خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟
 
جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 37630 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: InsifsZix
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: مردها از چه همسرانی متنفرند  (دفعات بازدید: 9494 بار)
*sara*
OFC Hero
*****
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426« : 13 آبان 1388,ساعت 09:37:28 »

سپری كردن بیشتر اوقات در كنار همسر یكی از الزامات زندگی مشترك است. اما نكته ایی كه زنان به آن توجه نمی كنند این است كه بین زندگی مشترك و وابستگی بیش از حد به شوهر در امورات معمول زندگی باید تفاوت قائل شوند.

خیلی از خانومها بعد از ازدواج فكر می كنند هنوز دختر خانه بوده و هیچ سهمی در انجام امورات معمول زندگی بر عهده نمی گیرند و بیش از حد به شوهر وابسته می شوند. اما این تصویر خانم ها در طول زمان باعث مشكلات عدیده ایی در  زندگی مشترك می شود. مردها امروزه از زنهایی خوششان می آید كه مستقل باشند و با اعتماد به نفس قادر باشند حق خود را از جامعه بگیرند.

دیگر اینكه مرها خوششان نمی آید توسط همسرانشان كنترل شوند. در عرصه اجتماع و كسب و كار مردها بدنبال آزادی و استقلال بوده و تحت كنترل بودن توسط همسر می تواند یكی از دغدعه هایی باشد  كه آنها را مجبور به دروغ گویی نماید .

بر عكس روزگار گذشته كه معمولا مردها به همسرانشان شك داشتند، و آنها را تحت كنترل خود در می آوردند امروزه كاملا قضیه برعكس شده بطوریكه مردها توسط همسرانشان كنترل می شوند. امریكه اعتماد زندگی زناشویی را سست می كند و حس تنفر آقایون را  نسبت به همسرانشانفراهم می آورد

خانم ها باید به این نكته توجه داشته باشند كه ازدواج  شروع یك زندگی مشترك است. زندگی كه در عین شیرین بودن مسئولیتهای خطیری را  نیز بدنبال خود دارد.

خانم ها بعد از ازدواج  باید به این نكته توجه كنند كه دیگر دختر خانه نبوده بلكه باید دوشادوش مردان وظایف یك زندگی مشترك را بر عهده بگیرند.

و نكته مهم تر مردان نیاز دارند هر از چند گاهی احساس خوب دوران مجردی را بار دیگر تجربه كنند و خانم ها باید بدانند ممانعت از این كار برای مردها در صورت تكرار شدن احساس تنفر را به همراه خواهد آورد.
   

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

ebham, ياسمن-ق, خانومی, نیلو, علي اكبر

خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
*sara*
OFC Hero
*****
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1214

تشكر
اهدا شده: 913
دريافت شده: 426« پاسخ #1 : 13 آبان 1388,ساعت 10:19:51 »

آیا شما باعث می شویدکه بدترین خصوصیات مردی که دوست دارید، ظاهر شوند؟  چه آگاه باشید و چه نباشید، شاید باعث بروز رفتار بد در مرد مورد علاقه تان باشید. من نمی گویم تمام مشکلات موجود تقصیر زنان است، یا اینکه نحوه برخورد ما «اشتباه» یا «بد» است، یا مردان نیاز به تغییر ندارند و این ما هستیم که باید تغییرکنیم. من می گویم پنجاه درصد مشکلات ناشی از طرز برخورد و رفتار زنان در برابر مردان است.

بسیاری از رفتارهایی که ما زنان انجام می دهیم تا «دوست داشتنی » باشیم، رفتارهایی هستندکه برای روابطمان بسیار زیان بارند. البته، ما این اشتباهات را به عمد نمی کنیم. بسیاری از ما این الگوی رفتاری را از مادرانمان وآنها نیز از مادرانشان آموخته اند. ولی وقتی ما به این شیوه های قدیمی رفتار می کنیم درنهایت به عنوان یک زن، احساس بدی نسبت به خود پیدا می کنیم و درواقع باعث می شویم که مردان نیز رفتار بدی با ما درپیش بگیرند. بنابراین بهتر است با آموختن شیوه های جدید رمز ورود به قلب مردان را بیاموزیم.

