خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 45291 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: bxvyvdyolbb
صفحه: [1]   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟؟  (دفعات بازدید: 10224 بار)
Toranj60
Newbie
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1

تشكر
اهدا شده: 1
دريافت شده: 0

« : 16 آبان 1388,ساعت 20:27:11 »

سلام دوستان. من دختری هستم 28 ساله راستش  به کسی علاقه مند شدم که به خاطر مسائل مادی اصلا حاضر نیست رابطه ای با من داشته باشه متاسفانه همکارم هستش تقریبا هر روز می بینمش. موضوعی که بیشتر از هر چیزی اذیتم می کنه اینه که یه مدت با هم صحبت می کردیم دائما می گفت من شرایط ازدواج و ندارم و تو توی سن ازدواجی منم چون نمی خواستم از دستش بدم می گفتم اصلا قصد ازدواج ندارم می تونیم دو تا دوست و همکار خوب باشیم و با هم رابطه منطقی دوستانه ای داشته باشیم ولی اون گاهی تماس می گرفت و گاهی هم تا چند ماه اصلا خبری ازش نمی شد و تو محل کار فقط در حد سلام با هم رابطه داریم از حرفها و کاراش متوجه میشم که به من علاقه داره ولی اصلا حاضر نیست برای دوستی جلو بیاد میگه نمی خواد به من وابسته بشه . نمی دونم چطور می تونم فراموشش کنم تا به حال تجربه نکردم دائما بهش فکر می کنم و از اینکه نمی تونم با هاش باشم به شدت ناراحت میشم دائما کلافه ام حتی افرادی که بهم پیشنهاد می دن نمی تونم قبول کنم .می خواستم کارم و رها کنم ولی حیفم اومد کارم و از دست بدم کارم و خ دوست دارم نمی دونم چیکار باید کنم از اینکه نمی تونم به احساسم غلبه کنم از خودمم ناراحتم . میشه لطف راهنماییم کنید که چیکار کنم فراموشش کنم؟؟؟
خارج شده است
شريفه
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 194

تشكر
اهدا شده: 84
دريافت شده: 69

« پاسخ #1 : 16 آبان 1388,ساعت 20:34:30 »

دوست عزيز سلام

اينجا اكثريت درصدد اين هستند كه كسي را فراموش كنند و باورت نميشه كه شايد هزار بار اومدند و پيشنهاد هاي خودشون را دادند نمونه ي امادشو ميتوني بري تو گفتگوي ازاد با عنوان چه شكلي كسي را كه دوسش داشتم را فراموش كنم ببيني

ميدونم سخته اما بايد بهش فكر نكني بايد خودتو سرگرم كني راستش نميدونم چه شكلي اما بيشتر سعي كن به چيز ديگه فكر كني

بازم ببين بقيه چي ميگن....

مشاهده كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Toranj60

خارج شده است

بگذار تا دل من بي انتها تكرار كند
كه تو را ميخواهد فقط تو را
farhad52
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 175

تشكر
اهدا شده: 80
دريافت شده: 147

« پاسخ #2 : 16 آبان 1388,ساعت 22:11:09 »

عرض کنم یه ضرب المثل هندی میگه:Let it go,if it comes back its yours , if it does not come back it was never yours.
منم با شریفه جان موافقم، شما نباید برای بدست آوردنش اصرار کنید، شما حق دارید اون رو دوست داشته باشید ولی حق ندارید برخلاف میلش اون رو مال خود بدونید.به نظر من رفتار مناسب و عادی داشته باشید اگر قسمت باشه و به صلاحتون باشه مطمئنا" ایشون هم به شما علاقمند میشن.....
شاد باشید سکوت
خارج شده است

«هنگامي که يک نفر دچار توهم مي شود، ديوانه اش مي گويند. هنگامي که افراد بسياري دچار يک توهم مي شوند، مؤمن شان مي خوانند. "رابرت پيرسينگ" »
kaktous
دوست جونه همه...
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 357

تشكر
اهدا شده: 44
دريافت شده: 158

« پاسخ #3 : 16 آبان 1388,ساعت 22:38:36 »

سلام دوست عزیز

میدونی دوستان راست میگن...واقعا نمیشه کسی رو به زور توی رابطه ای نگه داشت اگه هم این کار رو بکنی حالا نه چند ماه دیگه یا نه چند سال دیگه اخرش میره...و اگه هم قسمتت باشه که... لبخند

این که بهش فکر نکنی و این حرفا تو عمل خیلی سخته ولی اول این که سعی کن یکم خودت رو سرگرم کنی و بعدم اینکه مطمئن باش زمان خیلی چیزا رو مشخص میکنه و میتونه کمکت کنه یکم اروم شی سکوت
خارج شده است

" .اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو...
امير مهدي
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 102

تشكر
اهدا شده: 31
دريافت شده: 44

« پاسخ #4 : 16 آبان 1388,ساعت 23:49:44 »

واي چقدر شما خانوما زود دل ميبنديد اون كه از اول ميلي به اين كار نداشته شما چرا اسرار كردي . ازش واسه خودت تو ذهنت چي ساختي ؟
اروم اروم بايد فراموشش كني بهش فكر نكن
god lock
خارج شده است

به خاموشي ما منگر ماخود معدن رازيم
فلك بشكست بال ما وگرنه اهل پروازيم
صفحه: [1]   بالا
چاپ صفحه
پرش به :