خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 50463 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: brrr
صفحه: [1] 2   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: سلام خسته نباشید  (دفعات بازدید: 9248 بار)
شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

تشكر
اهدا شده: 3
دريافت شده: 4

« : 03 آبان 1388,ساعت 13:42:06 »

من 28 سالمه دو دختر دوقلوی سه ساله دارم ، همسرم رو طی یه حادثهنامعلوم از دست دادم ، گر چه که با وجود اعتیاد ایشون به کرک بود و نبودشون برام فرقی نداشت  ، خانواده اش بعد از فوت همسرم بخاطر اینکه از دستم خلاص بشن شروع ب آزار و اذیت کردن ، پدر وماد خودم هم که باید تازه کمکشون هم میکردم چه برسه به سرباری> از خونه مادر شوهرم با اتمام حجت اینکه بعد یکسال اگر لایق بودم میام بچه هامو میبرم اگه نه برنمیگردم و اگه اونا بزرگ شدن و روزی دنبال هویتشون بودن بهشون همه رو توضیح خواهم داد که شما با من چیکار کردید که من ناچار شدم که از اینجا برم . حتی اجازه نمیدادن بچه هامو ببینم > میتونستم شکایت کنم ولی گفتم خودم باید کاری کنم که برای همیشه داشته باشمشون . روزی میرسه که شاید تو آسایش باشم خودخواهی اگه برم ببینمشون و دو هوا بشن .بالاخره بهد 9 ماه تونستم با تحمل سختی و ندیدن بچه ها که داشت هر روز داغون وداغونترم میکرد یه کار نیمه دولتی خودم رو چپوندم توش> وکیل گرفتم و عید نوروز 88 بچه هام رو با آرامش کامل در کنارم داشتم  هیچ کس کمکم نکرد، هیچ کس دلش برام نسوخت ، هیچ کس غم وجود منو با اینکه میدید آروم نکرد، خدا بود وبرام کافی بود ، حالا تنهایی و بی همدمی یکطرف ف بچه هایی که هر روز احساس میکنم به تنهایی از پس اون محبتی که باید داشته باشن بر نمییام طرف دیگه تمام وجودم میگه بچه هم یه پدر مسئول و مهربون میخوان ، عدذاب اینکه مجبورم همه مشکلاتم رو خودم به دوش بکشوم دیونهکننده است وضعیت مالی بدی ندارم شکر ولی کدوم محبت رو میشه به پول خرید و از دست نداد؟؟؟ اینبود تو سایت ایران زندگی ثبت نام کردم شایدیه همدم یه مسئولیت پذیر ، یه واقعا مرد پیدا کردم >ولی خودمو معطل کردم ، هر کسی کهپیدا میشد اگه طلاق گرفته بو نمیشد اطمینان کنی هر تجربه ای داشت رو تو پیادهمیکر و اگه مثه خودم همسر مرحوم بود یا بچه میخواست یا شغل نداشت یا تاقچه بالا میزاشت وووو... مجرداش که دنبال هوس بودن و متاهلاش که اگه وفا داربودن به همسرشون تقدیم میکردن ، خوب خوبه اشون  یا عرضه کار نداشت یا مگفت باید حقوقتو ال کنی وبل... خلاصه نمیدونم چیکار کنم ؟ دلم یه رفیق و یه همراه زندگی مخواد که بشه پدر بچه هامو اگه شرایط مطلوبی داشت بشه همه کس من ، که اگه فردا یه ماشینی بهم زدو مردم خیالم از بابت بچه هام راحت باشه که جاشون امنه ؟؟؟ لطفاراهنمایی......
خارج شده است
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426

« پاسخ #1 : 03 آبان 1388,ساعت 13:56:02 »

شايلي جان از خوندن سرنوشتت خيلي متاثر شدم خدا انشاالله دخترهاي گلتو برات نگه داره
از من به شما نصيحت زياد اميدوار نباش همسر خوبي توي اينترنت نصيبت بشه
الان من درست متوجه مشكلتون نشدم شما در حال حاضر دنبال همسر مناسب هستين؟كه بتونه جاي خالي پدر رو براي دختراتون بگيره؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

شایلی

خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 03 آبان 1388,ساعت 14:03:37 »

هم خیلی تنهام ، بیش از اونی که فکرشرو  بشه کرد ، هم دست تنهام مشکلاتم خیلی زیاده اپسشون  بسختی شایدم اصلا برنمیام ، بعدش بچه هام به جنس مخالف تمایل شدیدی نشون میدن نگرانم از خلاء کمبود پدر که تصورم اینه که شاید پدر بخوان نمیدونم ، من تو اینترنت دبال شوهر نیستم بلکه هر جایی که فکر میکردم شاید برچسبی بهم زده نمیشه اگه هم بزنن آبرویی حداقل تو فامیل نمیره اگه طرف ناتو از آب درآومد ببخشید مثه...بندازیشون دور .نه مجبور بشی مثه شوهر من تحمل کنی و آخرش بهت بگن اگه مادر بودی بچه هاتو یکسال ول نمیکردی بری دنبال ولگردی....نمیدونم کامل جواب دادم؟؟؟
خارج شده است
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 03 آبان 1388,ساعت 14:08:47 »

الان چند وقته شوهرتون فوت كردن؟
چند وقته دخترا رو اوردي پيش خودت؟
نمي دونم شايد من الان سرما خوردم سلولهلي مغزم كار نميكنه بازم متوجه نشدم شما نمي خواين ازدواج كنيد ؟
ميخواين با جنس مخالف ارتباط داشته باشين نه به صورت دائم اره؟
تو رو خدا ببخشيدا قصد جسارت ندارم

شایلی

خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 03 آبان 1388,ساعت 14:16:39 »

2 مرداد86 فوت کرد یکسال 87/01/18 بچه هام رو گذاشتم خونه اشون اومدم بیرون ( بعد فوت همسرم با اونا زندگی میکردم) 87/08/21 سر کار رفتم  چارشنبهسوری بچه هام رو توسط وکیل البته دادگاه نرفتیم وکیل تبرعی شرکت بود  پس گرفتم و ... دنبال شوهر دائم هستم ، البته بعد از یه دوره شناخت اگه با شوهرم بیشتر آشنا میشدم که گیوتین زیر گردنم نبود اعتیادشو شاید میفهمیدم یا حدال بچه دار نمیشدم شوهر داءم که من بهش تکیه کنم نه اون سنجاق من بشه ، خیلی خسته ام واقعا احتیاج به یه کم آرامش و دور بودن از مشکلات رو احساس میکنم  ناراحت نمیشم بپرسید میخوام نتیجه بگیرم
خارج شده است
شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 03 آبان 1388,ساعت 14:26:29 »

من منتظر پاسخ باشم؟؟؟
خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #6 : 03 آبان 1388,ساعت 14:33:14 »

خوب چرا با يكي از اقوام درميون نمي زاريد

مثلا يكي كه دوست باشه و بتونه كمك كنه و توي دوستان معرفيتون كنه

يكي كه بدرد زندگي بخوره اينطوري شكلي حل نميشه

ببخشيد جسارت منو شما داري توي دنياي مجازي دنبال يه مرد حقيقي مي گردي كه بتوني بهش تكيه كني فكر نمي كنم پيدا كني

تواين تالار دوست تا جايي كه بخواي هست اما براي پيدا كردن شوهر بايد از يه انسان حقيقي كمك بگيري

فاميل - دوستان - همكاران - آشنايان

بالاخره يكي كه بتونه واقعا براي كمك دست شما رو بگيره وجود داره

ebham, *sara*

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 03 آبان 1388,ساعت 14:35:16 »

ميدونم شايلي جان مشكلات زندگي خيلي سخته
ما كه كسي داره ساپورتمون ميكنه پدرمون در مياد
شما كه ديگه هيچي اونم با دو تا بچه
ولي سعي كن عجولانه تصميم نگيري عاقلانه تصميم بگير تا انشاالله زندگي بعديت توام با خوشبختي باشه
انتخاب همراه زندگي خيلي سخته.
خانوادت نمي توننن تو اين مشكلات كمكت كن
منظورم مالي نيست همدردي همفكري ..........
خارج شده است

شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 03 آبان 1388,ساعت 14:51:46 »

تقریبا کسی رو هنوز پیدا نکردم که خودشو بزاره جای من و درکم کنه و در نهایت مشورت کنم ، هر دفعه با عقل خودم جلو رفتم انگار کمترضرر کردم یا دست کم خودم کردم... اگه کسی بود که غصه ای نداشتم . تو این کره خاکی با وجود میلیونخا میلیون انسان من با کوچولوهای بیگناهم تنهام با یه توقع هرچند بزرگ یا کوچیک ، گاهی به خانواده ها نگاه میکنم میگم جای من کجای این دنیای قشنگه که میشه ازش خیلی خوب هم استفاده کرد... من برا تنهاییم میتونم دوست پسر انتخاب کنم یا چند صباحی خوش باشم ولی من الکی خوشبودن نمیخوام من دنبال کار اساسی هستم مثه شغلم که همیشه میگفم یا نمرم دنبالش یا اگه برم کاری پیدا میکنم که تو جامعه مخصوصا به خونواده شوهرم بگم اگه فاسد بودم دولت تاییدم نمیکرد و برا بچه هام ابرو بخرم که اگه باباشون فرضا کراکی بود منم مادرشون همیشه تا زنده ام هستم بالاسرشون ... اگه هم  دنبال کسی هستم بخاطر هوس نیست یه علم روحیه که باید با یه مرحم برطرف شه نه بیخیالش شد که آخرش به تند خویی وغیره تبدیل بشه و بشم یه الگوی بی ثبات بچه هام که هر روزشون  رو ایننطوری شکل بده نمیدونم تا چه حد تونستم انتقال بدم . راستش فامیلای خوبی ندارم همه اشون کاسه گدایی دستشونه واگه ببینن نداری روشنو میکنن اونور میگن پیف پیف... سال به ماه نمیبینیم همو خب خوبه اشون باهات گریه میکنه آب دستت نمیده ،بهرحال من دیگه خسته شدم از گشتن دنبال شوهر خوب که به قول شما... اگه راهی به نظرتون سازنده میاد بگید یه چیزی که فقط آرومم کنه ، اتفاقا نه دیپرسم نه ناراحت کل زندگیم تلاش کردم و دنبال چاره برا هر مشکلی که دیر یا زود خدارو شکر حل میکردم حالا ایندفعه شما کمکم کنید دوباره استارت بزنم باطری به باطری هم اشکالی نداره ... ممنون
خارج شده است
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 03 آبان 1388,ساعت 14:57:02 »

قربونت برم حرفات اشك ادمو در مياره
ولي به قول نازي جون مااينجا نمي تونيم برات شوهر پيدا كنيم كه نه شمار و ميشناسيم نه فرد مناسب باي شما
تنها كاري كه از دست ما برمياد احساس همدري باهاته
اگه ميومدي ميگفتي فلان مشكلو دارم با كارم يا همسرم ميتونستيم هر كسي يه نظري يه فكري يه ايده اي بهت بده
ولي بازم ناايمد نباش انشاالله كيس منطبق با خودتو پيدا ميكني و از اين درموندگي نجات پيدا ميكني
خارج شده است

n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 03 آبان 1388,ساعت 15:01:18 »

ببخشيد شايلي جان

يه سوال الان ما چه كمكي بايد به شما بكنيم ؟

بازم ببخشيد من نمي خوام بي ادب باشم قصد جسارت هم ندارم يعني براي شما خواستگار بفرستيم

منظورتون اينه ؟

اگه منظورت اينه فكر نمي كنم اينجا كسي بتونه اينكارو بكنه تنها اتفاقي كه مي افته يه عده ادم سودجو كه خدا رو شكر توي اين تالار تعدادشون انگشت شمار هم نيست ممكن از اين موقعيت شما سوءاستفاده كنند

ولي اگه دوست مي خواي براي درد دل همه بچه ها پايه و گوش و سنگ صبور

ولي فكر نمي كنم داشتن دوست توي زندگي واقعي جز تخليه حرفهاي نگفته كار ديگه اي براي شما بكنه

*sara*

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #11 : 03 آبان 1388,ساعت 15:17:37 »

راستش پاسخ اولتون رو که  خوندم از شما هم نا امید شدم احساس کردم که شما هم مثل همه فقط حرفای دلم رو شنیدید و بعدش یه آخی و بهد خدانگهدار ولی پاسخ بعدی یه جرقه زد تو دلم ، میخوام ببینم چند نف دارن به حرفام گوش میدن؟ برام مهمه... بعدش عجله ای واسه شوهر کردن ندارم اگه خدا بخواد پروانه روشونه آدم میشینه هر چی دنباش بری  ازت دور تر میشه ... این عقیده امه خدا بخواد و قسمت باشه جور میشه فقط من آدم یه خورده عجولم ، همینکه شاید چندتامون عقلامونو بریزیم رو هم که شاید به درد کوچولوهام بخوره برام کافیه و بتونم حرفامو به کسایی بزنم که ازم نخوان بعدش به عنوان ضعف استفاده کنن ... و شاید کمکهایی که بیخبرم...

*sara*

خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 03 آبان 1388,ساعت 15:20:11 »

اينجا بچه ها اكثرشون حرفاتو با جون دل گوش مي كنند

من خودم خيلي بچه هاي اينجا رو قبول دارم و خيلي باهاشون راحتم

شما هم امتحان كن همه بچه ها رو بعد از بينشون يكي دوتارو شايدم بيشتر به عنوان دوست انتخاب كن

حرف بزن سبك شي

ياد بگير مشكلات بزرگ تر از مشكل تو هم هست

دنيا خيلي قشنگ فقط بايد مهربون باشيم و همو دوست داشته باشيم مشكل خودش حل ميشه

*sara*

خارج شده است

*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 03 آبان 1388,ساعت 15:27:06 »

اره شايلي جون اگه جايي ديدي كسي به تاپيكي جواب نميده مفهومش اين نيست كه كسي نميخونه به خاطر اينكه كه شايد كسي جوابي براش نداشته باشه وگرنه همه بچه ها اينجا ميخوان به هم كمك كنن حتي اگه ناچيز باشه

شایلی

خارج شده است

شایلی
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 03 آبان 1388,ساعت 15:38:58 »

خدا حافظی کردم مثه اینکه ارسال نشد همه تون به خدا میسپرم تا بعد.....در گوشتونو بیارین ، ممنون .......بای

*sara*

خارج شده است
صفحه: [1] 2   بالا
چاپ صفحه
پرش به :