خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: 1 [2] 3 4 ... 7   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: من در سرگردانی هستم - اگر همسر دوم باشم گناهکارم؟  (دفعات بازدید: 41492 بار)
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #15 : 11 آبان 1388,ساعت 11:47:47 »

آقا حامد من نظر رو گفتم چرا دعوام مي كنيد  :'(

عزيزم خانم گلم بهت گفتم زن دوم بودن اصلا جالب نيست

فكر كن شما مي توني موقعيت هاي عالي داشته باشي ميگي شكست رو تجربه كردي از نظر عاطفي داراي يه خلائي بودي يكي پيدا شده اين خلاء رو پر كرده ولي مطمئن باش اون يك نفر اگر مي تونست براي هميشه پشتيبان باشه زن اولش كه به قول بچه ها همون زن اولش رو كه اين همه سال در كنارش بود مي چسبيد نه شما .....

از ديد من اين اقا فقط مي خواد چند روزي رو در كنار شما خوش بگذرونه و اصرارش هم براي همينه

اين كه اون اصرار كرده براي ادامه شما مخالفت كردي دليلي براي ادامه نيست

تو هر زمان كه بخواي مي توني تمومش كني و در اون صورت كه مي توني افراد جديد كه مناسب تو هستند رو پيدا كني

ولي در مجموع صلاح مملكت خويش خسروان دانند  لبخند

موفق باشي و از انتخابت پشيمون نشي  چشمک

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
vulture
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 30

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #16 : 11 آبان 1388,ساعت 11:51:24 »

بله تمام مدت این 2 سال ما با هم در رابطه جنسی بوده ایم.
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 368

تشكر
اهدا شده: 86
دريافت شده: 227

« پاسخ #17 : 11 آبان 1388,ساعت 12:38:26 »

سلام..
عجب داستانی..
رابطه جنسی!!!! عجب رابطه مقدس و پر احساسی...
من اول باید جواب عنوان تاپیک رو بدم :
اگر همسر دوم باشم گناهکارم؟؟ خیر گناهکار نیستی !!!   اگر با یه مرد 50 ساله زن و بچه دار رابطه جنسی داشته باشی گناهکاری..
گناه رو قبلا انجام دادی خانوم.. دیگه به بعدش فکر نکن...
چه احساسی میتونی داشته باشی که دوسال فقط مثل یه عروسک به هر شکلی پیشش خوابییدی؟؟؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

قوی سفید, انسیه, ماریلا, tata, n@zi, *sara*, Kourosh

خارج شده است

ترجیح میدهم در خیابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اینکه به مسجد بروم و به کفش هایم فکر کنم!
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 125

تشكر
اهدا شده: 75
دريافت شده: 45

« پاسخ #18 : 11 آبان 1388,ساعت 12:47:24 »

دوست خوبم شما قبلا ازدواج نا موفق داشتید؟
خارج شده است

زخمی تر از همیشه از درد دل سپردن   سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن
vulture
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #19 : 11 آبان 1388,ساعت 12:53:03 »

میشه به جای سرزنش مرا راهنمایی کنید.همه چیز با یک اتفاق شروع شد و ایشان بود که مرا به این راه کشاند.گذشته از اون مگه من به این آقا پیشنهاد دوستی دادم یا براش دام پهن کردم؟ .همه وجودمو براش گذاشتم .هر روز مثل شمع آب شدم .حالا من باید سرزنش بشم.شما مردها بد نیست کمی هم با کفش ما زنها راه برید.شما را به خدا به جای شماتت منو راهنمایی کنید.بله من قبلا در یک رابطه ناموفق بوده ام
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #20 : 11 آبان 1388,ساعت 12:55:04 »

دوست خوبم شما قبلا ازدواج نا موفق داشتید؟
نیلو جان اگه داشت میگفت ...
خواهشا دنبال ریشه یابی نباشید..
مسائلی از این قبیل ریشه یابی نمیخواد ..
باید ریشه این مسئله رو در عزت نفس دید.. اگه قرار بود دو سال فقط س.ک.س داشته باشید...
چرا یه مرد 50 ساله  زن و بچه دار رو انتخاب کردی..؟؟؟
پسر مجرد که فراوونه الحمدالله همه هم پایه اینکارا؟؟ اونجا رابطتتون احساسی میشد یه چیزی اما اینجا شما با یه گناه بزرگ داری گناه بزرگ تری رو رقم میزنی..
خانومه محترم:
دست بکش
به خودت بیا
محکم باش
نفس عماره اون نامرد رو بشکن
 لگد ماله هرزگیه یه نامرد پیر نشو...

انسیه, ماریلا, n@zi, Kourosh

خارج شده است

ترجیح میدهم در خیابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اینکه به مسجد بروم و به کفش هایم فکر کنم!
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #21 : 11 آبان 1388,ساعت 13:00:30 »

میشه به جای سرزنش مرا راهنمایی کنید.همه چیز با یک اتفاق شروع شد و ایشان بود که مرا به این راه کشاند.گذشته از اون مگه من به این آقا پیشنهاد دوستی دادم یا براش دام پهن کردم؟ .همه وجودمو براش گذاشتم .هر روز مثل شمع آب شدم .حالا من باید سرزنش بشم.شما مردها بد نیست کمی هم با کفش ما زنها راه برید.شما را به خدا به جای شماتت منو راهنمایی کنید.بله من قبلا در یک رابطه ناموفق بوده ام
خانومه عزیز..
بعضی جاها نیاز به راهنمایی هست برای یه انتخاب درست..
بعضی جاها نیاز به سرزنش هست ..
شما زمانی که اون آقا بهتون برای اولین بار پیشنهاد یه رابطه داد که اینجا مشورت نکردید تا راهنمایی بشید..
شما خودتونو دو سال در اختیار یه مرده زن دار گذاشتید و باید سرزنش بشید..
 چرا انتظار راهنمایی داری؟
باید سرزنش بشی باید بدونی گناه کردی.. باید بدونی نباید ادامش بدی..
ارش شما بیشتر از ده دقیقه هستش ... اینو بدون!

قوی سفید, n@zi, Kourosh, *sara*

خارج شده است

n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #22 : 11 آبان 1388,ساعت 13:02:12 »

من فكر مي كنم دچار يه عذاب وجدان شدي و تمام تقصير ها رو انداختي گردن اون آقا

ببين خانمي شما اگه نمي خواستي مي تونستي از همون اول جلوي اين كارو بگيري نه اينكه تا گردن توش فرو بري حالا بياي بگي چكار كنم

كارت از اول از پايه اشتباه بود

درست پيشنهاد دهنده اون اقا ولي گناه تو كه پذيرفتي بيشتر و سنگين تر

با جناب ديابلو موافقم

دست بکش
به خودت بیا
محکم باش
نفس عماره اون نامرد رو بشکن
 لگد ماله هرزگیه یه نامرد پیر نشو...

خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #23 : 11 آبان 1388,ساعت 13:03:48 »

جناب دیابلو من میخواستم ببینم ایشون به عنوان یه دختر رابطه برقرار کرده یا به عنوان یه زن مطلقه! که البته در مورد وارد شدن به زندگی اون مرد هیچ فرقی نمیکنه اما برای شخصیت خود این خانم فرق میکنه! این خانم وقتی خودش یه رابطه ناموفق داشته اصولا گول نخورده و به دام نیفتاده بلکه با خواست خودش وارد این ماجرا شده که حق این کارو نداشته. خانم عزیز خودت رو نجات بده و از زندگی اون زن و دوتا بچه بیرون بیا.
خارج شده است

n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #24 : 11 آبان 1388,ساعت 13:06:26 »

در ضمن vulture  شما يه دور اگه حرفهاي جناب ديابلو رو مرور كني و با خودت تكرار كني همين الان از اين راهي كه رفتي بر مي گردي

حرفهاشون منطقي و عاقلانه است

*sara*

خارج شده است

vulture
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #25 : 11 آبان 1388,ساعت 13:12:18 »

از کجا میدونید که اون در آینده با من ازدواج نمیکنه و منو رها میکنه وفقط قصدش سواستفاده بوده؟ من در دفتر این آقا کار میکردم که ایشان یکبار مرا بوسید .من کیفمو برداشتم و از دفتر بیرون رفتم.هی زنگ زد که من اشتباه کردم برگرد اینطوری من زیر سوال میرم قسم میخورم که کاری باهات دیگه نداشته باشم.ولی بازو باز تکرار کرد .هر بار بیرون رفتم دوباره قسم خوردو مرا برگردوند .و کم کم من هم بهش دلباختم.وگرنه من با رابطه جنسی قبل از ازدواج مخالف بودم چون قبلا فریب دوست پسر نامردمو خورده بودم.که با قول ازدواج به من تجاوز کرد.وبعد هم گفت که شرایط ازدواج نداره .
خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #26 : 11 آبان 1388,ساعت 13:17:38 »

از کجا میدونید که اون در آینده با من ازدواج نمیکنه و منو رها میکنه وفقط قصدش سواستفاده بوده؟ من در دفتر این آقا کار میکردم که ایشان یکبار مرا بوسید .من کیفمو برداشتم و از دفتر بیرون رفتم.هی زنگ زد که من اشتباه کردم برگرد اینطوری من زیر سوال میرم قسم میخورم که کاری باهات دیگه نداشته باشم.ولی بازو باز تکرار کرد .هر بار بیرون رفتم دوباره قسم خوردو مرا برگردوند .و کم کم من هم بهش دلباختم.وگرنه من با رابطه جنسی قبل از ازدواج مخالف بودم چون قبلا فریب دوست پسر نامردمو خورده بودم.که با قول ازدواج به من تجاوز کرد.وبعد هم گفت که شرایط ازدواج نداره .

متعجب

فكر نمي كني اين رفتن و اومدن شما به معني راضي بودن شما از ابندا بوده ؟

ببين خانمي شما از ابتدا چراغ سبز رو نشون دادي كه اجازه بوسيدن به خودش داده غير از اين

و گرنه خيلي راحت از همون اول مي تونستي جلوي اين كارو بگيري پس نگو شروع كننده و مصر براي ادامه ايشون بوده

ماریلا, *sara*

خارج شده است

***sahar***
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 20

تشكر
اهدا شده: 8
دريافت شده: 11

« پاسخ #27 : 11 آبان 1388,ساعت 13:18:15 »

من واقعا به او علاقه مندم .واز ترس رسوایی میخواهم این رابطه رسمی شود.شما میگویید غیررسمی در رابطه ای بودن بهتر از رسمی کردن انست؟اگر ایشان با من ازدواج نکند من نابود خواهم شد.شما را به خدا یکی هم به من فکر کند.چه کنم تا با من ازدواج کند/؟. البته او بارها گفته که این رابطه ته ندارد ومن نباید دلبسته او شوم.

دوست عزیز این آقا به چه زبونی باید بگه که در آینده قصد ازدواج با شما رو نداره ؟؟ اگه نمیخواد شما بهش دلبسته بشید و باهاش

باشید پس قصد و نیتش چیه ؟؟
خارج شده است
vulture
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #28 : 11 آبان 1388,ساعت 13:21:26 »

آقای دیابلو با احترام به نظر شما و دوستان باید بگم من چند ماه پیش از این رابطه بیرون اومدم اما هچکدوم از ما نتونستیم این دوری رو تحمل کنیم وبه سمت هم برگشتیم.این آقا در مدت یکماهی که از هم دور بودیم 7کیلو لاغر شده بود.من واقعا مطمئن نیستم که او منو ترک میکنه.نظر شما چیه؟
خارج شده است
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #29 : 11 آبان 1388,ساعت 13:24:32 »

شما داری یه زندگی رو از هم میپاشی بهتره کمی خوددار باشی . و خودتو از این رابطه بیرون بکشی. یه کم پا روی دلت بذار و به اون

زن و بچه های بیگناهش فکر کن.

ماریلا

خارج شده است

صفحه: 1 [2] 3 4 ... 7   بالا
چاپ صفحه
پرش به :