خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 21779 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: ژیلا و کژال
صفحه: [1] 2 3 ... 19   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: خدایا چه کنم ؟ گرفتارم ؟ تو را به خدا کمک  (دفعات بازدید: 43716 بار)
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 272

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 1

« : 15 فروردين 1387,ساعت 16:04:31 »

بسمه‌تعالی
با سلام و عرض ادب
اینجانب متاهل دارای یک فرزند دو سال و نیم می‌باشم. من دچارمشکل سخت و دشوار خانوادگی شده‌ام بصورتی همسرمهربانم از من و زندگی  خسته شده و از زندگی مشترک قطع امید نموده و به شدت از من متنفر شده و بیان می‌کند که من به او و خانواده همسرم و خانواده من به همسرم بسیار بدی نموده‌ایم و راهی برای فرصت‌دادن و توبه و بازگشت برایم نمی‌گذارد و در حال دچارشدن به یک بحران روحی و روانی است و به دادگاه درخواست طلاق توافقی را داده و در این بین نیز خانواده همسرم نیز از او حمایت نموده و تلاشی برای آرام کردن این اوضاع نمی‌نمایند.خواهشمندم به جان بی بی دو عالم حضرت زهرا(ع) برایم دعا و از خدا طلب مغفرت نمائید و راهی جهت بازگرداندن آرامش به خانواده‌ام بر رویم بگذارید.من محتاج دعا، توسل و مشاوره هستم. لطفا شما را به جان مهدی(عج) مرا در اسرع وقت کمک کنید.من چه کنم.چه ذکری بگویم؟ چه نذری کنم؟ من می‌ترسم دیر شود.شما را به خدا به این بچه دو ساله ونیمه کمک کنید. 

با تشکر
بنده سرپا تقصیر خدا
سمنانی
9/1/1387

« آخرين ويرايش: 15 فروردين 1387,ساعت 17:05:35 توسط حسین » خارج شده است
آوا
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 267

تشكر
دريافت شده: 0

« پاسخ #1 : 15 فروردين 1387,ساعت 16:23:25 »

خب از لا به لای حرفاتون مشخصه که خیلی پریشانید و خیلی هم عجله دارید
از خدا میخوام که بهتان صبر بده و کمکتان کنه که مشکلتان حل بشه... در ضمن راه توبه رو خدا برای بنده هاش باز گذاشته عزیزم ...
مطمئن باشید اینجا هم  همه حاضرند  به شما کمک  کنند و را مناسب راپیش پایتان بگذارند
راستش من دقیقا مشکل شما رو متوجه نشدم  اگر ممکنه با صبر و ارامش توضیح بدید که دقیقا مشکلتان چیه و چرا شوهرتان میخواد از شما جدا شه؟
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #2 : 15 فروردين 1387,ساعت 16:35:41 »

به نام خدا
احتراما به استحضار می رسانم که همسرم به علت بدیهاو اشتباهاتی ( به قول همسرم ظلمها و ستمهایی) به او روا داشته ام از من بینهایت متنفر و رنجور گردیده و جای هیچگونه صبحتی را برای من و خانواده و بزرگترها نمی گذارد .نمی دانم چگونه ایشان را راضی کنم که مشکلات خود را بتوانیم به یک مشاور بیان نمائیم . ضمنا ایشان دارای کارشناسی ارشد و  در دانشگاه نیز تدریس می نمایند اما خیلی به من حساس شده است و تاب دیدن مرا ندارد.
خارج شده است
آوا
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #3 : 15 فروردين 1387,ساعت 16:53:33 »

نگران نباش به همون خدا و فاطمه ی زهرا که قسم می دید توکل کنید

اگر دوست داشته باشید می تو نید بگید چکاری انجام دادید که شوهرتان دیدش نسبت به شما اینطور شده؟مگه چکار کردید ؟

در ضمن به نظر من  تلفن و ایمیلتان  را پاک کنید تا مشکلی پیش نیاد!
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1168

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 140

« پاسخ #4 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:07:13 »

خب بهتره یه خورده بیشتر مسئله رو برامون تشریح کنید و بفرمایید آیا شما خودتون اقرار میکنید که مقصر هستید یا اینکه ایشون  تنها ادعا میکنن
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #5 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:17:28 »

با سلام
ببنید مسئله در این مرحله به نظرم پیدا کردن مقصر نیست بلکه مهم اینه که همسرم ( خانمم ) از راهی که در پیش گرفته دست برداره و سپس خواسته های منطقی را بیان کنه . متاسفانه ایشون نسبت به من خیلی حساس شده و اصلا حرف منطقی را هم نمی پذیرد و نمی دانم اصلاخواسته ایشان چیست؟
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #6 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:31:14 »

دوست عزیز هر چیزی راهی داره حالا تا ما نفهمیم مشکل از کجاست نمیشه راه حل داده
راستی کفتید مدرک ایشون کارشناسی ارشده مدرک خودتون چیه؟
اگه لطف کنید بیشتر ر مورد گذشتتون بگید خیلی بهتره
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #7 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:44:46 »

با سلام مدرک من کارشناسی است و الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. ببنید همسرم در خانواده با مشکلات و مسائل زیادی بر خورد نموده و در نظر ایشان ازدواج یک چیز رویایی و خوب جلوه می نمود و با تشکیل زن با من مسائل کار ، زندگی و زناشویی و ... آن ایده آلها را نیافته و مشکلات کوچک و کوچک بزرگ و بزرگتر شد و نتیجه این شده حال چه کنم
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #8 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:54:27 »

این حالت کاری که همسر شما می خواهد انجام بدهد یهویی و دفعتا پدید اومده یا قبلا هم اعتراضاتی داشته و الان به اوج رسیده؟
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #9 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:55:22 »

بسمه تعالی
قبلا اعتراضاتی هم داشته است
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 15 فروردين 1387,ساعت 17:59:00 »

ببینید هر دلی رو با محبت می تونید معطوف خودتون کنید بخصوص همسرتون و کسی که ازشما یک فرزند به یادگار داره
سعی کنید به گونه ازشون معذرت خواهی کنید البته نه به صورت ملتمسانه و حقیر آمیز که زن این حالت را از شوهرش دوست نمی دارد
 و ازش بخواهید بگوید چه نوع مردی  آیده آل زندیگیش هست و قول دهید تا آن چیزی بشوید که می خواهد
صد البته هر مادری  فرزندش را دوست دارد و بیان کنید که بعد از چه بر سر فرزندش خواهد امد

و علی الله فلیتوکل المومنون
« آخرين ويرايش: 15 فروردين 1387,ساعت 18:01:53 توسط حسین » خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #11 : 15 فروردين 1387,ساعت 18:14:45 »

به نام خدا
او به من اعتماد ندارد و از یک دندندگی دست بر نمی دارد . و به نوعی نمی خواهد هیچ کس به او کمک نماید او کاملا بریده است .
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 15 فروردين 1387,ساعت 18:23:31 »

خدایا چه کنم . من همسر و بچه ام را دوست دارم و نمی خواهم آنها را از دست بدهم شمار به خدا برایم دعا کنید و راهی برای آرامش دادن به همسرم به من بیاموزید

التماس دعا
خارج شده است
semnaniir
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #13 : 15 فروردين 1387,ساعت 18:55:36 »

با سلام
تو را به خدا راهی نشان دهید  تا بتوانم این تنفر را تبدیل به عشق نمائیم  من نمی خواهم فقط مشاهد کنید  لطفا نظرات خود را برایم بنویسید هرچند یک کلمه
خارج شده است
آوا
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #14 : 15 فروردين 1387,ساعت 20:41:40 »

اقای semnaniiirشما خیلی عجله به خرج می دید و مسائل را روشن بازگو نمی کنید به همین دلیل پاسخگویی به شما کمی سخت هست
شما چکار کردید اخه ؟
اینجا هیچ کس شما رو نمیشناسه ...لطفا کمی در مورد خودتان و همسرتان توضیحات بیشتری بدید
هر مشکلی راه حلی داره ...اما مشکلی که به وضوح گفته نشه مطمئنا نمیشه راه حل درستی هم براش پیدا کرد

اول از همه باید ارامشتان را حفظ کنید و عجله به خرج ندهید ... صبر داشته باشید صبر کلید خوشبختی است
 یک کم بیشتر توضیح بدهید ...خانمتان چه ایده الهایی در ذهنشان داشتند ؟ چند ساله که ازدواج کردید و خانمتان از کی اینطور شدند؟شما رو به خاطر نرسیدن به خواسته های ایده الش مقصر میدونه مثلا شما رو مانع میدونه؟

خارج شده است
صفحه: [1] 2 3 ... 19   بالا
چاپ صفحه
پرش به :