خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟

جستجوی پیشرفته

53075 ارسال در 5547 موضوع- توسط 22018 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: الیس
زاگریو، ثبت آنلاین دامنه و میزبانی وب
صفحه: [1] 2 3 4   پایین
چاپ صفحه
نويسنده موضوع: چطور می شه کسی رو فراموش کرد؟  (دفعات بازدید: 8060 بار)
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 26

تشكر
اهدا شده: 5
دريافت شده: 2

« : 19 فروردين 1387,ساعت 12:43:23 »

سلام.من یه دختر هستم کسی رو به مدت 5 سال دوست داشتم ...و خیلی بهش وابسته شدم(فکر کنم عاشقش شدم)ولی الان باید ازش دور بشم چون این به صلاح اون هست و دیگه هم نباید بر گردم...ما هر دو همدیگر رو خیلی دوست داریم و من سعی کردم براش توضیح بدم(البته اون کل دلیل های منو نفهمید و فکر می کنه رفتن من به نفع خودمه!)....من وضعیتم خیلی خرابه هر شب گریه می کنم...خیلی دوستش دارم خیلی....ولی نبود من به نفعشه...چه طور می تونم آروم بشم و فراموشش کنم(من الان از شدت ناراحتی بیمار شدم)...و این را هم بگم که این فرد تنها آدم زندگی من بوده و هست...بعد از اون هم نمی خوام با کس دیگه ای باشم...ممنون می شم اگه کمکم کنید :'(
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1168

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 140

« پاسخ #1 : 19 فروردين 1387,ساعت 13:50:14 »

چطوری هست که باید جدا بشید ؟
خارج شده است
ماریلا
Full Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 123

تشكر
اهدا شده: 29
دريافت شده: 5

« پاسخ #2 : 19 فروردين 1387,ساعت 14:08:36 »

تلاش برای فراموش کردن کسی که دوستش داری

مثل این می میمونه که کسی را که اصلا ندیدی بخواهی به خاطر بیاری
خارج شده است
mehraban
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 5

تشكر
اهدا شده: 0
دريافت شده: 0

« پاسخ #3 : 19 فروردين 1387,ساعت 14:42:54 »

ما اطلاع درستی از نوع رابطه شما در 5 سال گذشته و دلایل قطع این رابطه، ایا خانواده های شما خبر دارند و اینکه چرا حقیقت را به او نمی گویی؟ و چرا به نفع او هست  و ... نمی دانیم گمان می کنم شما هم نمی توانید به جوابهای کوتاه افرادی که نمی شناسید و از درایت و منطق آنها اطلاعی ندارید اتکا کنید می توانید؟!
دوست من توصیه میکنم یک مشاور خوب پیدا کن یا حداقل در فامیل و اطرافیانت فرد دانا و قابل اعتمادی درد دل کن و دیگر اینکه کتاب بخوان تا خودت و خلقیات خود و انسان ها را بهتر بشناسی تا یک دید واقعی نسبت به زندگی و رابطه با جنس مخالف پیدا کنی سعی کن خودت را از هر نظر رشد دهی
فکر میکنم آنقدر بی تجربه ای که نمیدانی چه می خواهی به نظر می رسد حرف هایت روی احساسات است نه منطق!! البته متاسفانه اکثر دخترها چنین هستند و از این بابت ضربه هم می خورند آیا باید یک اشتباه را همه تکرار کنند؟

گلم اعصاب و روحیه خودت را بی خود خراب نکن زندگی عزیزم خیلی زیباتر از این است که به خود چنین کنی 

موفق باشی
خارج شده است
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #4 : 20 فروردين 1387,ساعت 18:27:52 »

چطوری هست که باید جدا بشید ؟
سلام مرسی که جواب دادین...ایشون از من خیلی بزرگتر  هستن( بیش تر از 10 سال)...و  اگه به من وابسته بشن ممکنه نتونن ازدواج کنن(در حالی که الان زمان ازدواج ایشون هست...)و ما ابدا نمی تونیم با هم ازدواج کنیم..انکار نمی کنم که این جدایی به نفع من هم هست ولی من این تصمیم به خاطر ایشون گرفتم نه خودم چون با فراموش کردن من بهتر زندگی می کنه...خودش هم الان به این نتیجه رسیده...مشکل من اینه که با وجود اینکه می دونم کاری که دارم می کنم درسته ولی باز هم ناراحتم...تعادلم را از دست دادم...من الان موقعیت خوبی دارم در رشته خوبی درس می خوانم باید خوشحال باشم...ولی نیستم...دائما به او فکر می کنم دائما ....لطفا به من کمک کنید
mehraban و ماریلای عزیز مر سی از اینکه جواب دادین ولی می شه یه راه حل ارائه کنین؟
خارج شده است
بصیر
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1168

تشكر
اهدا شده: 35
دريافت شده: 140

« پاسخ #5 : 20 فروردين 1387,ساعت 18:44:24 »

اولین کاری که باید بکنید یک تصمیم قطعی برای جدایی بگیرید

یا جدایی یا اینکه واقعا به هم برسید یعنی ازدواج ..

خب اگر واقعا و واقعا و واقعا ...تصمیم جدایی دارید بفرمایید تا مراتب بعدی رو خدمتتون عرض کنم
« آخرين ويرايش: 20 فروردين 1387,ساعت 18:47:12 توسط حسین » خارج شده است
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #6 : 21 فروردين 1387,ساعت 13:23:55 »

من 100% باید  به خاطر اون جدا شم و از زندگیش برم....حتی اگه این جدایی منو بکشه...می شه زود تر یه داه حل عملی بگین...من اینجوری دارم دیوونه می شم و درس هم نمی تونم بخونم....من درسهام سنگینه بمونه برای آخر ترم بیچاره می شم
خارج شده است
مجید
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 241

تشكر
دريافت شده: 1

مرجع مقالات و آموزش

« پاسخ #7 : 21 فروردين 1387,ساعت 19:39:11 »

سلام

می تونید که وابسته شدن به یک فرد ( زن و مردش زیاد مهم نیست ) خیلی خیلی مهم هست و بسیار جدایی در این زمینه اگر اتفاق افتاده باشه سخت و گاهی نشدنی هست

اما به هر حال انسان به هر طریقی انسان هست و سخت ترین اون ها هم انعطاف پذیر این بدان معناست که راهی است

اما چون همیشه فردی که مشکلی داره فکر می کنه تنها مشکل اوست و دیگه راهی نمونده به دلایل زیاد این فکر رو هم میکنه که جای بحث در این جا نیست ...

من پیشنهاداتی برای شما دارم حالا که این تصمیم رو گرفتید مطمئنا بعد از این جدایی حتما با مشاوری و روانشناسی در ارتباط باشید مطمئنان اومی تونه خیلی کمک شما باشه در زمان جدایی

اما راه های مختلف دیگر 1- خودتون رو سرگم مساوئل جانبی کنید یعنی وقت خالی رو تا حد زیادی از خود بگیرید
2- به هرحال به فکر جایگزینی باشید اما میدونم که به این زودی ها نخواهد شد
3- از خدا کمک بخواهید تا صبر به شما و طرف شما بدهد و کمی با صبر و گذشت زمان می تونه به شما کمک بشه

بله صحبت من به این موضوع ختم میشه که زمان این مشکل رو تا حد زیادی حل خواهد کرد

به هرحال خیلی متاسفم که در این زمینه به شما پیشنهاد می دم کاش وصل بود که باعث شادی می شد اما گاهی تقدیر و زندگی آدم رو به جاهایی که نمی خواد می کشاند
و مطمئن باشید این موقعیت کنونی شما رو کاملا درک می کنم و متاسفم

موفق باشید
امیداوارم ارتباط خود را با سایت حفظ کنید

یاعلی
خارج شده است

دوست من لطفا سخنان خود را با ایجاد یک موضوع جدید در بخش مربوطه مطرح کنید .
مرجع مقالات و آموزش 
دریا
OFC Hero
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 1646

تشكر
اهدا شده: 587
دريافت شده: 624

« پاسخ #8 : 03 ارديبهشت 1387,ساعت 19:36:05 »

سلام
به نظرم برای این کار (جدایی) یه دفعه ارتباطت رو قطع نکن کم کم روابطتون رو کمرنگ کن که راحت تر بتونی فراموشش کنی چون اگه یه دفه این کارو بکنی یه جور شوک بهت وارد می شه و خیلی اذیت می شی .
 زمان هم خیلی از مسائل رو حل می کنه .
                                                                                                                                                                          موفق باشی .
خارج شده است

وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده، تا خودت باشی و خودش ...
sefid
Full Member
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 178

تشكر
دريافت شده: 8

« پاسخ #9 : 06 ارديبهشت 1387,ساعت 21:57:54 »

سلام عزیزم
اگر واقعا تصمیم جدایی دارید برای اینکه بتونی فراموشش کنی هر چی خاطره ازش داری رو تو کاغذ بنویس و چالش کن و هر چی دوست داریم گریه کن که دیگه از یادت میره مثل شخصی که دیگه برات مرده . زیاد سختی بکشی تا 40 روز بعد از اون دیگه برات عادت میشه که دیگه نیست .
خارج شده است
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #10 : 09 ارديبهشت 1387,ساعت 14:34:13 »

مرسی الان 2 ماه گذشته من یک دفعه رابطمو قطع کردم...خیلی اذیت شدم و الان هم حالم خوب نیست
خارج شده است
mehric
مهران
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 466

تشكر

الهي شكرت فهميدم كه نفهميدم!

« پاسخ #11 : 25 ارديبهشت 1387,ساعت 17:14:05 »

ببخشید حالا کی به شما گفته بعد از 5 سال رابتتونو بهم بزنید واقعا کمک می کنید خوش بخت بخت بشید، شما باید ببینید خوش بختی برای شما واقعا چه معنایی دارد!
با هم دیگه صحبت کنید و با هم یک تصمیم بگیرید، ایشون هم آدمن!
خارج شده است

یا به اندازۀ آرزوهایت تلاش کن و یا به اندازۀ تلاشت آرزو!
masterpiece
Newbie
*
آفلاین آفلاین

تشكر

« پاسخ #12 : 26 ارديبهشت 1387,ساعت 19:22:52 »

سلام...ایشون هم فکر میکنن جدایی بهترین کار ممکنه برای من! در واقع گفتن اگه ادامه داشته باشه حتی اگه ازدواج کنیم بعد از چند سال من پشیمون می شم....و نمی خوان آینده من خراب بشه پس جدا بشیم....من اینکارو به خاطر ایشون می کنم ایشون به خاطر من!...نتیجه :::::::::)ما هر دو تنها هستیم...ناراحتیم...عذاب می کشیم....ولی جدا هستیم چون به نفر دیگه فکر می کنیم......و من کماکان از لحاظ روحی وعضم خرابه!........................کمک!
خارج شده است
mehric
مهران
Sr. Member
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 466

تشكر

الهي شكرت فهميدم كه نفهميدم!

« پاسخ #13 : 26 ارديبهشت 1387,ساعت 20:36:29 »

اگر با هم هم نظرین واقعا خوش به سعادت جفتتون که به فکر همین، عاشق واقعی شمایین، اما سوز و گداز عشق میدونم چه درد بدیه، از کارو زندگی می ندازدت دیوونت می کنه!
سعی کن خودتو از گیزایی که اونو یادت می‌ندازه دور کنی و برای خودت با دوستای ترجیحن هم جنست سرگرمی درست کنی تا بعد لز مدتی بهتر شی!
البته این نظرا نظرای شخصی منه، منم دکتر نیستم، ولی یه آدمم!
خارج شده است

یا به اندازۀ آرزوهایت تلاش کن و یا به اندازۀ تلاشت آرزو!
محمد بهبودی
LIFE
OFC Hero
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 905

تشكر
اهدا شده: 80
دريافت شده: 111

« پاسخ #14 : 27 ارديبهشت 1387,ساعت 00:45:46 »

سلام

فقط واست آرزوی موفقیت میکنم...
خارج شده است

با تشکر از حضور و همکاری شما
لطفاً قوانین انجمن را به دقت مطالعه فرمائید .
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
من آموختم که هیچ گاه برای بهتر شدن دیر نیست ...!!
صفحه: [1] 2 3 4   بالا
چاپ صفحه
پرش به :