خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49105 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MichaelSig
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: خوشبختی  (دفعات بازدید: 6165 بار)
مهربان
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 214

تشكر
اهدا شده: 10
دريافت شده: 91

« : 29 مهر 1388,ساعت 17:37:02 »

خوشبختی

واقعاً خوشبختی چیست؟ كجا بایستی آن را یافت؟ خوشبخت كیست و علت خوشبخت بودنش چیست؟

شاید اگر كمی با خود صادق باشیم و به قولی چشم ها را بشوییم و به گونه ای دیگر بنگریم، خود را نیز خوشبخت و سعادتمند بدانیم چون خوشبخت بودن در واقع فقط
یك حس زیبا و دلنشین است.

پس فقط كافی است بخواهیم و سعی كنیم درك این حس زیبا را در خود شكوفا نماییم. خوب است بدانیم كه افراد خوشبخت، در واقع خود را عامل خوشبختی و سعادت شان می دانند زیرا خود را مستحق آن می دانند، چون آنها به خوبی به این امر واقف هستند كه انسان هرآنچه را كه اراده كند، می تواند به اذن الهی خلق كند. در واقع انسان- این موجود الهی و رحمانی- قادر است با قدرت فكر و اندیشه اش شرایط زندگی را به گونه ای كه خود می خواهد رقم زند، پس بیایید قبل از هرچیز، خود را دریابیم.

افراد خوشبخت به خوبی قادرند بین تنش و آرامش، بین آنچه كه دارند و آنچه كه طالب آن هستند و بین امكانات و تمایلات خود تعادل و توازن برقرار كنند. آنها نه تنها به سعادت و خوشبختی می اندیشند بلكه اصول صحیح و اساسی زندگی كردن را به خوبی می دانند و از لحظه لحظه زندگی خود لذت می برند و چون افرادی خوش بین هستند اغلب در زندگی شان شاهد اتفاقات خوب و زیبا می باشند.

ما هم می توانیم خوشبخت باشیم

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

*sara*, پناه, ebham, *elham*

خارج شده است

این دین ساده من است:

نیازی به مرجع تقلید ندارد. نیازی به فلسفه های بغرنج ندارد.
 دین من عقل من است و مرجع آن مهربانی.
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #1 : 30 مهر 1388,ساعت 08:41:55 »

آدمی اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودی موفق میگردد ولی او می خواهد خوشبخت تر از دیگران باشد و این مشكل است زیرا او دیگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور میکند

پناه, ebham, مهربان, *elham*

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
پناه
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 139

تشكر
اهدا شده: 92
دريافت شده: 63

« پاسخ #2 : 05 آبان 1388,ساعت 10:50:53 »

خوشبختی چیست؟
لکه سیاه دوردست های اندیشه های مریض ؟
یا.... نوری خیره کننده از موفقیت های افراد زیبانگر ؟

باور کنین هرجور که به خوشبختی نگاه کنیم .... همون طور هم بدستش میاریم.
با آرزوی خوشبختی برای همه دوستای گلم که سعی می کنین مثل من مثبت فکر کنین . سکوت

ebham

خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :