خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 56686 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: AngeloSix
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: درخواست همفكري و كمك  (دفعات بازدید: 10109 بار)
abbas55
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 0

« : 16 آبان 1388,ساعت 10:26:18 »

سلام
دختري هستم بيست و چند ساله هفت سال پيش شوهرم مرد و الان دو سال با مردي كه از اقوام دور هست و زن و دو بچه دارم آشنا شدم اون به من علاقه داره تو اين دوسال بارها باهم قهر كرديم دعواهاي شديد كه اگه عشقي كه اون داشت سطحي بود ديگه ميرفت از طرف خانواده اون يكبار در خونمون اومدن و آبروريزي كردن و يكبار هم از طرف ما آبروريزي شد ولي نگذاشتيم پهن بشه و همه بفهمن
هر وقت تو اين دو سال صحبت جدايي ميشه مثل ابر بهار گريه ميكنه و ميگه دوستم داره ميگه از پدر و مادرت جدا شو من باهات ازدواج ميكنم و تا آخر عمر باهم و مال هم باشيم هر وقت خواستگاري برام مياد ديوونه ميشه حتي بعضي وقتها تهديدم ميكنه كه نميزارم اين ازدواج سر بگيره يا منو از آينده ميترسونه كه شايد طرف بفهمه و تو با آبروريزي دوباره برگردي خونه بابات
اون ميگه خانوادشو آماده كرده و همه ميدونن كه اون دو تا زن داره و به من ميگه جدا شو با هم زندگي كنيم
موندم سردوراهي چكار كنم باهم تفاوت سني زياد هم نداريم 5 سال از من بزرگتره ميترسم باهاش بمونم از آبروريزيها ميترسم از زن دوم شدن از اون جدا بشم از آينده ام ميترسم به خاطر رابطه اي كه داشتم
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد من خودم هم ازش بدم نمياد ولي نميدونم با شرايطي كه اون داره با زن و بچه  چكاركنم نميتونم عشقشو نديد بگيرم و برم ناراحت ناراحت ناراحت ناراحت
خارج شده است
ebham
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 509

تشكر
اهدا شده: 573
دريافت شده: 198

« پاسخ #1 : 16 آبان 1388,ساعت 10:36:28 »

abbas55 عزيز
اون آقا مگه زن و بچه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يعني تو حاضري كه زن دوم يه مرد بشي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرت اين كار درستيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوري با هم آشنا شديد و رابطه عاشقانتون شروع شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه زن اون آقا دل نداره ، احساس نداره ؟؟؟؟؟؟؟
به آينده ي بچه هاش فكر كردي ؟؟؟؟
مگه تو چه كاري براي اون آقا مي كني كه زنش براش نمي كنه ؟
اصلاً از اول اين ارتباط غلط بود و نبايد شروعش مي كردي
به نظر من به ازدواج باهاش فكر نكن ، نفرين زن و بچه اش رو به جون نخر
به عاقبت كار فكر كن
رابطتت باهاش در چه حدي بوده مگه كه مي ترسي ؟؟؟؟؟؟؟

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

abbas55

خارج شده است

يك نفر ..... يك جايي..... تمام روياهاش لبخند توست و زماني كه به تو فكر مي‌كنه احساس مي‌كنه كه زندگي واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهايي كردي اين حقيقت رو به خاطر داشته باش يك نفر ..... يك جايي..... در حال فكر كردن به توست
black_rose
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1225

تشكر
اهدا شده: 129
دريافت شده: 458

« پاسخ #2 : 16 آبان 1388,ساعت 12:48:33 »

با تشكر از دوست عزيزebham
من همه اون چيز هايي كه شما گفتيد رو ميدونم به خودش هم گفتم
گفتم نميخوام رو خونه كسي ديگه خونه بسازم ، نميخوام آه و نفرين تا آخر پشت سرم باشه و هزار جور حرف ديگه ولي گوشش به اين حرفها بدهكار نيست مرغ اون يه پا داره!!!
آيا با اين رابطه كه من داشتم آينده نابود شده؟؟؟ميترسم حالا وقتي اسم خواستگار مياد تمام بدنم ميلرزه ميمونم چكار كنم قبول كنم و به اميد خدا برم جلو به اميد اينكه طرف مقابل هيچوقت از اين رابطه خبردار نشه يا اين كه همين طوري مجرد بمونم! متعجب متعجب متعجب
چكاركنم بخدا اينقدر خسته شدم از اين زندگي از دو راهي ها و آون آبروريزي كه حتي بعضي وقتها به خودكشي فكر ميكنم ولي به خاطر ترس از خدا شيطون رو لعنت ميكنم
خارج شده است

چه فرقي ميكند كه حرفهاي وحشتناكي كه زده ايد بي منظور گفته باشيد؟ هميشه اين حقيقت كه كس ديگري هم آنها را شنيده باشد باقي مي ماند.
بالاخره كلمات بيش از سنگ و آجر صدمه ميزنند، آنها مدت ها پس از آنكه بقيه زخمها بهبود مي يابند، در اعماق ذهن انسان باقي مي مانند.
ياسمن-ق
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 362

تشكر
اهدا شده: 108
دريافت شده: 188

« پاسخ #3 : 16 آبان 1388,ساعت 14:08:44 »

اي خدا من نميدونم آدم اصلاً چرا بايد يه همچين رابطه اي رو شروع كنه كه بعدش تو دو راهي و سه راهيش گير كنه و ندونه چيكار كنه.
آخه خواهر من مگه از اولش نميدونستي كه ايشون متاهله؟ چرا شروع كردي؟
مگه نميگي نميخواي رو خونه ديگران خونه بسازي؟ پس چرا اصلاً شروعش كردي كه حالا برسي به اينجا..........
اي خدااااااااااااااااااااا
خارج شده است

هر چه ميخواهي آرزو كن....
هر جايي كه ميخواهي برو...
هر چه كه ميخواهي باش....
چون فقط يكبار زندگي ميكني و براي انجام آنچه ميخواهي فقط يكبار شانس داري.
آفتابگردان
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 19

تشكر
اهدا شده: 2
دريافت شده: 2

« پاسخ #4 : 16 آبان 1388,ساعت 14:56:28 »

سلام
شما هر کاری هم بکنی باز نفر دومی... نمی دونم چرا بعضی وقت ها ما انسانها انقدر خودخواه می شیم؟ هم خودخواهی این مردی که تو زندگیته که نه به احساسات زنش توجهی داره نه به سرنوشت بچه هاش و هم خودخواهی خودت که حاضر نیستی پا رو دلت بذاری و منطقی فکر کنی. اگه شوهر خدابیامرزت زنده بود و ازش بچه داشتی دوست داشتی این بلا رو سرت بیاره؟ این آقا هم که می گی فکر کنم سنش کم باشه و دچار هیجانات زودگذر شده باشه. از جلوی چشماش دور شو تا از دلش بیرون بری. میگن از دل برفت آنکه از دیده برفت...
یه تصمیم جدی بگیر دختر خوب! دنبال سهم خودت از زندگی باش. از این که بخواد قشقرق بپا کنه هم اصلا نترس. وقتی به درستی کارت ایمان داشته باشی هیچ کس نمی تونه اذیتت کنه...
خارج شده است
امير مهدي
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 102

تشكر
اهدا شده: 31
دريافت شده: 44

« پاسخ #5 : 16 آبان 1388,ساعت 23:34:49 »

اصلا به خودت اين اجازه رو نده كه زندگيه يه زن ديگه رو خراب كني . تو دوست داري يه نفر با تو اين كارو بكنه . ازش جدا شو واز هيچي نترس . تو اين روابط هميشه زنا ضربه ميخورند . يه اشتباهي كردي ديگه ادامه نده
خارج شده است

به خاموشي ما منگر ماخود معدن رازيم
فلك بشكست بال ما وگرنه اهل پروازيم
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :