خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: 1 [2]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: بلد نيستم ارتباط برقرار كنم،please help me...  (دفعات بازدید: 12105 بار)
saharnaz
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 14

تشكر
اهدا شده: 3
دريافت شده: 0

« پاسخ #15 : 09 آبان 1388,ساعت 13:18:18 »

واقعا اوضاع روحيم به خاطر صحبتهاي ايشان به هم ريخته.
نمي دانم دفعه بعد كه ايشان را ديدم بايد چه برخوردي با ايشان داشته باشم...
الان زنگ زدم گفتم مي خوام اين هفته ببينمشون.
گفتن يه روز را برام خالي مي كنن.
نمي دانم اگه زنگ بزنه بگه فردا يا پس فردا چي بايد بگم،عصباني بودم زنگ زدم و مي خواستم بگم واقعا من را از ذهنشون پاك كنن...
تصميم گرفتم بهشون بگم من را از بين گزينه هاشون حذف كنن و از راه حذف گزينه به نتيجه برسن.
تا شايد يه خورده دلم خنك بشه....
واقعا مغزم از كار افتاده...
خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #16 : 09 آبان 1388,ساعت 13:28:21 »

يكي مي گفت يه جا يادداشت خواسته خودت رو و حسن هايي كه ايشون داره ببين مي ارزه شايد ارزش زير پا گذاشتن غرور رو داشته باشه

البته شايد

اين بستگي به خودت

ببن اينقدر دوسنش داري كه يكي از چندتا گزينه اش باشي و صبر كني (البته من وجود گزينه هاي ديگه هم يكم مشكوكم)

البته طبق صحبت هات داري و ايشون همه طبق حرفاي شما من به اين نتيجه رسيدم داره

پس روزي كه قرار مي زاري اجازه بده اون صحبت كنه و شما فقط شنونده باش

موفق باشي

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

saharnaz

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #17 : 09 آبان 1388,ساعت 13:29:55 »

به نظرم تعاملتون خوب بوده ولی خیلی بهتر بود که از خواستگاراتون براشون نمی گفتین، البته ایشون هم بهتر بود که نمی گفتن ....
چون اگه قضیتون جور بشه، ناخودآگاه در ذهنتون به مقایسه خودتون و کسایی که ایشون ازشون خواستگاری کرده، خواهید پرداخت و البته ایشون هم همین طور ....
ولی خب گذشته دیگه ....

اما همون طور که به ایشون هم گفتین، در مورد خواستگارای دیگتون هم فکر کنید و اگر ایشون هم درخواستشون رو رسمی تر از پیش عنوان کردن، شما می تونید ازشون بخواید که بیشتر باهشون آشنا بشین تا بتونید تصمیم صحیح بگیرید .

یا می تونید اگر دوباره بحثی پیش اومد، بهشون بگید که اونقدر که با خواستگارای دیگتون آشنا شدین، با ایشون آشنا نیستین و اگه پیشنهاد ایشون جدی هست ، باید باهشون بیشتر آشنا بشید تا بتونید درست تصمیم بگیرید ...

عزیزم سعی کن روی اعصابت بیشتر مسلط باشی و راه برگشت رو باز بذاری، حتما و حتما در مورد هر حرفی که می خوای بزنی قبلش خوب فکر کن،ما هیچ کدوم فکر نمی کنیم حالت بدی بین شما پیش اومده باشه که شما فکر می کنید که مثل اینه که شما ازش خواستگاری کردین، به نظر من که این طور نبوده و شما ذهنتون رو بی جهت این طور درگیر کردین و ناراحت شدین ...

موفق باشید .
خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 125

تشكر
اهدا شده: 75
دريافت شده: 45

« پاسخ #18 : 09 آبان 1388,ساعت 13:37:01 »

به نظر من شما بلدی ارتباط برقرار کنی ! و این غروری که ازش میگی زاییده ی ذهنته ! شما یه رابطه کاملا عادی با هم دارین . با

تمرکز بیشتر راجع به شرایطتون یه جواب بله یا نه باقی مونده! موفق باشید.
خارج شده است

زخمی تر از همیشه از درد دل سپردن   سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #19 : 09 آبان 1388,ساعت 13:41:01 »

شديدا با نيلو موافقم

غروري منم نديدم

نیلو

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
saharnaz
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #20 : 09 آبان 1388,ساعت 15:47:13 »

واقعا غرور هستش...
وقتي من گفتم غرورم الان زير پام هستش، ايشان گفتن فكر كردين براي من كجاست؟من هم گذاشتم زير پام و...
در مورد اون 3 مورد ديگه بايد بگم، گفتن هنوز جدي بهشون فكر نكردن و هنوز كار به خواستگاري نرسيده،چون اون ها را دوستان و اشناهاشون به ايشان معرفي كردن...
آخر صحبتاشون گفتم شما با اين حرفاتون مي خواهيد نظر من را عوض كنين، گفتن دقيقا همين طور هستش.
گفتم يعني درست همون كاري كه من قبلا مي كردم...
بعد گفتن راستش را بخواهيد من هنوز نيمه گم شده ام را پيدا نكردم... و اين كه نمي دانن واقعا چي مي خوان.
خواهش ميكنم راهنماييم كنين كه در جواب چي بگ...
خارج شده است
دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #21 : 09 آبان 1388,ساعت 15:56:58 »

سحرناز جان این که شما می پرسید که چی بگید ، ما فقط نظر خودمون رو میگیم ولی شما باید شرایطی رو که می خوای در اون حرفی بزنی و موارد دیگه رو در نظر بگیری، چون ما نه شما و نه ایشون رو به خوبی نمی شناسیم ...

ولی به نظر من شما می تونید به ایشون بگید :

پس شما اول ببینید چی می خواید، بعد اگر با فردی رو به رو شدین که فکر کردین می تونه نیمه گمشدتون باشه باب آشنایی رو باز کنید و بعد از آشنایی ببینید آیا درست فکر می کردید یا نه ، اگر به این نتیجه رسیدین که درست فکر می کردین، می تونید ازشون خواستگاری کنید.......
بعدش ممکنه، ازتون بخوان که بیشتر باهتون آشنا بشن ..
« آخرين ويرايش: 09 آبان 1388,ساعت 15:59:38 توسط دریا » خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 125

تشكر
اهدا شده: 75
دريافت شده: 45

« پاسخ #22 : 09 آبان 1388,ساعت 15:57:43 »

سحرناز جون بهش بگو فکراشو بکنه و تصمیم قطعیشو بگیره تا اگر انتخابش شما بودی بشینی فکراتو بکنی و جوابشو بدی. موضوع

اونقدرها که فکر میکنی پیچیده نیست عزیزم .
خارج شده است

زخمی تر از همیشه از درد دل سپردن   سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #23 : 09 آبان 1388,ساعت 16:04:15 »

نگاه كم عزيزم من از حرفات به اين نتيجه رسيدم شما هنوز تكليفت با خودت مشخص نيست

يعني نمي دوني مي خواي يا نه ؟

نگاه دو نفريد همديگرو يا دوست داريد يا نداريد اگه دوست داريد براي رسيدن بهم بايد روي بعضي چيزها چشم هاتون رو ببنيدي اوليش غرور

يعني اينكه غرورم رو گذاشتم زير پام براي بيان دوست داشتن خنده دار

اين كه گفته نيمه گمشده ام رو پيدا نكردم يعني هنوز نتونسته روي شما شناختي رو پيدا كنه ببينه مكملش هستي يا نه ؟ اين به اين معني نيست كه شما مكملش نيستي

بايد بهم ثابت كنيم يه قدم شما برو جلو منتظر يك قذم از ايشون بشو

نه اينكه اين ياد جلو شما وايستي عقب يا عقب نشيني كني منتظر شي همه قدم ها رو اون بياد
خارج شده است

saharnaz
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #24 : 09 آبان 1388,ساعت 18:08:07 »

تصميم خودم را گرفتم.چون واقعا بهم برخورده!من با اين همه خواستگار تا حالا اين قدر تحقير نشده بودم!
نمي توانم ديگه باهاشون چشم تو چشم بشم.
مي خوام بگم من را از بين گزينه هاشون حذف كنن.(چون تحمل اين همه توهين و حقارت را ندارم)!
ميگم ماشاالله براي شما دختر كم نيست، با هر رشته و ميزان تحصيلاتي...مي تونين يكي هم رشته ي من خيلي راحت جايگزين كنين!
(آخه مي گفتن رشته گزينه هاشون مكانيك،داروسازي و مديريت و برق هستش، پرسيد مي دو ني برقيه كيه! گفتم نه! گفتن خوب تويي ديگه!(خودمونيم عجب مناظره اي راه انداختم!گفتم...گفت...))
آخه چيز ديگه اي به ذهنم نمي رسه كه بهشون بگم...
خانم ها تو اين چيزها واردترن! ميشه يه چيزي بهم ياد بدين كه (خيلي ببخشيدا)حسابي بسوزونمش و دلم خنك بشه، تا ديگه (باز هم معذرت)از اين غلط ها نكنن!
يه چيز ديگه هم هست! من باعث شدم ايشان همه ي اين حرف ها را زدن، گفته بودم كه اين قدر رومون به روي هم باز نشده بود،اگه من بهشون نمي گفتم كه چرا از دستم ناراحتين؟!اين بحث ها پيش نمي آمد!
لطفا كمكم كنين...
چون تا چند ساعت ديگه امكان داره باهاشون تماس بگيرم و هر چي فحش بلدم و بلد نيستم نثارشون كنم!
خارج شده است
Kourosh
کوروش
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 148

تشكر
اهدا شده: 195
دريافت شده: 125

« پاسخ #25 : 09 آبان 1388,ساعت 21:16:08 »

خانم ها تو اين چيزها واردترن! ميشه يه چيزي بهم ياد بدين كه (خيلي ببخشيدا)حسابي بسوزونمش و دلم خنك بشه، تا ديگه (باز هم معذرت)از اين غلط ها نكنن!

به این دلیل که بهتون برخورده؟؟؟  متعجب  با کار شما که خیلی زودتر به ایشون برخورده! ایشون هم حق داره شما رو بسوزونه دیگه؟ این حرفشون رو بزارین به حساب همین. با توجه به حرف های خودتون اشتباهات شما به مراتب بیشترن...

تفریبا مطمئنم که ایشون موضوع دخترای پیشنهادی دیگه رو به عنوان واکنش به صحبت شما در مورد بقیه خواستگار ها مطرح کردن...

نقل قول
مي خوام بگم من را از بين گزينه هاشون حذف كنن.(چون تحمل اين همه توهين و حقارت را ندارم)!

این که ایشون حرفی در مورد بقیه دخترا زدن توهین و حقارته برای شما ولی اینکه شما هم زمان داری با 3-4 نفر برای ازدواج آشنا میشی اصلا مهم نیست؟؟ و از اون بدتر میای به این آقا می گی و در این مورد باهاش صحبت می کنی!!!

نقل قول
آخه چيز ديگه اي به ذهنم نمي رسه كه بهشون بگم...

پس کاری انجام ندین...

saharnaz

خارج شده است

یه زخم تازه کم دارم، برای باور پاییز...
saharnaz
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #26 : 10 آبان 1388,ساعت 07:32:54 »

من تا حالا به عمرم فقط با 2تا از خواستگارام حرف زدم. بقيه رو همين طوري و نديده به بهانه هاي مختلف اما واقعا الكي رد كردم.
چون واقعا هيچ هدفي از ازدواج نداشتم و نمي دانستم دنبال چي مي گردم.پس جناب آقاي كوروش لطفا بيخودي تحمت نزنين.(البته اين آقا هم مثل من به گفته ي خودشان نمي دانن چي مي خوان!).
تازه اگه يه چيز بگم كه از تعجب شاخ در ميارين!
از دليل انتخابشون كه پرسيدم گفتن يكي از همكارا (كه من و ايشان با هم تو يه دانشگاه درس مي خوانديم)،به ايشان پيشنهاد دادن من را انتخاب كنن!گفتن اگه بين من و همسرشان قرار بود يه نفر را انتخاب كنن،من را انتخاب مي كردن!!!!!!!كه اون موقع من زدم تو سرم كه عجب گيري افتادم!!!!!!!!كاش پام مي شكست و اينجا نمي آمدم.اي كاش مي مردم و اين حرف ها را نمي شنيدم.
به يه نتيجه ي جديد اما خيلي بيخود رسيدم و اون هم اينه كه ادم نبايد زيادي خوب باشه! يا اگه خوبه يه جور وانمود كنه كه نه بابا اين خبرها هم نيست...
به قول شاعر : نيكي از حد بگذرد/جاهل خيال بد كند(البته بلانسبت اين آقا كه واقعا نمي دانم جاهل هستن يانه!)
خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #27 : 10 آبان 1388,ساعت 08:54:01 »

شهرناز جون بي رودربايستي يه سوال

شما اين آقا رو دوست داري يا نه ؟
خارج شده است

saharnaz
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #28 : 10 آبان 1388,ساعت 09:55:23 »

شهرناز جون بي رودربايستي يه سوال

شما اين آقا رو دوست داري يا نه ؟
خودم هم نمي دانم.آخه علاقه در اثر شناخت به وجود مياد و من خيلي نسبت به ايشان شناخت ندارم.فقط از شخصيتشان خوشم اومده.همين!
خارج شده است
Kourosh
کوروش
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 148

تشكر
اهدا شده: 195
دريافت شده: 125

« پاسخ #29 : 10 آبان 1388,ساعت 15:12:10 »

من تا حالا به عمرم فقط با 2تا از خواستگارام حرف زدم. بقيه رو همين طوري و نديده به بهانه هاي مختلف اما واقعا الكي رد كردم.
چون واقعا هيچ هدفي از ازدواج نداشتم و نمي دانستم دنبال چي مي گردم.پس جناب آقاي كوروش لطفا بيخودي تحمت نزنين.(البته اين آقا هم مثل من به گفته ي خودشان نمي دانن چي مي خوان!).

عذر می خوام، برداشتم از نوشته های خودتون بود.   سکوت سکوت سکوت

فک  کنم زمان مشکلات رو حل کنه + 
عزیزم سعی کن روی اعصابت بیشتر مسلط باشی و راه برگشت رو باز بذاری، حتما و حتما در مورد هر حرفی که می خوای بزنی قبلش خوب فکر کن،

خارج شده است

یه زخم تازه کم دارم، برای باور پاییز...
صفحه: 1 [2]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :