خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: 1 [2] 3   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: فشار جنسي و خود ارضايي  (دفعات بازدید: 24948 بار)
Ali Reza
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 627

تشكر
اهدا شده: 51
دريافت شده: 214

« پاسخ #15 : 17 شهريور 1388,ساعت 19:42:22 »

و یه مسئله مهم هرگز برای رفع نیاز جنسی ازدواج نکنید!(این توصیه رو جدی بگیرید)

ببخشید برای رفع نیاز جنسی شما میگید ایشون باید چی کار کنن؟؟؟؟؟
شما فکر میکنید هدف اصلی ازدواج رفع نیاز جنسیه؟
من میگم بخاطر رفع نیاز جنسی ازدواج نکنید!
حالا یه سوال از شما دارم آیا بدلیل رفع این نیاز(فقط برای ارضا این نیاز) باید ازدواج کرد؟
سلام !
از دوستان عزیز تقاضا دارم که بحث تاپیک رو منحرف نکنند.
اگه میخواید روی موضوعی غیر از موضوع این تاپیک، صحبتی داشته باشید، در یه تاپیک جداگانه و مستقل مطرح کنید.
ممنونم
خارج شده است
ياسمن-ق
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 362

تشكر
اهدا شده: 108
دريافت شده: 188

« پاسخ #16 : 18 شهريور 1388,ساعت 09:50:21 »

نقل قول
همه حرفاي آقاي عليرضا درست!!خيلي هم مفيد بود...ولي اگه يه بار اين كار رو انجام داده ائيد قول ميدم ديگه نميتونيد اونو كنار بزاريد...[/quote]

علي اكبر خان اين چه حرفيه كه ميزنيد؟
چرا نتونه ترك كنه؟
اين دوست عزيزمون پا تو يه راه اشتباهي گذاشتند كه خدا رو شكر خودشون فوراً متوجه شدند و دنبال راهي براي از بين بردن اين حالت اومدن.
خوبه اگه راهنما نيستيم لااقل نا اميد كننده نباشيم.
خارج شده است

هر چه ميخواهي آرزو كن....
هر جايي كه ميخواهي برو...
هر چه كه ميخواهي باش....
چون فقط يكبار زندگي ميكني و براي انجام آنچه ميخواهي فقط يكبار شانس داري.
علي اكبر
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 285

تشكر
اهدا شده: 132
دريافت شده: 146

« پاسخ #17 : 22 شهريور 1388,ساعت 11:03:01 »

قابل توجه دوستاني كه به حرف بنده اعتراض كردند من حرفمو بر اساس مستندات علمي و آمارهاي موجود ..گفتم از خودم حرف در نياوردم ..من بارها اينو توي مطالب علمي خوندم..
خارج شده است

باز آي و دل تنگ مرا مونس جان باش
وين سوخته را محرم اسرار نهان باش
black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #18 : 22 شهريور 1388,ساعت 11:36:46 »

ببخشيد بحث خيلي مردونه بود نميخواستم دخالت كنم
اما حيفم امد نگم
نميدونم در اين غريزه (خودارضايي) شباهت بين خانمها و آقايون چقدره اما به همون اندازه كه آقايون معتاد به اين كار ميشن خانوما هم از اين موضوع مستثني نيستن
توي همين سايت اوايلي كه من امده بودم خانمي بود كه سالها اين مشكل رو داشت و اينقدر شديد بود كه روزي دو سه بار هم براش اتفاق مي افتاد
و خب به دليل مجازي بودن اينجا خيلي راحت مشكلشو براي من مطرح كرد
مدتها با هم در تماس بوديم
يواش يواش عزمش رو جزم كرد براي انجام ندادن
دروغ نگم بيش از ده بار شد كه بعد از مدتي كه اين كار رو كنار گذاشته بود باز هم رفته بود سمتش و جالب اين بود كه به من ميگفت كه توي اون شرايط حتي گريه اش هم ميگرفته و از خدا خجالت ميكشيده و قول ميداده كه اين آخرين باره

دفعه هاي اول دو سه هفته طول ميكشيد بعد شد يكي دو ماه كه انجام نداد بعد از مدتي گفت 5 ماهه كه كاملا كنار گذاشته اما خيلي هراز گاهي اذيت ميشه و يا ميگيره ميخوابه يا سريع خودش رو در جمع قرار ميده يعني توي خونه سريع ميره پيش كسي و جالب اين بود كه ميگفت توي اين شرايط بارها  و بارها خواب ميبينه كه داره اين كار و ميكنه و احساس بدي بهش دست ميداده كه من كه ترك كرده بودم چرا بازم ...... اما وقتي از خواب بيدار ميشده خيلي خوشحال ميشده كه خواب بوده
چند وقت پيش با من تماس گرفت و تشكر كرد كه كمكش كردم البته واقعا من كاري نكرده بودم همش تلاش شخص خودش بود و البته................. كمك خداوند
گفت كه نماز ميخونه و 8-9 ماهه كه خطايي نكرده هيچ وقتي هراز گاهي ميلي هم به سمتش مياد اينقدر راحت مهارش ميكنه كه خودش از اين موضوع تعجب ميكنه
من فكر ميكنم تا زماني كه اراده نكني خداوند هم شما رو به حال خودت ميگذاره
اما زماني كه تصميم بگيري ديگه انجام ندي قبل از اينكه بفهمي خداوند به كمكت مياد، هرچي تو قوي تر بشي شيطان بيشتر تلاش ميكنه كه دماغت رو به خاك بماله از راههاي مختلف كه عقل بشر ازش عاجزه، اما تا خدا رو غم نداري اراده اي بهت ميده كه اينقدر پوزه اش رو به خاك ميمالي كه ديگه نا اميد ميشه و ميره و توي اين قضيه واسه تو ديگه وقت نميگذاره ميره سراغ ديگري
اصلا نا اميد نباش .......... اصلا موضوع مهالي نيست............. خواستن توانستن است.
تو يه قدم بردار تصميم بگير ببين خداوند چند قدم به سمت تو مياد

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

علي اكبر

خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
علي اكبر
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #19 : 22 شهريور 1388,ساعت 12:28:03 »

به نظر من تنها علاج ترك اين عادت يه ازدواج موفق با يه همسر اكتيوه...
خارج شده است

black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #20 : 22 شهريور 1388,ساعت 12:50:06 »

به نظر من تنها علاج ترك اين عادت يه ازدواج موفق با يه همسر اكتيوه...

ببخشيد ولي با توجه به حرفايي كه زدم و موردي كه رو كه با چشم خودم ديدم با شما موافق نيستم

يكي از راههاش ايني است كه شما گفتي اما تنها راه اين نيست
ضمن اينكه اگه شخص نخواهد اراده كنه براي ترك همونطور هم كه گفتيد با ازدواج باز هم اين قضيه ادامه پيدا ميكنه هرچقدر هم همسر اكتيوي داشته باشه

بايد اول خودمون رو بسازيم
وگرنه بدون خودسازي ازدواج يه خشت جديد روي خشت كج اولي
اما وقتي از زير ساختار رو عوض كنيم با راه حل هاي بعدي ميتونيم يه بناي محكم و زيبا بسازيم
خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
علي اكبر
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #21 : 22 شهريور 1388,ساعت 13:09:33 »

..نياز به خود ارضائي وقتي بوجد مياد كه نياز جنسي وجود داره اگه يكي يه همسري داشته باشه كه دائماً از اون اغناي جنسي ميخواد ديگه اين حس بوجود نمياد كه بخواد خود ارضائي كنه....البته قبول دارم كه همين آدم اگه در شرايطي قرار بگيره كه از همسرش دور بمونه دوباره بر ميگرده سر خانه اولش!!!
خارج شده است

محمد(شب نشين)
گوشه نشين
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 192

تشكر
اهدا شده: 169
دريافت شده: 84

من مست مي عشقم

« پاسخ #22 : 25 شهريور 1388,ساعت 22:16:49 »

سلام دوستان،
انگشتر عقيق و فيروزه يادتون نره،
دائم الوضو بودن،
و مداومت كنيد به خواندن اون دو آيه اي كه عليرضاي عزيز گفتند،
مطمئن باشيد ترك ميكنيد اين عادت زشت رو انشاالله،
بهتون قول ميدم.
عليرصاي عزيز اجرت با سيد الشهدا،
دوستان موفق و پيروز باشيد،
خدانگهدارتون

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Ali Reza

خارج شده است

چون چشم تو دل مي برد از گوشه نشينان
همراه تو بودن گنه از جانب ما نيست
Shahin-jojo
اصغر
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 32

تشكر
اهدا شده: 14
دريافت شده: 19

« پاسخ #23 : 28 شهريور 1388,ساعت 02:22:21 »

ميگم آقاي علي اكبر نظراتت در نوع خودش جالبه ها
"ولي اگه يه بار اين كار رو انجام داده ائيد قول ميدم ديگه نميتونيد اونو كنار بزاريد..."
اصلا درسته يه همچين حرفي رو زدن؟واقعا كه عصبانی
خیلی از این موضوع گذشته ولی اتفاقا حرف جالبی زد
ترک کردنش از ترک سیگار سخت تره

می دونی من خودم این موضوع رو تو سن 17 سالگیم با راهنمایی های دبیر بینشمون کنار گذاشتم
اون گفت این کار رو هر شب بکن درست می شه و شد : هر شب 2 ساعت قبل از خواب یک کم پنیر بخور
راهنمایی های دیگش اینا بودن: لباس زیره تنگ نپوش، نزار مو های اون قسمت بدنت خیلی بلند بشه، شبا وقتی خسته نیستی دراز نکش یا اگه ام دراز می کشی به یک کاری مشغول باشو آخریش که امتحانش نکردم این بود که طرف دخترا نرو

عاقبت این کار یکی از این دوتاست : یا بد گرفتارش می شی و نمی تونی ترکش کنی (روزی چند بار و ...)
یا ام از این موضوع بدت می آد و کلا تو روابط جنسیت نمی تونی کاملا ارضا شی
خارج شده است

Everything will go smoothly
پورنگ
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 5

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #24 : 16 آبان 1388,ساعت 01:24:07 »

من راه حلي براي اين مسئله پيدا كردم. اينطور كه متوجه شدم شما در برابر وسوسه نمي تونيد مقاومت كنيد و در عين حال كه نمي خواهيد ميبينيد كه مجوريد خود ارضايي كنيد و اين كار حس بدي نسبت به خودتون به شما ميده.
راه حل اينه:
"در خيابان كه راه مي رويد و در طول روز مطلقا به هيچ زني نگاه نكنيد."
 وسوسه نگاه كردن به زن در مردها وجود داره ولي انقدر قوي نيست كه نشه تسليم نشد . در حالي كه وسوسه نگاه كردن داريد ، نگاه نكنيد .
 نتيجه جالب اينه كه وقتي در جايي تنها هستيد و وسوسه به سراغتان مياد ميبينيد كه ميتونيد مقاومت كنيد  .
اين كار را بكنيد . جواب ميده . بعد يواش يواش نسبت به خودتون احساس خوبي پيدا مي كنيد . بعد مي بينيد كه در مقابل خيلي ديگر از وسوسه ها هم مي تونيد مقاومت كنيد.
هرچه ديده بيند  دل كند ياد.

پيروز باشيد
خارج شده است
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 39

تشكر
اهدا شده: 4
دريافت شده: 10

« پاسخ #25 : 16 آبان 1388,ساعت 01:36:14 »

من به دلیل اینکه این مسئله به من فشار زیادی میاره و نمی خوام خودارضایی یا صحبتهای جنسی داشته باشم از داروهای از بین برنده میل جنسی استفاده می کنم. نمی دونم چرا، ولی متاسفانه در باور من یکی نمی گنجه که با خوندن نماز و قرآن یا ورزش کردن میل به غذاخوردن، میل به موارد جنسی و... که هیچ یک موضوعات عقلانی نیستند و هورمونی هستند در انسان کاهش پیدا کنه! دوستان عزیز اگر مطالعاتی در این زمینه دارند با دلایل علمی اینجا بیاورند! ولی من چون خودارضایی رو قبول ندارم، شرایط ازدواج رو تا یکی دوسال ندارم و... مجبورم از داروهایی مثل فیناسترایت و***( اگر خواستید پیغام خصوصی بدین بگم) استفاده کنم و میل جنسیم رو تا حد زیادی کاهش بدم.
خارج شده است
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #26 : 16 آبان 1388,ساعت 01:39:40 »

من به دلیل اینکه این مسئله به من فشار زیادی میاره و نمی خوام خودارضایی یا صحبتهای جنسی داشته باشم از داروهای از بین برنده میل جنسی استفاده می کنم. نمی دونم چرا، ولی متاسفانه در باور من یکی نمی گنجه که با خوندن نماز و قرآن یا ورزش کردن میل به غذاخوردن، میل به موارد جنسی و... که هیچ یک موضوعات عقلانی نیستند و هورمونی هستند در انسان کاهش پیدا کنه! دوستان عزیز اگر مطالعاتی در این زمینه دارند با دلایل علمی اینجا بیاورند! ولی من چون خودارضایی رو قبول ندارم، شرایط ازدواج رو تا یکی دوسال ندارم و... مجبورم از داروهایی مثل فیناسترایت و***( اگر خواستید پیغام خصوصی بدین بگم) استفاده کنم و میل جنسیم رو تا حد زیادی کاهش بدم. دوستان عزیزی که ما رو به خوندن ادعیه و... توصیه می کنند می شه بفرمایند اگر این روش یک روش کنترلی راحت و بی دردسر هست اصولا میل جنسی چرا به وجود اومده! و چرا مثلا از 30 سالگی به بعد فعال نمی شه که همه شرایطش رو داشته باشند! نماز خوندن برای کنترل میل جنسی هم در نوع خودش توصیه بی نظیریه!
خارج شده است
پورنگ
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #27 : 16 آبان 1388,ساعت 01:50:35 »

من راه حلي رو كه گفتم خودم امتحان كردم و موفق شدم . در عمل ثابت شده. شما انجام بده اگه موفق نشدي بعدش بيا بگو. هنوز كه امتحانش نكردي.
راهي رو كه پيدا كردم يك بار ديگه ميگم.
"مطلقا به زنها نگاه نكن"
اين نگاه نكردن شامل شوهاي س ك س ي ماهواره هم ميشه .
اتفاقيكه اينجا ميافته اينه كه شما وسوسه نگاه كردن داريد ولي تسليم نميشيد و نگاه نمي كنيد . اين وسوسه نمي تونه چشم شما رو بچرخونه . بعد وقتي شب به رختخواب رفتين ميبينين كه وسوسه هست و انرژي هست و شما كه خودتون رو مجبور به انجام اين كار نمي بينيد .
لطفا به حرف من اعتماد كنين .
خارج شده است
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #28 : 16 آبان 1388,ساعت 02:13:27 »

یعنی چی که مطلقا به زنها نگاه نکن! خب اگر بعد از 2سال بخوام با این تفاسیر برم ازدواج کنم که از فرط یک مرتبگی جنون پیدا می کنم. من بهترین راه رو از بین بردن یا کاهش دارویی میل جنسی می دونم. خدا اگر به یک نفر میل جنسی رو می ده و شرایط رفعش رو نمی ده منظورش اینه که این میل جنسیتو از بین ببر! وگرنه کارش عبثه!
خارج شده است
پورنگ
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #29 : 16 آبان 1388,ساعت 02:31:50 »

بهترين قسمت ميل جنسي اينه كه شما اين ميل رو داشته باشي و ارضاش نكني . در اين حالت تمام بدنت پر از انرژي ميشه.
با مصرف داروي كم كننده ميل جنسي (فيناسترايد) فقط حق زندگي و پر از انرژي بودن رو از خودت مي گيري. من فكر ميكنم اين حالت پر انرژي بودن رو تجربه نكردي ، چون تا ميل و وسوسه داشتي ارضاش كردي . بين وسوسه و تسليم نشدن به آن فاصله اي است كه بودن بين اين دو به تو سرزندگي و قدرت و نشاط ميده . حالتي كه شما داري رو بهش ميگن "وسواس فكري عملي" . يعني مدام ذهنت مشغوله و براي آرام شدن و كم شدن نگراني و استرس بايد يه كاري انجام بدي تا آرام بشي. در وضعيت شما با افزايش ميل جنسي دچار نگراني ميشي چون ميدوني كه بعدش حتما بايد خود ارضايي كني و مي دوني كه نمي توني جلوي خودت رو بگيري . چون تا به حال تمرين نكردي و از كارهاي راحت تر كه همان نگاه نكردن است شروع نكردي.
شما در خيابان مدام دنبال ارضاي چشمي هستي و تا به حال حتي امتحان نكردي كه عمدا نگاه نكني . اين كار رو مي توني بكني (نگاه نكردن) ولي شب جلوي خود ارضايي رو نميتوني بگيري چون قدرتش زياده و براي از پا در آوردن غول يكمرتبه نميشه رفت سراغ شاخشش. اول از نگاه شروع كن. وقتي به وسوسه نگاه كردن پيروز شدي و تسليم نشدي اونوفت ميتوني با خيال راحت در بستر دراز بكشي و با انرژي كامل بخوابي و تسليم وسوسه لذت بردن با خود ارضايي نشي.
من يك روانشناس هستم. اين همه سال مطالعه و تحقيق كردم . ميدونم چي ميگم .كلي مراجع داشتم. شما توصيه مشاور رو انجام بده و فلسفه بافي نكن تا به حالت عادي برسي. حق زندگي رو با اين دارو از خودت نگير ، بزار انرژي داشته باشي و در عوض براي ايستادن در مقابل وسوسه از كارهاي كوچيك شروع كن و يواش يواش سوار نفست شو و هدايتش كن ،نه اينكه اون تو رو هدايت كنه. و السلام
خارج شده است
صفحه: 1 [2] 3   بالا
چاپ صفحه
پرش به :