۱- با مردان رفتار مادرانه نداشته باشید، و با آنها مانندکودکان رفتار نکنید.
 هنگامی که شما با شوهرتان مثل یک کودک رفتار می کنید او احساس می کند مورد قضاوت قرار گرفته است، درنتیجه عزت نفس اوکم می شود و مثل یک فرد نالایق رفتارمی کند. اگر با او مثل یک پسربچه رفتارکنید او هم مثل یک بچه عمل می کند.

 ۲- خودتان را فدا نکنید و همیشه خود را بعد از مردی که دوست دارید و در درجه دوم اهمیت قرار ندهید.
 زنان همواره شخصیت خود را قربانی می کنند و نسبت به مردان زندگی شان دردرجه دوم اهمیت قرار می دهند. برای مثال :
 دست ازعلایق ،سرگرمی ها و فعالیتهایشان می کشند دوستان و اعضای خانواده خود را که مورد تایید شوهرشان نیست کنار می گذارند. و حتی رویاها وآرزوهای خودشان را کنار می گذارند و در عوض به شوهرشان برای برآوردن آرزوهایش کمک می کنند. هر بار که برای به دست آوردن عشق مردی، یک علاقه، یک دوست یا یک رویا را از دست می دهید، تکه ای از وجود خودتان را کنار می گذارید. هر چه بیشتر از خودگذشتگی کنید، مقدارکمتری ازخودتان باقی می ماند. تا جایی که یک روز بیدار می شوید و احساس می کنید تهی هستید. هیچ چیز از شما باقی نمانده است. برای اینکه بیشتر مورد قبول باشید، همه چیز را از بین برده اید و در طول این فرایند شما ماهیت و روح زنانگی تان را از دست داده اید. در نتیجه نسبت به مردی هم که دوست داشتید و به خاطرش فداکاری کردید احساس خشم می کنید، زیرا درنهایت هم آن طورکه می خواستید، دوستتان نداشته است.

۳- عاشق ِامکانات و توانایی بالقوه مردان نشوید.
 شما عاشق یک مرد، آن طورکه واقعا هست نمی شوید بلکه عاشق توانایی بالقوه اومی شوید. شما به «ماموریت های نجات احساس » می روید، و مردانی را پیدا می کنیدکه میل ندارند به خودشان کمک کنند و سعی می کنید نجاتشان دهید. و یا مردانی را پیدا می کنیدکه شما را دوست ندارند یا درست رفتار نمی کنند، و برچیزی پافشاری می کنیدکه به دست نمی آورید ولی می دانید وجود دارد. با این فکر که اگر به اندازه کافی دوستش بدارید، او تغییر خواهدکرد. حقیقت این است که : اگر مردی به اندازه کافی خودش را دوست بدارد، تغییر خواهدکرد. داشتن رابطه ای سالم با یک مرد، یعنی دوست داشتن او به خاطر همان که هست نه دوست داشتن او علی رغم چیزی که امروز هست یا به امید چیزی که فردا خواهد بود.
 نویسنده : بارابارا د آنجلیس

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

ebham, ياسمن-ق, خانومی

خارج شده است

.اگر در صحنه زندگیت یکی از تارهای سازت پاره شد آهنگ زندگی را چنان بنواز که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت
nasim63
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 6

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 2


« پاسخ #2 : 16 آبان 1388,ساعت 12:08:03 »

سلام سارا جان
خوب نیست یه توضیحی هم در مورد زنها بدی که چه همسری رو دوست دارن و از چه همسری متنفرند
متشکرم

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

*sara*

خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :  


Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines | Persian Language Pack by Mambolearn Team
All Text is Available Under The Terms of The GNU Free Documentation License | Founded By Mohammad Shadmani | Hosted By Zagrio Hosting