خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22736 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SonyaSiede
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: عوارض سکس چت  (دفعات بازدید: 13413 بار)
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 39

تشكر
اهدا شده: 4
دريافت شده: 10

« : 12 آبان 1388,ساعت 13:32:40 »

دوستان من مدتیه با اون کسی که قصد ازدواج با هم رو داریم سکس چت می کنم. البته نامزد نیستیم و رابطه ما فراتر از لمس دست و بوسه بر گونه نرفته! عوارض سکس چت چیه؟ این کار چقدر مردوده ؟" هم از نظر اخلاقی و هم از نظر علمی"
آیا بعدا عوارضش رو در زندگی مشترک نشون می ده؟
خارج شده است
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #1 : 12 آبان 1388,ساعت 17:02:45 »

نظر دوستان چیه؟
خارج شده است
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 125

تشكر
اهدا شده: 75
دريافت شده: 45

« پاسخ #2 : 13 آبان 1388,ساعت 08:27:54 »

خوب اگه قراره ازدواج کنید سکس چت چیه دیگه؟! به نظر من اینکار لذت یه سکس واقعی بعد از ازدواج رو کم میکنه !

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

*sara*

خارج شده است

زخمی تر از همیشه از درد دل سپردن   سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن
*sara*
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426

« پاسخ #3 : 13 آبان 1388,ساعت 08:45:48 »

سلام
اولا اين كار بر روح و روان ادم تاثير ميزاره
در ضمن ميتونه نظر شخص رو در مورد طرف مقابل عوض كنه
شما اگه واقعا" قصد ازدواج دارين در پي راست و ريست كردن كارهاي ازدواجتون باشين
خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 13 آبان 1388,ساعت 22:03:57 »

منظورتون  از اینکه نظر شخص در مورد طرف مقابل عوض می شه چیه؟
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 368

تشكر
اهدا شده: 86
دريافت شده: 227

« پاسخ #5 : 13 آبان 1388,ساعت 22:17:03 »

ببین دوست عزیز ..
به نظر من مسئله س.ک.س درحالت کلی بسیار جذاب هستش و تنوع در آن همیشه لذت بخشه..
کاری که شما می کنی یکی از انواع روش های سکس هستش و جدیدا باب شده و در اروپا و همین ایران طرفدارای خاصه خودشو داره..
وقتی شما از این مسئله لذت ببری .. ادامش میدی و وقتی ادامه بدی ممکنه برات عادت بشه و وقتی برات عادت شد حتی شاید در حالی که ازدواج هم کرده باشی ممکنه بازم برای اینکار وسوسه بشی..
بنابراین من نمیگمتکرار کن یا نه دست خودته!
اما طوری باهاش رفتار کن که برات یه عادت نشه...
ضمن اینکه داری با کسی این کارو انجام میدی که قراره همسر آیندت باشه و این در مورد اونم صادقه..
در ضمن ممکنه بعد ازدواجتون ذهنت همیشه درگیر باشه که مثلا همسر من نکنه خدای ناکرده غیر من با کسی هم اینکارو کرده باشه !!
یا نکنه الان دوباره بره به سمتش !!  و هزاران سوال از این قبیل به ذهنت میاد که آزارت میده.

*sara*

خارج شده است

ترجیح میدهم در خیابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اینکه به مسجد بروم و به کفش هایم فکر کنم!
tata
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 273

تشكر
اهدا شده: 65
دريافت شده: 102

« پاسخ #6 : 14 آبان 1388,ساعت 08:56:06 »

سكس چت ديگه چيه ؟ ميشه بگيد ما هم بفهميم در چه موردي حرف ميزنيد ؟
خارج شده است
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 14 آبان 1388,ساعت 19:17:47 »

ببین دوست عزیز ..
به نظر من مسئله س.ک.س درحالت کلی بسیار جذاب هستش و تنوع در آن همیشه لذت بخشه..
کاری که شما می کنی یکی از انواع روش های سکس هستش و جدیدا باب شده و در اروپا و همین ایران طرفدارای خاصه خودشو داره..
وقتی شما از این مسئله لذت ببری .. ادامش میدی و وقتی ادامه بدی ممکنه برات عادت بشه و وقتی برات عادت شد حتی شاید در حالی که ازدواج هم کرده باشی ممکنه بازم برای اینکار وسوسه بشی..
بنابراین من نمیگمتکرار کن یا نه دست خودته!
اما طوری باهاش رفتار کن که برات یه عادت نشه...
ضمن اینکه داری با کسی این کارو انجام میدی که قراره همسر آیندت باشه و این در مورد اونم صادقه..
در ضمن ممکنه بعد ازدواجتون ذهنت همیشه درگیر باشه که مثلا همسر من نکنه خدای ناکرده غیر من با کسی هم اینکارو کرده باشه !!
یا نکنه الان دوباره بره به سمتش !!  و هزاران سوال از این قبیل به ذهنت میاد که آزارت میده.

من نمی خوام دیگه این کار رو انجام بدم ولی این حرفی که شما زدی چند روزه که به شدت آزارم می  ده! دختری که من باهاش هستم اینقدر پاک بود روزهای اول که با من دست نمی داد و به شدت حتی از گفتن بوسه و... هم آزرده می شد . اما الان که یقین داره من همسرش هستم و 100 درصد به چشم مردش به من نگاه می کنه به من اجازه ابراز اینها رو داد! چی کار کنم؟ من نمی خوام از دستش بدم چون دختر خوبی هست و می دونم اولین نفری که این حرفها رو با اون زده من بودم. اما این افکار خیلی رو من تاثیر منفی گذاشته . تو رو خدا کمک کنید! من هرزه نیستم. فشار میل  و افکار جنسی باعث شد این حرفها رو بزنم. چیزی که الان مثل سگ پشیمونم ازش. تو رو به خدا . من می خوام ذهنم نسبت به اون مثبت شه.
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 14 آبان 1388,ساعت 20:27:37 »

سلام
دوست عزیزم..
من دقیقا میدونم که شما هدفت چی بوده..
و تحت چه شرایطی دست به این کار زدی..ببین عزیز من کاری که شما کردی میشه گفت طبیعیه به هر حال جوونی و مجرد تحت تاثیر میل جنسی قرار میگیری این کاملا طبیعیه..
بقول خودت اون دختر هم چون به تو کاملا علاقمنده و مطمئنه که قراره مرد آیندش باشی اینکارو کرده ما سعی میکنیم همه چیز رو از دید مثبت نگاه کنیم که البته همینطورم هست..
بنابر این بیشتر از این خودتو اذیت نکن  شما مجردی و طبیعیه که بهت فشار بیاد ما توی همین سایت افراد متاهلی داریم که صبح تا شب مغزشون فقط مسائل جنسی رو پردازش میکنه بنابراین از نظر من کار اونا غیر عادیه و آنرمال هستند ..
به هر حال  توصیه میکنم برای نیاز جنسیت یه راه دیگه ای رو در پیش بگیری(لااقل با دختر مورد علاقت این کارو نکن ) یه کمی خویشتن دار باشی خیلی بهتره..(هرچند که بازم تکرار میکنم این رفتار شما طبیعیه و من خودم پسرم و میدونم که بین تقریبا 99 درصد مردها میل جنسی کشش زیادی داره)
و در پایان بنظرم اگه فکر میکنی برات مقدوره و طرف مقابلت همونیه که میخوای چرا باهاش نامزد نمیشی؟؟؟
هم خدا دوست داره هم سنت پیغمبره هم عامه پسنده  و هزاران محاسن دیگه داره..
برات آرزوی سعادت و خوشبختی دارم!

امير مهدي

خارج شده است

ترجیح میدهم در خیابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اینکه به مسجد بروم و به کفش هایم فکر کنم!
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 14 آبان 1388,ساعت 20:35:05 »

دیابلوی عزیز آرزو می کنم آرامش و متانت شما رو داشتم. ممنونم برادر عزیزم. مشکل من اینه که اعتمادم به طرف مقابلم یه مقدار کم هم شده(قصه خودم کردم که لعنت به خودم باد شده) مشاوره حضوری ضروریه؟
خارج شده است
نیلو
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 125

تشكر
اهدا شده: 75
دريافت شده: 45

« پاسخ #10 : 14 آبان 1388,ساعت 21:41:18 »

به نظر من مشاوره فایده نداره شما باید روی دیدت نسبت به اون خانم کار کنی.
خارج شده است

زخمی تر از همیشه از درد دل سپردن   سرخورده بودم از عشق در انتظار مردن
cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #11 : 14 آبان 1388,ساعت 21:48:28 »

چه جوری؟
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 14 آبان 1388,ساعت 23:27:10 »

به نظر من مشاوره فایده نداره شما باید روی دیدت نسبت به اون خانم کار کنی.
دوست عزیزم..
گفتم نگاهت رو به قضیه مثبت کن...
اگر شناخت قبلی از دوستتون داشتید و میدونی که قبلا دختر خیلی خوبی بوده و همین الان هم همینطور و صرفا به نیاز شما پاسخ داده..
بهتره سخت نگیری ..
قربونت برم این خانوم اگه در واقع همسرت هم بود باید به نیازت پاسخ میداد..
بنابراین خودت اونو در شرایطی قرار دادی تا فرض کنه همسرته و یا قراره بشه.. اون به نیازت پاسخ داده چون خیلی دوستت داره..(مطمئنم که همینطور بوده)
دوست خوبم تمام خصوصیات اخلاقیش که قبل این جریان بوده رو کنار هم بچین و با یه دید مثبت به قضیه نگاه کن ! خودت متوجه میشی که ایشون درخواست شما رو قبول کرده..
ضمن اینکه من قبلا گفتم کاری که شما کردی یه سری عواقبی نظیر همین بدبینی رو بهمراه داره..اما بهتره کمی با خودت رو راست باشی به خدا توکل کن .. دیدت رو مثبت کن و دیگه حداقل با اون این کار رو تکرار نکن (اگه واقعا نیتت ازدواجه)
ضمن اینکه اصولا خانوم ها نسبت به آقایون در مورد مسئله ازدواج کاملا پایبند تر و قابل اطمینان تر هستند..
وغیرتشون خیلی بیشتر از ما مرداست..
بقول جناب نجفی : امروز آدمها دو جنس هستند یا نامردن یا زن ...(بازم غیرت زنها)
خیالت راحت باشه.. برات آرزوی بهترینها رو دارم..
موفق باشی.
خارج شده است

cruelman
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 15 آبان 1388,ساعت 01:39:54 »

ممنونم دیابلو - تو بسیار ذهن عمیقی داری
خارج شده است
Diabloo
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 15 آبان 1388,ساعت 14:05:20 »

لطف دارید دوست خوبم..
خارج شده است

صفحه: [1] 2   بالا
چاپ صفحه
پرش به :