 11:32:40 »

بچه ها یکی هم به درد من در موضوع بهداشت برسه بابا من مشکل خواب دارم میمیرم منو از دست میدیدا
خارج شده است

اول نادیده ات می گیرند. سپس مسخره ات می کنند. بعد با تو می جنگند. آنگاه تو پیروز می شوی -- مهاتما گاندی
saba477
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 32

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 1

« پاسخ #52 : 21 مرداد 1387,ساعت 12:40:54 »

سلام مرسی از همه و یه سوال اینکه همه میگن حرف های تحریک کننده بزنید من نمیدونم حرف تحریک کننده چی می تونه باشه لطفا این رو هم بگید.
خارج شده است
صفحه: 1 2 3 [4]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :