خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 49105 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MichaelSig
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: نميتونم ارتباط برقرار کنم  (دفعات بازدید: 6506 بار)
shahabe83
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 56

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 6

« : 11 آبان 1388,ساعت 21:49:17 »

سلام دوستان. من 21 سالمه و دانشجو هستم. آدم منزوي نبودم و نيستم. دوست و رفيقم زياد دارم ولي وقتي ميخوام براي اولين بار با يه نفر ارتباط برقرار کنم انگار دارم با عزرائيل دست وپنجه نرم مي کنم. وقتي ميخوام واسه يه کاري با يه نفر اولين بار تلفني حرف بزنم قلبم مياد تو دهنم. حتي کسايي رو که ميدونم دوس دارن باهام رابطه داشته باشن رو نميتونم قدم اول رو واسه آشنايي باهاشون بردارم. کم کم دارم به اين نتيجه ميرسم که يه مشکلي پيدا کردم. با اين وضع دارم خيلي از موقعيتهامو از دست ميدم. اما جالب اينجاس اگر با کسي ارتباط برقرار کنم خيلي زود صميمي ميشم و اونقدر گرم که طرف از دوستي با من لذت ميبره. اما مشکلم تو برداشتن قدم اوله. نميدونم اين ترس لعنتي بخاطر چيه. جايي رو واسه بيان کردنش نداشتم واسه همين مثه هميشه اومد اينجا. اميدوارم کمکم کنيد
خارج شده است
n@zi
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 570

تشكر
اهدا شده: 175
دريافت شده: 253

« پاسخ #1 : 12 آبان 1388,ساعت 10:17:26 »

مي دوني آقا شهاب همه تا حدي مثل شما هستد (البته نه همه ولي اكثرا)

خود من براي باراول با هر ك مي خوام صحبت كنم دچار مشكل مي شدم اما حالا يه راه حل جديد پيدا كردم قبلش با خودم شروع به صحبت مي كنم توي ذهنم اون رو دقيقا روبرو تجسم مي كنم باهاش شروع به بحث مي كنم گهگداري حتي باهاش شوخي مي كنم و مي خندم (البته اين كارها رو جايي انجام مي دم كه كسي نباشه)

بعد اين تجسم به من كمك مي كنه تا در مقابل طرف خيلي دست و پامو گم نكنم و راحت باهاش ارتباط برقرار كنم

يه بار تمرين كن

ولي مطمئن باش هيچ مشكلي نداري و همه تا حدي اين حس رو دارند
خارج شده است

هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد
shahabe83
Jr. Member
**
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 56

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 6

« پاسخ #2 : 13 آبان 1388,ساعت 00:20:20 »

نه همه ندارن. من خيليا رو ميبينم که به محض ورودشون به يه جمع جديد خيلي راحت با همه ارتباط برقرار ميکنن. ميدونم اين حس کمش طبيعيه اما من از حد گذشته. خيلي کلافه م
خارج شده است
god_reward
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 9

تشكر
اهدا شده: 2
دريافت شده: 2

« پاسخ #3 : 13 آبان 1388,ساعت 20:09:05 »

آقا شهاب من هم دقیقا مثل شما بودم ... الان کمی بهتر شدم ... فکر می کنم به خاطر خجالتی بودن یا  ضعف اعتماد بنفس باشه
خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :