خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22209 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: yashartabrizi
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: 1 [2] 3 4 5   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چگونه میتوان کیسهای خوبی برای ازدواج پیدا کرد؟  (دفعات بازدید: 12178 بار)
fariba58k
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 33

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 13

« پاسخ #15 : 28 شهريور 1388,ساعت 17:44:54 »

دوستای نازنینم
قربون دلای مهربون همه شما که به فکر این خواهر کوچیکتون هستین
ممنونم خدا به حال واحوال همه ما آگاهه واسه همتون آرزوی خوشبختی دارم
الهی دست بخاک بزنین طلا بشه لبخند بازم راهنمایی کنین
تازگیا یه بنده خدایی نزدیک شرکت ما محل کارشه میگن پسر خوب وسر به راهیه احساس میکنم از من خوشش میاد اما ما همو نمیبینیم بعضی وقتا تو بانک چون اونم مثل من حسابداره حالا شما میگین چکار کنم؟ دوستم میگه باید بیشتر همو ببینین تا یه کم روش بشه حرف بزنه
منم که نمیتونم برم سره کارش برم پوزخند خلاصه دوستای گلم  از خدا که پنهون نیست ازشما چه پنهون منم خوشم اومده ازش یکی از دوستانه دوستم که براتدرش با ایشون همکارن میگن اگه از دوستت خوشش بیاد قصدش فقط ازدواجه چون اصلا اهل دوستی نیست
دوستای گلم هم اکنون به یاری سبزنان نیازمندم لبخند؟ به من بگین چکار کنم
خارج شده است
farzaneh62
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 396

تشكر
اهدا شده: 107
دريافت شده: 174

« پاسخ #16 : 28 شهريور 1388,ساعت 17:49:06 »

از همون دوستتون بخواه تا يه جلسه با حضور شما و ايشون ترتيب بده تا از نزديك ببينيش تا هم بيشتر باهاش اشنا بشي و هم فرصتي براي صحبت فراهم بشه

يه جلسه معمولي معمولي فقط به صورت دوستي شما دوتا فرصت ديدن و صحبت كردن داشته باشيد البته بازم مي گم اين دوستتون ترتيب اين جلسه رو بده يه جايي خارج از فضاي خونه نمي دونم رستوراني جايي

موفق باشي راستي شيريني ما يادت نره

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Designer

خارج شده است

دل من محکمه ایست که به من می گوید همه را دوست بدار به همه خوبی کن واگر بد دیدی دل به دریای محبت بزن و بخشش کن
fariba58k
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #17 : 28 شهريور 1388,ساعت 17:58:53 »

دوست گلم سلام
هنوز معلو نیست که ایشون از من خوشش اومده من احساس میکنم از چهره ورفتار ایشون اینجور اثبات کردم  اما دوست من بایکی از خواهر یکی از همکارانشون دوسته در ضمن ایشون خونه هستن ومرخصی چون داره مامان میشه لبخند وفکر نکنم اهل این کارا باشن به ایشون نمیشه تکیه کرد  ما گاهی همو میبینیم اونم اتفاقی یکی از همکارام وهمسرشون میخان یه جوری کمک کنن اما نمیدونن چکار کنن؟نمیخام یه کاری هم بشه که شخصیت آدم زیر سوال برم پس یه کوچولو بیشتر راهنمایی کنین
خارج شده است
Tatsu
تاتسو
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 31

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 33

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد . . . . .

« پاسخ #18 : 28 شهريور 1388,ساعت 18:38:49 »

متاسفانه در جامعه ی ما  دختر خوب انتخاب میشه. انتخاب نمی کنه ! لازمه ی انتخاب شدن هم نقل قول از فرمایش حضرتعالی اجتماعی بودن و در ملاعام بودن است آن هم در شهر های بزرگ ! در شهرهای کوچیک این چنین نیست. حال نمیدانم ساکن تهرانید و یا سایر شهر ها. با شرایطی که عنوان کردید دور از انتظاره خواستگاری نداشته باشید تا حالا . حتما بوده ( بخاطر ظاهرتون و کار ) ولی تن ندادید. دنبال فرد ایده آل بودید و شاید هم اوومده ولی از نظر شما ایده آل نبوده که بازم برمیگرده به اشتباهات خودتون. به هر حال امیدواریم هر چه زود تر شما خواهر عزیزمان نیز به مطلب و خواسته ی دلتون برسید. انشالله
خارج شده است

Sev, Sevil
mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 30

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 11

« پاسخ #19 : 28 شهريور 1388,ساعت 18:39:21 »

اتفاقی برو یه سوال در زمینه کاری طرف بپرس
چه طور بگم اگه مغازه داره برو یه چیز بخر - اگه کارمنده برو در زمینه کاری ازش بپرس -
خودت فقط میتونی یه پل برای این راه طولانی بسازی

farzaneh62, Designer

خارج شده است

هر چه گفتم از صداقت بود هر چه کشیدم از صداقت بود ای صداقت کاش نبودی هر چه درد می کشم از صداقتم بود .
fariba58k
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #20 : 28 شهريور 1388,ساعت 20:22:23 »

دوست گلم ممنونم
راه خوبی نشونم دادی ممنونم
راستی اگه راه های دیگه به ذهنتون رسید ممنونم
درجواب دوست دیگه مهربونم دوست گلم ما ساکن اصفهانیم اما اصفهانی نیستیم تو این شهر همه چی بر مبنای پول سنجیده میشه
تازگیا بیشتر شده دوم اینکه ما فامیلو دوست وآشنایی نداریم کم رفت وآمدیم خیلیا تعجب میکنن چرا من تا حالا ازدواج نکردم همه اشتباه شما رو میکنن فکر میکنن سخت گیر یا ایرادی هستم ام تو این شهر دنبال عروس کم سن وسالن وبیشتر خانواده ها مخصوصا مادرا واسه پسرشون زن میگیرن یعنی از پشت تلفن میپرسن قد دخترتون چنده چاقه لاغره سفیده ساهه  وضع مالیتونو میپرسن سنشو میپرسن بعدشم میفهمن 30 سالته فکر میکنن زشتو کج وکوله تازه اگه شمالیم باشی فکر میکنن مسلمون نیستیو فقط خودشون نمازو روزه میگیرن بگذریم حرف ودرد دل زیاده
البته خوبم هستنا اما هنوز به پست ما نخوردن خلاصه من از اون آدمایی هستم که باید دیده بشم تو ارتباط با شخص شناخته بشم
تو محل کارم همه پیر ومتاهلن کمتر واسطه امر خیر میشن بگذریم خدا که باشه بقیه همه میرن زیرش
از محبت همه شما گلای نازنینم ممنونم
خارج شده است
mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #21 : 30 شهريور 1388,ساعت 14:36:02 »

فریبا خانم کارها چطور پیش میره ؟
خارج شده است

هر چه گفتم از صداقت بود هر چه کشیدم از صداقت بود ای صداقت کاش نبودی هر چه درد می کشم از صداقتم بود .
fariba58k
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #22 : 30 شهريور 1388,ساعت 19:35:02 »

سلام دوست گلم
الحمدلله
به روش خیلی مودبانه واز روی تدب بواسطه نقشه ای خاص برای انجام درخواستی شماره تلفن خودمو به ایشون دادم تا بنده رو از انجام کاری باخبر کنن ایشون هم با شماره همراه خودشون تماس گرفتند وراجع به اون موضوع صحبت کردیم امرو تو بانک 2 باره همو دیدیم البته اون نقشه یکی از 2ستان متاهلم بود اما الان نمیدونم چکار باید کرد؟1چیزی بگم فعلا اتفاق جدید همین بود  اما حالا باید چکار کرد منتظر موند؟ شما چی پیشنهاد میکنین؟
خارج شده است
farzaneh62
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #23 : 31 شهريور 1388,ساعت 08:48:25 »

فعلا فقط صبر كن تا حالا كه كارها خيلي خوب پيش رفته

فقط يادت باشه اميدت به خدا باشه
خارج شده است

دل من محکمه ایست که به من می گوید همه را دوست بدار به همه خوبی کن واگر بد دیدی دل به دریای محبت بزن و بخشش کن
mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #24 : 31 شهريور 1388,ساعت 12:11:30 »

فریبا خانم سلام

عزیزم شما پل ارتباطی را برقرار کردی . دیگه فقط صبر کن و امیدت به پروردگار بزرگ باشه

امیدوارم که کمکی به شما خواهر خوبم کرده باشم.

farzaneh62

خارج شده است

farzaneh62
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #25 : 31 شهريور 1388,ساعت 12:16:29 »

فقط فريبا جون مواظب باش عجله نكني مي دونم خيلي خانمي اما .....

گاهي عجله باعث دور شدن ما از هدفمون مي شه

بزار از حالا به بعد اون تصميم بگيره البته از جلوي چشمش دور نشو بزار تو رو ببينه تا توي ذهنش بموني اما ديگه براي چيزي باهاش تماس نگير

البته بازم ببين نظر دوستان چيه

خارج شده است

mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #26 : 31 شهريور 1388,ساعت 12:37:53 »

فریبا خانم در این جاده پر پیچ و خم برای هیچ چیز و هیچ کس توقف نکن عزیزم .
فقط اهسته وبا توکل به خدا به راحت ادامه بده
خدا خودش راهنما و همراه مهربون ما است.

farzaneh62

خارج شده است

fariba58k
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #27 : 31 شهريور 1388,ساعت 21:07:04 »

دوستای گلم سلام بازم از همراهی شما عزیزیانم ممنونم
منم همین کارا که میگینو فعلا دارم میکنم تا ببینم خدا چی میخواد البته یه چیزی بگم  اگه با ادمی که بیشتر سرو کار داریم آشنا بشیم خیلی بهتره چون مارو بیشتر میبینه اینکه فقط چند لحظه همو ببینیم یه کم سخت پیش میره اونم واسه ما که اصلا همو نمیشناسیم
بازم منتظر راهنماییهای دوستانه شما عزیزانم هستم راستی بچه ها آخر هفته دارم میرم مشهد واسه همتون با اینکه ندیدمتون نمیشناسمتون اما بدونین از صمیم قلب دوستتون دارم دعا میکنم شما هم واسه منه کمترین دعا کنین
قربون محبت همه شما
خارج شده است
mahmoods
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #28 : 01 مهر 1388,ساعت 14:08:56 »

سلام فریبا جان

ما طرف شما را ندیدیم پس هیچ اطلاعی از فکر و عقایدش هم نداریم پس هر طور که صلاح میدونی برو جلو

ولی عزیزم حواست را کاملا جمع کن و عجله نکن

امیدوارم که خوشبخت بشید

اگر سوالی داشتی و  به هم فکری  نیاز داشتی بدون که ما هستیم 

خدا را هم فراموش نکن

التماس دعا
خارج شده است

farzaneh62
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #29 : 01 مهر 1388,ساعت 14:31:49 »

فريبا جون منو يادت نره خيلي محتاج دعات هستم

خارج شده است

صفحه: 1 [2] 3 4 5   بالا
چاپ صفحه
پرش به :