خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: كابوس هاي شبانه  (دفعات بازدید: 5830 بار)
ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 509

تشكر
اهدا شده: 573
دريافت شده: 198

« : 19 مهر 1388,ساعت 07:29:12 »

سلام
چند هفته اي ميشه كه هر شب بلا استثنا كابوس ميبينم و تو خواب گريه مي كنم و با صداي گريه ي خودم از خواب بيدار ميشم
محتواي كابوس هام كاملاً واضحه هيچ گنگي و ابهامي توش وجود نداره
موضوع هاشون در رابطه با اتفاقاتي كه هميشه ازشون مي ترسيدم مثل مرگ يا از دست دادن عزيزانم ، دوري از عزيزانم
بعد از اين كه از خواب مي پرم ديگه خوابم نميبره تا صبح
مثلاً ديشب خواب ديدم كه خودم تصادف كردم ، دقيقاً يادمه كه ماشين بهم چطوري خورد و سرم خورد به كنار جدول حتي تو اون ناحيه سرم يه احساس درد ضعيفي هم مي كنم وقتي بهش فكر مي كنم
بردنم بيمارستان به هر كدوم از بستگانم زنگ زدن همه گفتن ما با آتنا كاري نداريم خودش و خودش
به آرش زنگ زدن آرش اومد بيمارستان ، اومد بالاي سرم ، حرفايي كه بهم گفت كاملاً يادمه ، چقدر بالاي سرم گريه كرد
يردنم تو اتاق عمل ، فضاي اتاق عمل هم هنوز تو سرم هست كه چه جوري بود
من از خون مي ترسم خيلي ، تك تك لحظه هاي اتاق عمل احساس مي كردم ديگه مردم ديگه تموم شد
انگار از بالا وايساده بودم و نگاه مي كردم
از خودم نااميد شدم ، ميدوني آخه وقتي زنگ زدن به مامانم ، مامانم گفت اگه اتفاق مهمي افتاده بيام بيمارستان اگه مهم نيست ولش كنيد
تو همون خواب خيلي گريه كردم ، گفتم اين مامان كه تو از پوست و گوشت و خونشي
با صداي گريه خودم بيدار شدم ، ديدم همه بالشم خيسه
اين چند شب اصلاً دلم نمي خواد بخوام كه دوباره از اين خوابا ببينم
خارج شده است

يك نفر ..... يك جايي..... تمام روياهاش لبخند توست و زماني كه به تو فكر مي‌كنه احساس مي‌كنه كه زندگي واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهايي كردي اين حقيقت رو به خاطر داشته باش يك نفر ..... يك جايي..... در حال فكر كردن به توست
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #1 : 19 مهر 1388,ساعت 08:49:32 »

مي دوني اتنا جون مرگ توي خواب يعني طولاني شدن عمر

درسته خواب وحشتناكي بود واقعا برات غصه خوردم چون خيلي دوستت دارم اما فكر مي كنم تو هر شب با پيش زمينه ديدن خواب هاي بد مي خوابي خوب ذهنت مثل كامپيوتر اونها رو جذب مي كنه

سعي كن قبل از خواب به چيزهاي خوب فكر كني به چيزهايي مثل روز قرارت با ارش به ديدن ارش به بودن با ارش

سعي كن فكرت به هر چيزي كه قرار بهت انرژي منفي مي ده نزديك هم نشي

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

ebham

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
شهرزاد*
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 159

تشكر
اهدا شده: 17
دريافت شده: 25

« پاسخ #2 : 19 مهر 1388,ساعت 12:06:03 »

موقع خواب آیت الکرسی و چهار قل بخون خیلی موثره  به چیزای خوب فکر کن خواب هات همه بخاطره خاطره مشوشیه که داری
یادت باشه که اونا فقط خوابن و آینده ممکنه خیلی روشن تر از اونی باشه که فکرشو میکنی
به چیزای خوب فکر کن البته شاید اگه زیاد به آرش فکر کنی دلتنگیت زیاد بشه و دوباره خواب آشفته ببینی در حد معمول فکر کن
ما میتونیم به خوابهامون هم مسلط شیم

ebham

خارج شده است

.
.
روزگاریست همه عرض بدن می خواهند همه از دوست فقط چشم و دهن می خواهند دیو هستند ولی مثل پری می پوشند گرگ هایی كه لباس پدری می پوشند آنچه دیدند به مقیاس نظر می سنجند عشق ها را همه با دور كمر می سنجند خوب طبیعیست كه یكروزه به پایان برسد عشق هایی كه سر پیچ خیابان برسد.
ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 19 مهر 1388,ساعت 15:52:40 »

بقيه دوستان حرفي ، سخني ، احياناً راهنمايي چيزي نداريد ؟
براي اون دنيا چي پيغام خاصي نمي خوايد بفرستيد ؟
خارج شده است

يك نفر ..... يك جايي..... تمام روياهاش لبخند توست و زماني كه به تو فكر مي‌كنه احساس مي‌كنه كه زندگي واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهايي كردي اين حقيقت رو به خاطر داشته باش يك نفر ..... يك جايي..... در حال فكر كردن به توست
شهرزاد*
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 19 مهر 1388,ساعت 16:20:19 »

چرا اون دنیا؟ مگه تو خوابهات سفر برون مرزی هم داری؟؟
خارج شده است

.
.
روزگاریست همه عرض بدن می خواهند همه از دوست فقط چشم و دهن می خواهند دیو هستند ولی مثل پری می پوشند گرگ هایی كه لباس پدری می پوشند آنچه دیدند به مقیاس نظر می سنجند عشق ها را همه با دور كمر می سنجند خوب طبیعیست كه یكروزه به پایان برسد عشق هایی كه سر پیچ خیابان برسد.
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 19 مهر 1388,ساعت 16:25:55 »

آتنا عزيزم عسلكم  بوسه

مي دوني با اين حرفات ادمو مي ترسوني مي دوني خيلي دوست دارم مراقب خودت باش خيلي

پس فردا منتظرتم  سکوت

مادر خوب سعي كن شبا سبك بخوري معده ات سبك باشي خوابهاي چرند نمي بيني  Cheesy 
خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #6 : 21 مهر 1388,ساعت 08:11:26 »

سلام  لبخند
ديدي نازي جون من گفتم يه چيزي ميشه هي شما گفتيد شبا شكمت سنگينه خوابهاي چرند مي بيني  پوزخند
من كه گفتم اعتقاد دارم اگه يكي از دستم دلگير بشه يه بلايي سرم مياد  بی تفاوت
اين آقا علي اكبر كه منو نبخشيد منم بلاش سرم اومد  :'(
ديشب كه داشتم بر مي گشتم خونه ، يه جناب موتورسواري قصد قاپيدن كيفمون رو داشت و يه چند صد متري ما رو با خودش رو زمين كشيد و برد بعد كه ماموران زحمت كش انتظامي سر رسيدن ما رو به امان خدا رها كرد و رفت  خونسرد
(ولي خودمونيما من چه سمجي بودم كيفمو ول نكردم اون بنده خدا هم سرش بي كلاه موند) Tongue

n@zi

خارج شده است

n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 21 مهر 1388,ساعت 08:47:19 »

مرسي اتنا جون

خيلي زرنگي خوشم اومد به تو ميگه شير نه ......

نه بد به دلت راه نده اينجا اگه دلگيري هم به وجود بياد زود حل ميشه به نفرين نمي كشه

ebham

خارج شده است

*elham*
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 308

تشكر
اهدا شده: 152
دريافت شده: 153

« پاسخ #8 : 21 مهر 1388,ساعت 08:54:25 »

خدا رو شكر, كه ختم به خير شده........
چون ما اينجا به دختر عاقلي مثل تو خيلي نياز داريم........
حرفهات رو معمولا ميخونم,كه هميشه خيلي منطقي حرف ميزني......
موفق باشي

ebham

خارج شده است

آرزوهاتو يه جايي يادداشت كن و يكي يكي از خدا بخواه,خدا يادش نميره , ولي تو يادت ميره كه اون چيزي كه الان داري,همون آرزوي ديروزيت بوده
آنجل
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 282

تشكر
اهدا شده: 73
دريافت شده: 162

« پاسخ #9 : 21 مهر 1388,ساعت 09:01:02 »

سلام آتنا جونم
گلم مواظب خودت باش... حالا خدارو شكر كه به خير گذشت ...
اينقدرم انرژي منفي واسه خودت نفرست... اينقد گفتي يه چيزي ميشه، آخرش اينجوري شد... فكراي خوب كن بذار اتفاقاي خوب بيفته.... مطمئن باش اينجا هم هيچ كسي كس ديگه رو نفرين نميكنه و ازش به دل نميگيره عزيزم...

ebham

خارج شده است

یک عمر
در انتظاری تا بیابی آن را که درکت کند
و تو را همان گونه که هستی بپذیرد.
وعاقبت
در می یابی که او از همان آغاز خودت بوده ای...
شهرزاد*
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 21 مهر 1388,ساعت 09:15:20 »

شب وقت خوابه  نه وقت فکر کردن و گریه کردن و ........ فقط چشمات و ببند و بخواب
البته میگن شب گوشت خوردن خوب نیست  حالا نمیدونم درسته یانه

ebham

خارج شده است

.
.
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #11 : 21 مهر 1388,ساعت 09:45:52 »

شهرزاد جون چه تصوير باحالي گذاشتي

خوشم اومد مرسي ازت

خارج شده است

ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 02 آبان 1388,ساعت 08:51:45 »

پريشب به جاي كابوس هاي تكراريم يه خواب خوب ديدم نميدونم تعبيرش چيه اگه ميدونيد بهم بگيد
خواب ديدم دارم ميرم يه مكان زيارتي ولي هيچ گنبد يا ضريحي نديدم فقط يه خيابون تنگ كه بهم مي گفتن واجبه كه براي رسيدن به اون مكان زيارتي بايد اين خيابون تنگ رو بدويي
همون طوري كه داشتم ميدويدم يه خانمي رو ديدم كه يه سطل آب دستش بود بهم گفت از اين آّب بخور ( نگفت آّب چيه ) ولي بهم گفت به حق حضرت ابوالفضل اين آّب رو بخور و حاجت دلت رو بگو ان شاالله كه خدا بهت ميده
بهش گفتم چه جوري بخورم ؟ گفت با دستت يه مشت آّب بردار
وقتي دستمو آوردم جلوي صورتم گفتم خدايا خودت به حق حضرت ابوالفضل باباي محدثه جون رو شفا بده ( محدثه جون دوستمه باباش سرطان خون داره ، الان تو بيمارستان بستريه)
آب رو كه خوردم بيدار شدم
خارج شده است

n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 02 آبان 1388,ساعت 08:58:42 »

واي اتنا تعبيرش مشخص ديگه

خيلي جالب بود باور كن خيلي تحت تاثير اين خوابت قرار گرفتم

مي دوني از همه بيشتر چي رو من تاثير گذاشت اين كه توي خواب هم به فكر خودت نبودي و اولين چيز شفاي يه دوست بوده

اميدوارم پدر اين دوست عزيزت هم زودتر شفا پيدا كنه

ebham

خارج شده است

امير مهدي
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 102

تشكر
اهدا شده: 31
دريافت شده: 44

« پاسخ #14 : 03 آبان 1388,ساعت 00:00:16 »

ابهام سلام
واي چه كابوس بدي ديدي منم چند وقت پيش اينجوري شده بودم اصلان نمي تونستم به خوابم . سعي كن ذهنتو مشغول كني من شبا قبل خواب ايه الكرسي مي خونم . و خواب دومت عالي بود انشا الله پدر دوستتم خوب شه

ebham

خارج شده است

به خاموشي ما منگر ماخود معدن رازيم
فلك بشكست بال ما وگرنه اهل پروازيم
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :